Keystone logo
© Popspring Creative
South Gate Creative Writing School

South Gate Creative Writing School

South Gate Creative Writing School

Įvadas

South Gate Creative Writing School

South Gate Creative Writing School siūlo trokštantiems autoriams kūrybinio rašymo dailės laipsnį, kartu suteikdama praktinį šiuolaikinės žiniasklaidos istorijos pasakojimo meno ir verslo išsilavinimą.

Įvaldykite populiarius žanrus ugdydami savo unikalų balsą kartu su maža, palaikanti ir įvairia bendraamžių grupe. Studijuokite Danijoje arba internetu ir išmokite įgūdžių, kad taptumėte dirbančiu rašytoju.

Tai praktiška. Skaitysite, žiūrėsite, analizuosite ir praktikuosite rašymą įvairiose žiniasklaidos priemonėse, įskaitant populiariąją ir literatūrinę grožinę literatūrą, pjeses ir filmus, vaikų literatūrą, jaunuolių ir žaidimų pasakojimą.

Ši labai asmeniška kūrybinio rašymo programa reiškia, kad gausite rankomis sukurtą išsilavinimą, pritaikytą laikui ir pritaikytą jūsų lygiui, poreikiams ir pomėgiams.

Teminiai semestrai

Programa suskirstyta į aštuonis semestrus, kurių kiekvienas sutelkiamas į vieną žanrą ar tendenciją. Sužinosite apie jo istoriją, evoliuciją ir amatus, o tada praktikuosite jį rašydami arba dirbsite su savo tekstu.

Pramonės apimtis

Kursai ir pasirenkamieji dalykai yra skirti suteikti prieigą prie dabartinių pramonės tendencijų ir pinigų kūrėjų. Turėsite aplinką ir laisvę eksperimentuoti, plėstis ir pritaikyti savo įgūdžius prie siekiamų galimybių.

Kurso struktūra

Kiekvieną savaitę South Gate Creative Writing School turėsite nuo 5 iki 6 užsiėmimų, skirtų kūrybiniam rašymui ir kūrybinio rašymo verslui, ir visa tai susiję su visapusišku semestro žanru ar tendencija.

Sužinokite daugiau!

Studentai kviečiami dabar apsilankyti mūsų svetainėje, apsižvalgyti ir susisiekti su mumis telefonu, el. paštu ar socialiniuose tinkluose. Mums patinka susitikti su kolegomis menininkais ir pasikalbėti apie tai, kaip padėti įgyvendinti savo svajones.

Vietos

  • Aalborg

    Østerågade 25, 2tv, 9000, Aalborg

Klausimai