Keystone logo
SRH Hochschule für Wirtschaft und Medien Calw

SRH Hochschule für Wirtschaft und Medien Calw

SRH Hochschule für Wirtschaft und Medien Calw

Įvadas

Studijavimas žinių centru Šiaurės Black Forest

Į priekį ieško studijų bakalauro ir magistro laipsnį programomis verslo srityse ir mažose grupėse su individualios priežiūros Kalve žiniasklaida.

Graduate Management Admission Test arba VRH ekonomikos universitetas ir žiniasklaidos Calw yra nepelno privatus, valstybės pripažinta universitetas. Šiuo metu apie 330 studentai mokosi nustatytais bakalauro ir magistro studijų programų. Rinkdamiesi gilinimas profiliai Studentai turi galimybę derinti studijas būtent apie dabartinius pokyčius darbo rinkoje. Be perteikti žinias ir tarpkultūrinių įgūdžių ir kalbų ir svarbiausia darbo vietoje minkštųjų įgūdžių yra dalis mokymo. Studentai tikisi, mažas grupes ir intensyvią priežiūrą profesorių ir dėstytojų iš praktikos.

Bakalauro ir magistro studijų programų VRH ekonomikos universitetas ir žiniasklaidos Calw

Verslo administravimas (visos darbo ir visą darbo dieną) Žiniasklaida ir komunikacija valdymas Žiniasklaida valdymo ir viešųjų Bendravimas Kontroliavimas Marketingo valdymas (akreditacija 2015) Kultūros ir renginių organizavimas (akreditacija 2015)

Aukščiausios klasės švietimas

VRH ekonomikos universitetas ir žiniasklaidos Calw mato save kaip kompetencijos centro mokymo verslo ir žiniasklaidos srityse. Tuo būsimų specialistų, verslininkų ir vadovų universitete yra apmokyti.

Prof. dr habil. Petras J. Weber - Pagrindinės ir generalinis direktorius VRH universiteto Ekonomikos ir žiniasklaidos Calw - pabrėžia: "Mes šviesti visą asmenį - saugus greitai žinias praktikoje ir stiprus kaip komanda. Išgyvenimo mokymas, verslo žaidimai ir elgesys tarptautiniuose verslo sandoriuose pavyzdžiai novatoriškų ir įvairių mokymo ir mokymosi metodus, pagal kurią be techninių įgūdžių aukštasis, taip pat perteikia svarbiausias darbo vietoje minkštųjų įgūdžių. Taigi, asmenybės ir socialiniai įgūdžiai studentų gauna tikslinius mokymus ir sukūrė. "Studentai tikisi mažoms grupėms individualų dėmesį ir asmens instruktavimas profesoriai ir dėstytojai iš praktikos. "Tai leis griežtą tyrimą, žemos kainos nebaigusių ir padidinti įsidarbinimo galimybes - už geriausią galimybes darbo rinkoje", sakė Weberis.

Kaip bendrovės sukurtas verslo idėjos iki verslo plano ir sėkmingai įsitvirtino rinkoje? Kaip socialiniai tinklai yra naudojami profesionaliai verslo ryšių? Kaip įmonių žmogiškųjų išteklių, rinkodaros ir kontrolės optimaliai organizuoja? Tai tik keletas klausimų yra sprendžiami studentams VRH universiteto Ekonomikos ir žiniasklaidos Kalve.

Tarptautiniai Kontaktai

Tarptautiškumas kapitalizuojamos tuo VRH universiteto Ekonomikos ir žiniasklaidos Kalve. Universitetas palaiko glaudžius ryšius su tarptautinėmis partnerėmis universitetų ir mokslinių tyrimų institutų - įskaitant Austrijoje, Ispanijoje, Indijoje ir Turkijoje. Bendrų mokslinių tyrimų projektų bendradarbiavimas apima mainų programas. Be to bendradarbiauja SRH universitetas Ekonomikos ir žiniasklaidos Kalve su ekonomikos ir pramonės įmonių, profesinių asociacijų ir kameras. Studentai aktyviai dalyvauja mokslinių tyrimų, darbų projektų, dalyvauja stažuotėse arba rašyti bakalauro ir magistro darbų prie gerai žinomų kompanijų ir paslėptų čempionų. Be užsienio kalbų, tokių kaip anglų, ispanų, italų ir prancūzų tarpkultūrinius gebėjimus, pavyzdžiui, yra "teisinga" elgsena tarptautinėje verslo aplinkoje į programą.

Studijų informacijos dienos 2015

SRH universiteto Ekonomikos ir MEDIA Kalve reguliariai rengia Studijų informacijos dienos. Būsimieji studentai turi galimybę sužinoti apie kolegijų ir universitetų kursus, bendrauti su mokiniais ir mokytojais, taip pat dalyvauti imties paskaitas. Tyrimas informavimo dienos vyks šiomis datomis:

Trečiadienis, kovas 18, 2015 fon 14.00 bis 16.00 Laikrodis Laikrodis Trečiadienis, liepa 29, 2015 fon 14.00 bis 16.00 Laikrodis Laikrodis Trečiadienis, lapkritis 18, 2015 fon 14.00 bis 16.00 Laikrodis Laikrodis

Be to, būsimi studentai taip pat gali individualus konsultavimas paskyrimai.

Žinios Regionas Šiaurės Black Forest

Viduramžių miestas Kalve - gimtinė poeto Hermann Hesse - turi kažką malonus ir sėkmingas mokymosi aplinka suteikia atmosferos senamiestis tipiškas Black Forest aplinka, ištisus metus sporto, gyva meno scenos ir prekybos įrenginių. Kalve su puikus susisiekimas, už prieinamą kainą gyvenimo ir atsipalaidavęs aplinkos akademinės sėkmės. Valstybės kapitalo Štutgartas, auksinis miestas Pforzheim ir menų ir medijų Karlsruhe gali būti greitai ir lengvai pasiekti. Žinių Šiaurės Black Forest regionas pasižymi daugybe (pasaulio) rinkos lyderis ir paslėptų čempionų. VRH ekonomikos universitetas ir žiniasklaidos Calw įsitvirtino nuo 2000 dalis žinių šiaurinėje Black Forest regione ir šį vieną.

Vietos

  • Calw

    SRH Hochschule für Wirtschaft und Medien Calw Staatlich anerkannte Fachhochschule Lederstraße 1 75365 Calw , 75365 , Calw

Klausimai