Keystone logo
Southwest Baptist University Apskaitos bakalauras
Southwest Baptist University

Apskaitos bakalauras

Bolivar, Jungtinės Amerikos Valstijos

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Aug 2024

USD 27 290 / per year *

Stovykloje

* Mokestis už mokslą

Įvadas

Būkite pasirengę įvairioms karjeros galimybėms viešosios apskaitos, ne pelno apskaitos, audito, mokesčių apskaitos ir daug kitų galimybių.Apskaitos absolventai yra labai paklausūs verslo, vyriausybės ir švietimo srityse.O SBU buhalterinės apskaitos specialybė gali greitai paruošti darbo jėgai – norint išlaikyti CPA (sertifikuoto buhalterio) egzaminą reikia 150 koledžo kredito valandų, tačiau beveik visi SBU apskaitos studentai baigia visus reikiamus kursus per ketverius metus!

Mažos klasės užtikrina kokybišką, individualų instruktažą buhalterinės apskaitos kursuose.SBU apskaitos fakultetas nuoširdžiai rūpinasi savo studentais ir glaudžiai bendradarbiaus su jumis, siekdamas sėkmės klasėje, taip pat padėti jums įgyti praktikos ir karjeros pozicijas.

SBU pranašumas

  • Daugiau nei 80% SBU apskaitos studentų per ketverius metus pasiekia reikiamas 150 kredito valandų CPA sertifikavimo egzaminui.Pasiruošimas CPA egzaminui vadovaujamasi visą laiką, kai dirbate buhalterinės apskaitos srityje SBU.
  • 2018 m. buhalterinės apskaitos absolventai iš pirmo karto išlaikė CPA egzaminą 83 proc., palyginti su šalies vidurkiu tik 48 proc.
  • SBU apskaitos absolventai palaiko ryšį su katedra, o tai naudinga dabartiniams studentams teikdami stipendijas, mentorystės programas ir tinklų kūrimo galimybes.

KARJEROS GALIMYBĖS

Studentų atsiliepimai

Priėmimai

Apie Mokyklą

Klausimai