Keystone logo
© Singapore University of Social Sciences
Singapore University of Social Sciences

Singapore University of Social Sciences

Singapore University of Social Sciences

Įvadas

SUSS suteikia taikomąjį išsilavinimą, skirtą tiek ką tik baigusiems mokyklą, tiek suaugusiems besimokantiems socialinių mokslų ir disciplinų, turinčių didelį poveikį žmogaus ir bendruomenės vystymuisi, srityje. Ji siūlo daugiau nei 90 bakalauro ir magistrantūros studijų programų 5 mokyklose:

  • SR Nathano žmogaus raidos mokykla
  • Verslo mokykla
  • Humanitarinių ir elgesio mokslų mokykla
  • Teisės mokykla
  • Mokslo ir technologijų mokykla

Šios programos yra prieinamos nuolatinio ir neakivaizdinio mokymosi režimais lanksčiu ir moduliniu būdu Pathways , kad būtų galima pritaikyti tiek ką tik baigusiems mokyklą, tiek besimokantiems suaugusiems. Universiteto įvairus studentų profilis leidžia ką tik baigusiems mokyklą lankyti pamokas kartu su suaugusiais neakivaizdinių studijų studentais, turinčiais darbo patirties, o tai suteikia turtingą ir unikalią mokymosi patirtį.

SUSS e-mokymosi priemonės ir modulinė programų struktūra taip pat leidžia studentams lanksčiau derinti universitetinį išsilavinimą su kitais įsipareigojimais. Mokymo programas ir metodikas kuria patyrę akademiniai ir pramonės ekspertai, kad studentai įgytų žinių, pagrindinių kompetencijų ir minkštųjų įgūdžių, kurių tikslas – padėti SUSS absolventams įsidarbinti ateityje.

Vietos

  • 463

    Clementi Road, 463, 599494, 463

Klausimai