Keystone logo
© photo courtesy of Slippery Rock University
Slippery Rock University

Slippery Rock University

Slippery Rock University

Įvadas

Slippery Rock University , kurį 1889 m. įkūrė Slippery Rock rajono gyventojai, yra svarbiausias regiono viešasis gyvenamasis universitetas. Universitetą formuoja įprastas mokyklos paveldas ir jam būdingas įsipareigojimas siekti intelektualinio vystymosi, lyderystės ir pilietinės atsakomybės.

SRU duris atvėrė 1889 m. kovo 26 d. kaip Slippery Rock State normalioji mokykla, turinti mandatą rengti besidominčius ir galinčius žmones būti mokytojais. Bėgant metams SRSNS gerai įvykdė savo įgaliojimus ir baigė tūkstančius mokinių Pensilvanijos ir visos šalies valstybinėse mokyklose.

1926 m. įstaigą įsigijo Sandrauga, ji pervadinta į Slippery Rock State Teachers College, tapo ketverių metų mokytojų kolegija ir tęsė mokytojų rengimo tradiciją.

"Slippery Rock State College" buvo įkurta 1960 m. Ir pirmą kartą galėjo suteikti aukštąjį ir magistro laipsnį laisvųjų menų ir profesijų srityse. 1983 m. Universiteto statusas suteiktas.

Šiandien SRU yra visapusiškas universitetas, siūlantis platų bakalauro ir magistro studijų programų pasirinkimą.

Tęstinis mokymasis

Išplėstinis mokymasis SRU suteikia prieigą prie kokybiško išsilavinimo per įvairias galimybes, pvz., nuotolinio mokymo kursus, Lyderystės ugdymo centrą, McKeever aplinkos mokymo centrą, Pensilvanijos aplinkosaugos švietimo centrą ir Mokymosi senatvėje institutą.

SRU siūlo mokymosi galimybes studentams per partnerystę ir bendradarbiavimą su verslo ir pramonės įmonėmis bei aljansus su korporacijomis ir ne pelno organizacijomis.

182973_button_read-more-about-us.jpg

Universiteto ypatybės

Įsikūręs kalvotose Vakarų Pensilvanijos kalvose, SRU yra labiausiai į vakarus nutolusi Pensilvanijos valstijos aukštojo mokslo sistemos 14 universiteto miestelių įstaiga. 660 akrų miestelis yra mažiau nei valanda į šiaurę nuo Pitsburgo, viena valanda į pietus nuo Erie ir 45 minutės į rytus nuo Youngstown, Ohajo valstijoje. Du pagrindiniai greitkeliai, I-79 ir I-80, susikerta per septynias mylias nuo universiteto, patogiai sujungdami jį su visa Sandrauga ir jos gretimais regionais.

Universitetas yra Slippery Rock miestelyje Butlerio apygardoje, Pensilvanijoje, saugioje ir draugiškoje maždaug 3000 žmonių bendruomenėje, kurią riboja besidriekiančios dirbamos žemės, miškai ir putojantys ledyniniai ežerai.

  English Language Requirements

  Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

  Vietos

  • Slippery Rock

   1 Morrow Way Slippery Rock, , 16057, Slippery Rock

  Klausimai