Keystone logo
© South Dakota School of Mines & Technology
South Dakota - School of Mines and Technology

South Dakota - School of Mines and Technology

South Dakota - School of Mines and Technology

Universiteto ypatybės

„Residence Life at the South Dakota Mines“ suteikia būstą universiteto miestelyje beveik 1100 studentų. Gyvenimas universiteto miestelyje gali būti viena geriausių jūsų studijų metų patirties – pažinti kaimynus ir save yra smagu, įdomu ir kartais sudėtinga.

Studentai, baigę vidurinę mokyklą per pastaruosius dvejus metus, privalo gyventi miestelyje. Pomėgių bendruomenės yra galimybė Peterson Hall, kurios veikla yra orientuota į konkrečias temas, tokias kaip užsiėmimai lauke arba Rapid City ir už jos ribų tyrinėjimas.

  Stipendijos ir finansavimas

  Stipendijos terminas: sausio 15 d

  Pietų Dakotos kasyklos nesiūlo stipendijų specialiai tarptautiniams studentams. Kad galėtumėte gauti stipendijas, turite būti priimtas iki tų metų, kuriais planuojate stoti į rudens semestrą, sausio 15 d. Stipendijos skiriamos tik rudens semestro pradžios datai. Stipendijos skiriamos remiantis ACT arba SAT balais ir nesvertiniu kaupiamuoju vidurinės mokyklos GPA 3.0.

  Campus Life & Facilities

  • Tarptautinės studentų paslaugos
  • Karjeros centras (Pietų Dakotos kasyklos turi 97 % įdarbinimo procentų)
  • Studentų sėkmė
  • Studentų įtraukimas
  • Konsultacijų ir sveikatingumo centras

  Mūsų miestelis gali pasigirti ryškiomis koncertų ir vidinių vaizdų, paskaitų ir vaidinimų, studentų klubų ir ekspromtu tinklinio žaidimų kratiniu, o žaidimo dieną ant tribūnų kraunasi linksmi gerbėjai. O ir visa tai kelios minutės nuo triukšmingo miesto centro, kuriame gausu restoranų ir užeigų, butikų ir kavinių – didžiojo miesto gyvenimo su mažo miestelio siela. Turėdami tiek daug ką pasiūlyti, gyvenimas miestelyje vyksta, kad ir kur pažvelgtumėte. Atraskite savo.

  „South Dakota Mines“ turi daugiau nei 100 studentų klubų ir organizacijų, todėl jei nerandate tokio, kuris atitiktų jūsų pomėgius, raginame pradėti savo! Mūsų studentų organizacijos apima profesines asociacijas, pagrįstas jūsų pagrindinėmis, garbės draugijas, humanitarines ir savanorių organizacijas, religines tarnybas, veiklą lauke, žaidimus ir dar daugiau!

  Ir jei esate susikoncentravęs į studijas, galite rasti ir tam skirtą grupę! Visame universiteto miestelyje naudodami lentas ir stiklines lentas galite rasti studentų, kurie entuziastingai dirba kartu ieškodami sudėtingų problemų sprendimų. Mūsų programose akcentuojamas praktinis mokymasis kūrėjų erdvėse ir laboratorijose, kuriose yra ta pati įranga, kurią naudosite dirbdami. Sulaužyti daiktus. Statyti daiktus. Tada gaukite atlyginimą, kad tai atliktumėte profesionaliai.

  Mes Smalsūs. Atkaklus. Inovatyvus. Ir mes keičiame pasaulį naudodami STEM.

  Pietų Dakotos kasyklos, esančios 118 akrų miestelyje, rytinėje gražiųjų Juodųjų kalvų papėdėje, yra vos už 35 minučių kelio nuo Rašmoro kalno ir už valandos kelio nuo Badlandso nacionalinio parko. Black Hills rajonas yra žinomas dėl švelnesnio klimato nei kitose valstijos dalyse, o klimatas labiau panašus į Kolorado priekinį diapazoną. Mūsų žiemos šiltesnės, o vasaros vėsesnės, todėl esame puikus klimatas lauko veiklai, pavyzdžiui, žygiams pėsčiomis, slidinėjimui, laipiojimui uolomis ir kt.

  Keturi skirtingi sezonai su 226 saulėtomis dienomis per metus:

  • Žygiai, važinėjimas dviračiais, baidarės, stovyklavimas, baidarės, golfas, slidinėjimas, snieglenčių sportas, laipiojimas uolomis, žvejyba, dviračių sportas, keturračiai, medžioklė, vandens sportas ir kt.
  • Meno galerijos ir Meno alėja, parduotuvės, restoranai, teatrai, muzikos renginiai
  • Parkai, muziejai, bibliotekos, bažnyčios, pabėgimo kambariai, arkados, vidaus laipiojimo sienos
  • Daug turizmo vietų, kurios kasmet pritraukia milijonus lankytojų: Rašmoro kalnas, Pašėlusio arklio memorialas, Vėjo urvas (ir daugelis kitų), Badlands, istorinis Deadwood.
  • Rapid City pagrindinės gatvės aikštė (parduotuvės, kavinės, fontanai ir čiuožimas žiemą... plius prezidento statula kiekviename miesto centro kampe) – taip pat vyksta nemokami savaitiniai vasaros renginiai – Vasaros naktys

  Vietos

  • Rapid City

   East Saint Joseph Street,501, 57701, Rapid City

  • Rapid City

   East Saint Joseph Street, 501, 57701, Rapid City

   Klausimai