Keystone logo
St. Stephen's University

St. Stephen's University

St. Stephen's University

Įvadas

Išdidžiai mažiausias universiteto Kanadoje, Šv Stepono universitetas yra Premier laisvųjų menų universitetas, priimame tik iki 30 studentų kiekvienais metais. Tikėdami, kad švietimas atsitinka geriau mažoje mokymosi bendruomenės, kurioje kiekvienas gali prisidėti, profesoriai pasidalinti kasdienį gyvenimą su studentais, iš tikrųjų pažinti juos kaip draugus. Šiuo unikalioje aplinkoje, kiekvienas studento įgimti gabumai gali būti pripažįstamas ir ištirti, rengiant jų karjeros, kad tinka, kas jie yra.

Studentai gyventi kartu buvusio viešbučio mažame miestelyje New Brunswick, dalyvaujančių maisto ruošimui ir valymo kartu, taip pat studijuoja ir atsipalaiduoti. Ir dviejų ištisų sąlygomis jie keliauti pasaulį kartu kaip klasės, Aplankant daugiau kaip tuzinas šalių Europoje ir Azijoje.

Tuo universiteto branduolys, darbuotojai ir dėstytojai yra krikščionys, suteikiant Bendrijos rūpestinga pamatai priėmimo ir integracijos. Studentai iš visų sluoksnių, dvasinės perspektyvos ir etapai gyvenimo kelionę yra sveikintina, be religinių įvažiavimo reikalavimų ar privalomų praktiką. SSU vertybės ir turi šią įvairovę, ir nori būti vieta, kur jauni suaugusieji gali būti, kas jie yra iš tikrųjų, ir augti brandos jų intelektinės, dvasinės, praktinių ir reliacinių gyvenimą.

SSU siūlo laipsnių humanitariniai mokslai, psichologijos ir tarptautinių studijų. Visi laipsniai suteikti absolventams lankstumo proto, dėl perspektyvų įvairovės ir didesnio pajėgumo naujoves. SSU dėmesys skiriamas studentų mokymo, kaip galvoti, kaip pateikti argumentus, kaip spręsti problemas ir kaip gerai yra susiję su įvairiais žmonėmis. Darbdaviai mėgsta tai! SSU patirtis atveria galimybes arba tolesnio išsilavinimo ar karjeros pasaulį, studentų gyvenimo ir darbo rengimą ir padėti jiems suprasti, ką jie nori daryti. SSU absolventai nuėjo studijuoti arba dirbti daug įvairių sričių, įskaitant šiuos dalykus: meno terapija, verslo, nelaimės atveju, švietimo, kino, dailės, žurnalistikos, teisės, vadybos, ministerijos, slaugos, Politika, socialinio darbo, teologijos ir miestų planavimas.

Vietos

  • Saint John

    8 Main Street St. Stephen, E3L 3E2, Saint John

Klausimai