Keystone logo
Southern University College

Southern University College

Southern University College

Įvadas

Southern University College (taip pat žinomas kaip „Southern UC“) savo dabartinį statusą įgijo 2012 m. Anksčiau jis buvo žinomas kaip „Southern College“ - įkurtas 1990 m. Kaip pirmasis ne pelno siekiantis aukštojo mokslo institutas Malaizijoje, teikiantis vietinį švietimo kanalą abiturientams. kurie negalėjo tęsti studijų užsienio šalyse ar gauti priėmimo į kitas vietos aukštojo mokslo institucijas.

Istoriškai Pietų UC atsirado prieš 46 metus (1975 m.) Foon Yew vidurinėje mokykloje Johor Bahru, siūlančioje Išplėstinių studijų programą. 1986 m. „Foon Yew“ direktorių taryba kreipėsi į Švietimo ministeriją, kad įsteigtų bendruomenės finansuojamą kolegiją. Atkakliomis Kinijos bendruomenės lyderių pastangomis vėliau 1990 m. Švietimo ministerija gavo leidimą įkurti Pietų kolegiją.

Pietų UC yra Skudai rajone, Johor Bahru mieste, Malaizijoje, Malaizijos Iskandar ekonominės zonos rajone. Jo miestelio žemė yra 33 ha, daugiausia paaukota filantropo p. Seow Wan Heongo. Plėtojant „Iskandar“ Malaizijos ekonominę zoną, Pietų UC bus viena iš svarbiausių Malaizijos švietimo įstaigų ir pasirengusi tapti tarptautine švietimo įstaiga. Pietų UC miestelis yra vaizdinga vieta, turtinga tradicinėmis kinų spalvomis ir daugiakultūrine atmosfera, apimančia sambūvio ir daugiakultūriškumo dvasią.

Vietos

  • Skudai

    Jalan Selatan Utama, Off Jalan Skudai,, , Skudai

    Klausimai