Keystone logo
© Asian Institute of Hospitality Management
Sirindhorn International Institute of Technology - Thammasat University

Sirindhorn International Institute of Technology - Thammasat University

Sirindhorn International Institute of Technology - Thammasat University

Įvadas

149883__MDC1286

© SIIT - TU

Apie SIIT

Sirindhorno tarptautinis technologijos institutas (SIIT) siūlo bakalauro ir magistrantūros programas (magistro ir doktorantūros lygius), kuriomis vadovaujantis įgyjamas inžinerijos bakalauras (B.Eng.), Mokslo bakalauras (B.Sc.), inžinerijos magistras (M.Eng. ), Magistras (magistro laipsnis) ir filosofijos daktaras (daktaras). Bakalauro laipsnis siūlomas šiose srityse: chemijos inžinerija (CHE), civilinė inžinerija (CE), kompiuterių inžinerija (CPE), elektronikos ir ryšių inžinerija (EC), inžinerijos vadyba (EM), pramonės inžinerija (IE), informacinės technologijos (IT), vadybos technologija (MT) ir mechaninė inžinerija (ME).

SIIT siūlo tris inžinerijos programų magistrus: inžinerijos technologijos inžinerijos magistrą, įterptųjų sistemų informacinių ir ryšių technologijų inžinerijos programą ir logistikos bei tiekimo grandinių sistemų inžinerijos magistro programą. Ji taip pat siūlo inžinerijos ir technologijos magistro programą bei inžinerijos ir technologijos filosofijos daktaro programą.

Šiuo metu institutas yra sudaręs dėstytojų ir studentų mainų programas su daugeliu Azijos, Australijos, Europos ir Šiaurės Amerikos universitetų. Šios programos leidžia ne tik dėstytojams bendradarbiauti su kolegomis vykdant mokslinius tyrimus, bet ir studentams turėti galimybę išklausyti kursus tuose universitetuose. Be to, pagal tokias programas kvalifikuoti užsienio profesoriai reguliariai kviečiami apsilankyti ir dėstyti SIIT kursus.

Institutą, kuriam vadovauja direktorius, sudaro administraciniai padaliniai, bibliotekos ir informacijos paslaugų centras, penkios akademinės mokyklos ir Bendrųjų ir aukštesniųjų studijų departamentas (CGS).

SIIT operacijos vykdomos dviejose vietose: Rangsit miestelyje (Thammasat universiteto Rangsit centre) ir Bangkadi miestelyje (Bangkadi pramoniniame parke).


Istorija

Per 9 -ąjį Japonijos ir Tailando jungtinio prekybos ir ekonomikos komiteto posėdį, įvykusį 1989 m. Kobėje, Japonijoje, Japonijos ekonominių organizacijų federacijos (Keidanren - dabar Nippon Keidanren) ir Tailando pramonės federacijos (FTI) delegatai suprato, kad norint Norint sustiprinti Tailando pramonės plėtrą, reikėjo sukurti inžinerijos programas, kuriose visus paskaitas ir laboratorinius kursus anglų kalba dėstytų aukštos kvalifikacijos dėstytojai, turintys daktaro laipsnį.

Keidanreno, FTI ir Thammasat universiteto bendradarbiavimo sutartis buvo sudaryta 1992 m. Siekiant įsteigti inžinerijos bakalauro studijų programas Thammasat universitete už pradines Keidanren ir FTI lėšas. Po dvejų metų sėkmingos veiklos 1994 m. Rugsėjo 16 d. Buvo įkurtas „Tarptautinis technologijos institutas (IIT)“. Jos karališkoji didenybė princesė Maha Chakri Sirindhorn maloningai pirmininkavo naujos pastato kertinių akmenų klojimo ceremonijai, esančiai Thammasat universiteto Rangsit centre. . Jo Didenybė Tailando karalius Bhumibolis Adulyadejus maloniai suteikė institutui naują pavadinimą „Tarptautinis Sirindhorno technologijos institutas (SIIT)“ 1996 m. Birželio 28 d.

1997 m. Spalio 2 d. Jos karališkoji aukštybė princesė Maha Chakri Sirindhorn maloningai pirmininkavo Sirindhorno tarptautinio technologijos instituto vardo ir pastato inauguracijos ceremonijai. 1999 m. FTI suteikė žemės sklypą su esamu pastatu Bangkadi pramoniniame parke (BKD) 30 metų SIIT naudojimui. 2001 m. Birželio mėn. Buvęs ministras pirmininkas Anandas Panyarachunas atidarė naują pastatą Bangkadi, kuriame bus rengiamos informacinės technologijos ir informatikos programos.

Jos karališkoji didenybė princesė Maha Chakri Sirindhorn maloningai pirmininkavo 2006 m. Birželio 28 d. Bangkadyje atidarius Sirindhralai pastatą. Šiame naujame šešių aukštų pastate įsikūrusi Informacijos, kompiuterių ir komunikacijos technologijų (IRT) mokykla, Vadybos technologijų mokykla (MT), biblioteka, kompiuterių centras, laboratorijos ir klasės.

Trijų Sirindhorno tarptautinio technologijos instituto steigėjų organizacijų fonas trumpai apibūdinamas taip.

149887_DJI_0171

© SIIT - TU

Thammasat universitetas

Įkurtas 1934 m., Thammasat universitetas iš pradžių buvo skirtas humanitarinių ir socialinių mokslų mokymui. Universitetas parengė daug absolventų, kurie labai prisidėjo prie Tailando plėtros ir pažangos. Suvokdamas reikšmingą mokslo ir technologijų įtaką šalies ekonomikos augimui, 1980-aisiais ir 1990-aisiais Thammasat universitetas savo Rangsit centre, Pathum Thani, inicijavo inžinerijos, technologijų, fizinių ir medicinos mokslų studijų programas.

Japonijos verslo federacija (Nippon Keidanren)

Susijungus kelioms ekonominėms ir pramoninėms organizacijoms, 1946 m. Rugpjūčio mėn. Buvo įkurta Japonijos ekonominių organizacijų federacija (Keidanren). Keidanren buvo privati, ne pelno siekianti ekonominė organizacija, atstovaujanti praktiškai visoms ekonominės veiklos šakoms Japonijoje. Keidanrenas palaikė glaudžius ryšius tiek su valstybiniu, tiek su privačiu sektoriumi namuose ir užsienyje bei stengėsi ne tik rasti praktinių ekonominių problemų sprendimų, bet ir prisidėti prie patikimo Japonijos ir viso pasaulio ekonomikos vystymosi.

2002 m. Gegužės mėn. Keidanren susijungė su „Nikkeiren“ (Japonijos darbdavių asociacijų federacija) ir tapo „Nippon Keidanren“ (Japonijos verslo federacija). Nipponas Keidanrenas, kuriam vadovauja tarptautiniu mastu žinomi Japonijos verslo bendruomenės lyderiai, vaidina aktyvų ir įtakingą vaidmenį siekiant darnaus visos žmonijos ekonominio klestėjimo.

Tailando pramonės federacija

Anksčiau vadinta Tailando pramonės asociacija (ATI), Tailando pramonės federacija (FTI) pradėjo veikti 1987 m. Gruodžio 29 d. Tai buvo transformuota ATI įstaiga, kuri buvo sukurta 1967 m. FTI yra privati pramoninė organizacija, kuri suburia pramonės lyderius skatinti Tailando socialinę ir ekonominę plėtrą. Pagrindiniai FTI tikslai yra atstovauti Tailando gamintojams tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu lygiu, padėti skatinti ir plėtoti pramonės įmones, bendradarbiauti su vyriausybe nustatant nacionalinę politiką ir siūlyti nariams konsultavimo paslaugas.

FTI - tai visų paslaugų organizacija, bendradarbiaujanti su vyriausybe, padedanti sutelkti Tailando pramonę ir pasiekti tarptautines rinkas. Tai veikia kaip užsienio pramonininkų ir Tailando išteklių „derinimo priemonė“, kuri sujungia Tailando pramonininkų finansinę galią, planavimo galimybes ir įtikinamą galią.

149891_W01_7228

© SIIT - TU

Vietos

  • Khlong Nueng

    Phahonyothin Rd, Khlong Nueng, Khlong Luang District, Pathum Thani, 12120, Khlong Nueng

  • Bang Kadi

    131 Moo 5, Tiwanont Road, Bangkadi Muang Pathum Thani, 12000, Bang Kadi

    Klausimai