Keystone logo
Spiru Haret University

Spiru Haret University

Spiru Haret University

Įvadas

Studentų paslaugos / veikla: Fakultetas organizuoja konferencijas, parodas, tarptautinius kultūros renginius, kur studentai gali dalyvauti, dalyvauti ir eksponuoti savo darbus.

Kasmet fakultetas kviečia galinga užsienio architektų, kylančios Rumunijos architektus ir dizainerius viešųjų paskaitų ir konferencijų, ir skatina mokinių darbą ir tyrimus, naudojant parodas, kultūrinius renginius, pristatymus ir diskusijas su vietos valdžios institucijomis, incestors ir pačios visuomenės.

Studentai keistis programą: Pasiskirstymo ERASMUS studentų mainų programą, fakultete Studentų mobilumo vieną ar du semestrus. Iš prestižinių universitetų partnerių yra: Izmiras eko Üniversitesi universiteto Sassari, Kavala institutas Atėnuose, Salonikų Aristotelio universitetas, Universidad Catolica de San Antonio de Murcia.

Studentų moksliniai tyrimai: mokslinių sesijų tiek sausumoje, tiek užsienyje, taip pat daug įvairių savaitės trukmės seminarai vyksta kasmet, kaip mokslą programa: Miestų scenarijai, eksperimentinio projektavimo, restauravimo metodus vietoje, istorinio tyrimo. Užsiregistravęs mokslinių tyrimų ir seminarų veikla apima tiek vietinius ir tarptautinius partnerius (i2a tarptautinį institutą architektūros Morcote, Šveicarija, ERASMUS partnerių).

Studentų įranga: Campus su studentų bendrabučiuose, restoranas, klubas, sporto aikštelių, Studija salėse, laboratorijose, specializuotos bibliotekos. Moksleiviai ir mokytojai gali laisvai patekti į Rumunijos nacionalinės bibliotekos ir nemokamą on-line prieigą prie tarptautinės duomenų bazės, su patekti mokslinių tyrimų bendruomenes ir skelbia savo darbo galimybę.

Nustatymas: Architektūros fakultetas, architektūros paminklas, įsikūręs šerdį istorinio miesto Bukareštas, 5 minutės pėsčiomis nuo viešojo transporto stotelių (autobusų, troleibusų, tramvajų ir metro stotis). Nacionalinis teatras, Komedijos teatras, Odeon teatro, Nacionalinis Karo centras, Nacionalinis istorijos muziejus, Şuţu rūmai, Cinematheque, yra jo artumą, providin studentams turtingas kultūrinė aplinka.

Vietos

  • Bucharest

    13 Ion Ghica Street, 3 Bucharest, Romania, , Bucharest

    Klausimai