Keystone logo
© St Mary’s University Twickenham, London
St Mary's University Twickenham, London

St Mary's University Twickenham, London

St Mary's University Twickenham, London

Įvadas

St Mary's turi ilgą ir išskirtinę istoriją ir labai modernią perspektyvą.

Istorija ir paveldas

Iš pradžių tik šeši studentai St Mary's išaugo iki maždaug 6000 bakalauro ir magistrantūros studentų visose keturiose akademinėse mokyklose.

Įkurta 1850 m. ir turinti gilų švietimo paveldą, St Mary's turi tvirtą reputaciją dėl tobulo mokymo ir į studentą orientuoto požiūrio.

2014 m. sausio 23 d. St Mary's University College, Twickenham, Slaptoji taryba suteikė visą universiteto vardą ir tapo St Mary's University, Twickenham.

Campus

Dabartinis universiteto turtas susideda iš keturių dalių. Pagrindinis miestelis yra Waldegrave Road gatvėje Twickenhame, Strawberry Hill House teritorijoje, rezidencija yra adresu 16 Strawberry Hill Road, pagrindinės sporto aikštelės yra Teddington Lock miestelyje Broom Road, Teddington ir naujajame Naylor. Biblioteka (taip pat Waldegrave Road), kuri atidaryta 2015 m. rudenį.

Lygybė, įvairovė ir įtrauktis

Šv. Marijos universitetas yra visiškai įsipareigojęs kurti įtraukią kultūrą, skatindamas lygias galimybes ir gerbdamas studentų, darbuotojų ir kitų suinteresuotųjų šalių skirtumus.

Universitetas turi ilgametę tradiciją išplėsti prieigą prie išsilavinimo visiems, tuo pat metu puoselėjant pagarbią ir tolerantišką aplinką, kurioje švenčiamos visos žinios. Mūsų lygybės, įvairovės ir įtraukties ambicijos atitinka mūsų misiją, kurioje kiekvienas žmogus yra unikalus ir vertinamas.

Didžiuojamės, kad mūsų universitetas yra labai įvairi bendruomenė, kurioje pasitelkiame visų savo studentų ir darbuotojų talentus, kad sukurtume abipusės pagarbos ir pripažinimo kultūrą, kurioje mes priimame ir dalinamės naujomis perspektyvomis. Kaip mes tikime švietimo galia pakeisti gyvenimą. Šv. Marijoje suprantame, kad mūsų tolesnė sėkmė priklauso nuo kiekvieno mūsų bendruomenės nario indėlio, ir būtent ši kolektyvinė dvasia daro mus unikalius.

Tikimasi, kad visi darbuotojai, studentai ir lankytojai veiks vadovaudamiesi Universiteto lygybės, įvairovės ir įtraukties tikslais bei neviršydami politikos, prisiimdami atsakomybę už sėkmingą jos įgyvendinimą.

Marijos kaip katalikų universitetas

Įkurtas 1850 m. ir turintis savitą katalikišką tapatybę, St Mary's yra katalikiškas universitetas, siekiantis ugdyti visą asmenį ir įgalinti mūsų bendruomenę daryti teigiamą poveikį pasauliui. St Mary's turi gilų švietimo paveldą, kurį įkūrė Katalikų skurdžių mokyklų komitetas, siekdamas patenkinti mokytojų poreikį lavinti augantį neturtingų katalikų vaikų skaičių. Mūsų mokymo stilius ir požiūris į mokymąsi, pabrėžiantis mokinių įsitraukimą ir dalyvavimą, atspindi Newmano idėją apie tarpdisciplininį ugdymą, dorybes ir vertybes bei kiekvieno individo formavimąsi, praturtintą katalikiškos intelektualinės tradicijos įžvalgomis. Šv. Marijos bažnyčiai būdingas stiprus bendruomeniškumo jausmas yra mūsų etoso ir pagrindinių jį pagrindžiančių vertybių produktas.

St Mary's yra įsipareigojusi vykdyti Katalikų bažnyčios misiją aukštojo mokslo srityje. Mes sukūrėme aukščiausio lygio paslaugų teikimą įvairiose akademinėse srityse, labai gerbiamus tyrimų centrus ir kursus, sielovados teikimą, partnerystę ir visuomenės dalyvavimą.

Priėmimai

Norėdami pradėti teikti paraišką studijuoti St Mary's, turėsite pateikti paraišką per UCAS svetainę.

Prisiregistravę galite pateikti paraišką naudodami UCAS Apply ir stebėti savo paraišką naudodami UCAS Track.

UCAS Apply atidaroma kiekvienų metų gegužę, tačiau užpildytas paraiškas galima teikti tik nuo rugsėjo mėnesio.

Savo paraiškoje galite pasirinkti iki penkių kursų. Jūsų penki pasirinkimai gali būti skirtinguose universitetuose, tačiau taip pat galite kreiptis dėl daugiau nei vieno kurso toje pačioje institucijoje.

Jūsų UCAS paraiškos pateikimo galutinis terminas yra sausio 26 d. 18 val . Po šios datos vis tiek galėsite pateikti paraišką naudodami vieną iš vėlyvų paraiškos teikimo būdų.

Pildydami paraišką turėtumėte įtraukti St Mary's UCAS kodą, kuris yra SMARYS64. Taip pat turėtumėte nurodyti jus dominančią programą.

Tiesioginės programos

Visi pareiškėjai ne visą darbo dieną turės kreiptis tiesiogiai, o ne per UCAS. Kai kuriems bakalauro ir pagrindiniams laipsniams visi kandidatai turi kreiptis tiesiogiai.

Vietos

  • Twickenham

    St Mary's University Waldegrave Road Strawberry Hill Twickenham TW1 4SX, , Twickenham

Klausimai