Keystone logo
SOAS University of London BA politologija ir tarptautiniai santykiai
SOAS University of London

BA politologija ir tarptautiniai santykiai

London, Jungtinė Karalystė

3 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 9 250 / per year *

Stovykloje

* dieniniai mokesčiai už mokslo metus: JK 9 250 svarų sterlingų; Užjūrio 19 560 svarų

Įvadas

Dalyvavimo būdas: Visas laikas

Bendra politikos ir tarptautinių santykių bakalauro programa suteikia studentams galimybę per savo mokymą sujungti du mūsų disciplinos srautus, suteikiant jiems plačią žinių bazę, leidžiančią analizuoti politiką šalyse ir tarp jų. Studentai pasirinks iš abiejų jungtinių studijų programų galimybių ir pirmaisiais metais išklausys privalomą politinės analizės kursą.

Kurso pabaigoje studentai sukurs unikalų įžvalgų ir apvalų požiūrį į politinių klausimų ir aktualijų pasaulyje supratimą. Laipsnio struktūra siūlo gilų bendradarbiavimą su Azijos, Afrikos ir Artimųjų Rytų regionine ir tarptautine politika, taip pat probleminius santykius su karu, plėtra, tarptautinėmis organizacijomis, valstybės valdžia, socialiniais judėjimais, pasauline ekonomika ir kitais politinio gyvenimo aspektais. .

Dėstymas pagal studijų programą yra skirtas pagerinti studentų supratimą apie dalykus, rašymo ir pristatymo įgūdžius bei ugdyti jų, kaip savarankiškų ir kritiškų mąstytojų, įgūdžius. Nors įvadinius kursus dažnai sudaro didesnės paskaitos, po kurių eina mažesnių grupių seminarai, tobulesni ir labiau specializuoti kursai skatina didesnę studentų atsakomybę ir vadovavimą medžiagai.

Priėmimai

Studijų programa

Apie Mokyklą

Klausimai