Keystone logo
Spelman College

Spelman College

Spelman College

Įvadas

Pasaulio lyderė Afrikos kilmės moterų švietimo srityje „Spelman“ yra akredituota Pietų kolegijų ir mokyklų asociacijos kolegijų komisijos (SACSCOC), o mes didžiuojamės Atlantos universiteto centro konsorciumo nariais.

Šiandien mūsų studentų grupę sudaro daugiau nei 2100 studentų iš 43 valstijų ir 10 užsienio šalių. „Spelman“ suteikia moterims galimybę įsitraukti į daugelį pasaulio kultūrų ir įkvepia atsidavimą teigiamiems socialiniams pokyčiams teikiant tarnybą. Esame atsidavę akademiniam laisvųjų menų ir mokslų tobulumui bei intelektualiniam, kūrybiniam, etiniam ir lyderystės ugdymui.

„Spelman“ didžiuojasi savo 76 proc. Baigimo rodikliu (vidutiniškai per šešerius metus), kuris yra vienas geriausių visoje šalyje, tačiau mūsų parama nenutrūksta, kai užlipsi ant scenos pasiimti diplomo. Mūsų pasaulinis absolventų tinklas yra stiprus, teikiantis ryšius ir padedantis abiturientams, kai jie pradeda savo visuotinį dalyvavimą.

Spelman College , istoriškai juodaodžių koledžas ir pasaulinis lyderis Afrikos kilmės moterų švietimo srityje, yra skirtas laisvųjų menų ir mokslų akademinei kompetencijai bei savo studentų intelektinei, kūrybinei, etinei ir lyderystės plėtrai. „Spelman“ suteikia visam žmogui galimybę įsitraukti į daugelį pasaulio kultūrų ir įkvepia atsiduoti teigiamiems socialiniams pokyčiams.

Vietos

  • Atlanta

    Spelman Lane Southwest,350, 30314, Atlanta

    Klausimai