Keystone logo
Spalding University Verslas rinkodaros srityje
Spalding University

Verslas rinkodaros srityje

Louisville, Jungtinės Amerikos Valstijos

4 Years

Anglų kalba

Dieninės, Ištęstinės

Request application deadline

Aug 2024

USD 13 725 / per semester *

Stovykloje

* dieninės studijos 2023-2024 m.; 915 USD už kreditą – neakivaizdinės studijos 2023–2024 m

Įvadas

Nesvarbu, ar pradedate mokslus, ar norite tobulinti savo karjerą, verslo administravimo bakalauro laipsnis paruoš jums reikiamų įgūdžių, kad organizacijos veiktų sklandžiai. Daugiausia dėmesio skirsite praktiniam problemų sprendimui, atvejų analizei, darbui grupėje ir bendravimui su bendruomenės profesionalais – tai suteiks jums komandos formavimo įgūdžių ir techninių kompetencijų, kad galėtumėte tobulėti savo srityje.

Spalding University verslo mokykla yra įsipareigojusi paruošti savo studentus būti lyderiais, kurie darys įtaką verslo ir profesiniame pasaulyje. Įvairioje besimokančiųjų bendruomenėje teikiame palankią ir lanksčią mokymosi aplinką, kurioje puoselėjami profesiniai ir asmeniniai ryšiai.

Žinoma, yra stiprus ryšys tarp Spalding įsipareigojimo užuojautai, vertybėms ir laikmečio poreikių tenkinimui bei verslo aplinkoje vykstantiems pokyčiams. Naujesnės kartos, ypač Z, tikisi, kad mūsų dabartiniai lyderiai vadovaus kitaip, o tai taip pat reiškia, kad jie tikisi būti pasirengę vadovauti kitaip. Naudodami savo mokymo programą galime paruošti būsimus ir esamus verslo lyderius mąstyti ir vadovauti kitaip. Kaip pirmakursis išklausysite kursą BA 205: Žmonės, planeta ir pelnas. Trigubo pagrindo koncepcija taip pat bus įtraukta į jau sukurtų klasių mokymo programą.

funkcijos

  • Mūsų 6 savaičių blokinis grafikas tradiciniams studentams suteikia lankstumo lengvosios atletikos, stažuočių ir ne visą darbo dieną.
  • Mūsų 6 savaičių kursai taip pat siūlomi vakarais ir internetu – tai suteikia lankstumo visą darbo dieną ir šeimos laiką.
  • Dirbkite su fakulteto patarėju, kuris padės jums nuo pirmos klasės iki baigimo

Išskirkite save

Būdami dviguba specialybe, galite išsiskirti darbo rinkoje, įgydami dvigubus laipsnius:

  • Apskaita ir verslo administravimas (120 kreditų valandų)
  • Apskaita ir finansų planavimas (126 kredito valandos)

Anksti stokite į verslo komunikacijos magistro studijas ir galėsite pradėti studijuoti kaip bakalauro studijas. Uždirbsite iki devynių studijų valandų, todėl turėsite pranašumą magistro studijoms.

Priėmimai

Stipendijos ir finansavimas

Studijų programa

Programos mokestis už mokslą

KARJEROS GALIMYBĖS

Apie Mokyklą

Klausimai