Keystone logo
© Southwest Baptist University
Southwest Baptist University

Southwest Baptist University

Southwest Baptist University

Įvadas

1878 m. įkurtas Southwest Baptist University yra krikščioniškas laisvųjų menų universitetas, siūlantis daugiau nei 100 akademinių studijų sričių bakalauro ir magistrantūros lygmenimis keturiuose fiziniuose miesteliuose Bolivare, Mauntin Vju, Seileme ir Springfilde, Mo., taip pat internetiniame miestelyje.

Įkurtas 1878 m., Southwest Baptist University yra krikščionių laisvųjų menų universitetas, turintis:

 • Daugiau nei 100 akademinių studijų sričių bakalauro, magistrantūros ir doktorantūros lygmenimis;
 • Fakultetai, kurie aistringai vertina jus, jūsų išsilavinimą ir jūsų ateities sėkmę;
 • Pasauliniai paslaugų ir misijų projektai, skirti dalytis savo tikėjimu ir tobulėti kaip tarnautojui;
 • Gyvybingas gyvenimas miesteliu glaudžioje bendruomenėje, siekiant įsitraukti ir plėtoti visą gyvenimą trunkančią draugystę; ir
 • Penki miesteliai pietvakarių ir pietų centrinėje Misūrio dalyje. 152 akrų pagrindinis miestelis yra Bolivare, Mo., 10 300 gyventojų apie 25 minutes į šiaurę nuo Springfildo, Mo. Papildomi miesteliai yra Mauntin Vju, Seileme ir Springfilde, Mo. ir Online.

Laisvųjų menų mokyklos suteikia tiek platumo, tiek gylio. Kursiniai meno, mokslo ir humanitariniai mokslai apima mokymo programą, kurios tikslas – paruošti mokinius gyvenimui. Įgilinimas suteikiamas per specialybę, kuri orientuota į pasirengimą darbui konkrečioje srityje. Krikščioniškame laisvųjų menų ugdyme krikščioniškas objektyvas yra pagrindinis mokymosi objektyvas. Krikščioniškųjų laisvųjų menų aplinkos platumas ir gylis taip pat reiškia, kad dėmesys sutelkiamas į kritinį mąstymą, kad būtų išnagrinėtos (bet ne patvirtintos) nekrikščioniškos perspektyvos, o studentai būtų pasirengę tarnauti pasaulietinėje karjeroje ir tarnauti Kristui.

Priėmimai

Priėmimo procesas tarptautiniams studentams

Tai lengva pritaikyti SBU! Kaip atvykstantis tarptautinis studentas, naudokite toliau pateiktą kontrolinį sąrašą, kad sužinotumėte, kokių veiksmų reikia imtis norint priimti ir užsiregistruoti SBU.

1) Pateikite paraišką internetu

Užpildykite mūsų internetinę bakalauro priėmimo paraišką. Ir geriausia dalis – tai NEMOKAMA! Norėdami pradėti, sukurkite MyBearcat paskyrą.

2) Siųsti oficialius dokumentus

Kad galėtumėte priimti į SBU, turite pateikti oficialius akademinius dokumentus ir standartizuotus testų balus. Kaip tarptautinis studentas, turite turėti oficialius vidurinės mokyklos įrašus, pateiktus SBU bakalauro priėmimo biurui. Šiuose dokumentuose turi būti vertimas į anglų kalbą, jei originalus dokumentas nėra anglų kalba.

Pareiškėjai iš ne angliškai kalbančių šalių turi laikyti anglų kalbos kaip užsienio kalbos testą (TOEFL) arba tarptautinį anglų kalbos testą (IELTS) arba „Duolingo“ anglų kalbos testą. Jei per pastaruosius trejus metus studijavote Jungtinėse Amerikos Valstijose arba angliškai kalbančioje šalyje, jums šis reikalavimas netaikomas, jei mokykloje (-ėse), kurią (-iose) lankėte, pasiekėte gerą akademinį statusą. Turite surinkti vieną iš šių taškų:

 • 79 internetiniame teste (TOEFL IBT)
 • 6.5 IELTS
 • 100 „Duolingo“ anglų kalbos teste

Be to, visi SBU studentai turi pateikti ACT arba SAT egzamino balus.

3) Peržiūrėkite finansinę pagalbą

Jūsų priėmimo konsultantas susisieks su jumis ir pateiks informaciją apie jūsų tinkamumą gauti akademinę stipendiją ir bet kokią kitą finansinę pagalbą, kurią galite gauti.

4) Pateikite registracijos įmoką

Pasiruošę oficialiai prisijungti prie SBU šeimos? Siųskite registracijos indėlį, kad užsitikrintumėte vietą pamokose ir būste!

5) Prašykite studento vizos

Kai nuspręsite dalyvauti SBU, mes dirbsime su jumis, kad gautume reikiamus dokumentus F-1 studento vizai gauti.

Vietos

 • Bolivar

  1600 University Avenue, 65613, Bolivar

 • Springfield

  4431 S. Fremont, 65804, Springfield

  Klausimai