Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
San Mateo Colleges of Silicon Valley

San Mateo Colleges of Silicon Valley

San Mateo Colleges of Silicon Valley

Įvadas

Peržiūrėti mūsų interneto brošiūrą čia.

Top 10 priežasčių studijuoti San Mateo kolegijų Silicio slėnyje

 1. Mūsų trys valstybinės bendruomenės koledžus (Kanada koledže, San Mateo ir Skyline kolegija) yra žinomas dėl savo kokybės perdavimo programas ir paslaugas, taip pat garantuojamas pervedimų ir partnerystės su selektyviniu universitetuose.
 2. Metinė studijų JAV dolerių 6456 JAV dolerių.
 3. Trys kolegijos yra saugiausias Kalifornijoje ir viena saugiausių šalyje.
 4. # 1 garantuojamas pervedimų iki keturių metų universities- šiuo metu 55 universitetų pasiūlyti garantuota pervedimus į mūsų studentams.
 5. Vietoje perdavimo konsultavimą teikia UC Berkeley atstovų ir 165% augimo perdavimo priėmimo normą UC Berkeley, paskutinių metų (89 2014 ir 213 2015).
 6. Visi trys koledžai siūlo kokybės bendradarbis, pažymų ir siuntimo programas moderniausių švietimo įrenginių su apdovanojimais dėstytojams ir kitiems darbuotojams, daugybė tinklų ir stažuočių galimybes su Silicio slėnio aukštųjų technologijų kompanijų visame kolegijose.
 7. Pasaulinis Beca stipendija, įskaitant visą mokslą išimčių, jomis gaunamų tarptautinių studentų.
 8. Pirmenybė Žinoma registracija tarptautinių studentų.
 9. Būstas koordinatorius galima padėti su būsto artimiausioje mūsų trijų kolegijose.
 10. Nacionaliniai pripažinta MTIM centrą Cañada koledžo ir gamyba Lab Skyline kolegija.

San Mateo kolegijos Silicio slėnyje apima tris likusius visiškai akredituota dvejų metų bendruomenės koledžus: Kanada koledže, San Mateo ir Skyline kolegija. Jie yra Kalifornijos San Francisko srityje širdį.

Visi trys koledžai turi "perdavimo Priėmimo garantijos", su galbūt daugiausiai viešųjų ir privačių universitetų visoje JAV. Tai suteikia studentams gauti į universitetą, jei studentas atitinka Universiteto akademinę ir kitus reikalavimus ir nėra taikoma tipinė universiteto pirmakursis priėmimo selektyvumas kliūtis "pagarbą. 2015, 236 mokiniai buvo įtraukti į UC Berkeley iš trijų kolegijų kaip perdavimo studentams. Šie studentai pateks kaip jauniams ir reikia tik daugiau dvejus metus baigti bakalauro laipsnį UC Berkeley.

Kolegijos yra žinomas dėl savo kotą (mokslo, technologijų, inžinerijos ir matematikos) programų ir Skyline "Kolegija turi sutartį su Kalifornijos ir UC Berkeley stažuotę. Cañada Kolegija turi apdovanojimai MTIM centras, pirmasis tarp visų bendruomenės kolegijų Kalifornijoje. Jos animacijos klasė Pavyzdžiui, dėsto Pixar darbuotojas. Skyline kolegija, tik 15 minučių kelio nuo San Francisko, siūlo tarptautinės prekybos ir su biotechnologijomis ir inžinerijos pervedimo programų įvairovė. Ji taip pat turi stažuotės programą su Kalifornijos ir UC Berkeley. Kolegija San Mateo yra viena seniausių bendruomenių koledžai, Kalifornijoje. 1920-aisiais, kolegija San Mateo buvo didele dalimi, yra prep mokyklos ar tramplinas į Stanfordo universiteto ir Kalifornijos universiteto (Berkeley).

Studijavimas Silicio slėnyje potencialiai suteikia studentams stažuočių ir tinklų kūrimo galimybes Google, Apple, Salesforce, "Twitter" ir "Facebook", ir tt Kiekvienas iš mūsų miesteliai yra mažų ir saugių bendruomenių, esančių šalia automagistralių, kad nuves jus tiesiai į San Franciską, San Chosė, OFS tarptautinio oro uosto ir kitais labai garsus turistinių vietų, tokių kaip Monterey Bay, Yosemite ir Lake Tahoe yra per nuvažiuotas atstumas.

Tarptautiniai studentai gali apsilankyti mūsų rajono tarptautiniai Priėmimo svetainėje daugiau informacijos.

JAV piliečiai ir nuolatiniai gyventojai gali apsilankyti mūsų rajono interneto svetainėje daugiau informacijos.

universitetas

Vietos

 • San Mateo

  Cañada College, Redwood City, California College of San Mateo, San Mateo, California Skyline College, San Bruno, California, , San Mateo

  Klausimai