Keystone logo
St. Ambrose University

St. Ambrose University

St. Ambrose University

Įvadas

ST. AMBROZIEJAUS UNIVERSITETAS

Dinaminis universiteto gyvenimas

Mes siūlome daugiau nei 60 didžiųjų įmonių, lanksčiai pritaikydami didžiausius, nepilnamečius ir pasirenkamuosius, kad atitiktų jūsų interesus. Be to, mūsų nuotaikinga bendruomenė yra žinoma dėl savo atletikos, ypatingų įvykių ir neįvykdytų gyvenamųjų patalpų.

SAM studentai yra įkvėpti mūsų katalikiškos intelektualios tradicijos ir įsipareigojimų socialiniam teisingumui. Tiesą sakant, jie savanoriškai dirba tūkstančius valandų kasmet - per metus daugiau kaip 150 000 valandų!

ŽVILGSNIU

SAU užėmė 5-ąją vietą College Consensus (2018) apklausoje "Geriausi Ajovos koledžai ir universitetai" ir 13-ąją vietą kategorijoje "Geriausi regioniniai universitetai - Vidurio Vakarai", remiantis paskelbtų reitingų ir studentų atsiliepimų vidurkiu. Užėmė 38 vietą (lygiosios) "U.S. News & World Report" (2019 m.) kategorijoje "Regioniniai universitetai Vidurio Vakaruose" (angl. Regional Universities Midwest) iš 12 valstijų regiono. Leidinys renka duomenis iš kiekvienos aukštosios mokyklos pagal net 15 akademinės kompetencijos rodiklių. Kiekvienam veiksniui priskiriamas svoris, kuris atspindi "U.S. News" vertinimą, kiek tas rodiklis svarbus. Galiausiai kiekvienos kategorijos koledžai ir universitetai pagal bendrą svertinį balą reitinguojami lyginant su kolegijomis ir universitetais.

MŪSŲ LOCATONAS

Tiesiai į bet kurią vietą, kur norite eiti!

Ambroziejaus universitetas įsikūręs Davenporte, Ajovos valstijoje, kuri yra Keturių miestų - dviejų valstijų (Ajovos ir Ilinojaus) metropolinės zonos, esančios vieninteliame didesniame Misisipės upės ruože, tekančiame iš rytų į vakarus, dalis.

KODĖL SAU

Atraskite didesnį gyvenimo tikslą St. Ambrose universitete

Kai kurie studentai labiau linkę pasimesti minioje dideliuose universitetuose. Būdamas vienas asmuo veidų jūroje, jie gali išeiti į pasaulį, nežinodami, kas jie yra ar koks yra gyvenimas.

Bet tu esi skirtingas. Norite kokybiško išsilavinimo mažesnėje mokykloje, kur jūsų profesoriai jus pažįsta pagal vardą, kur jūs iš tikrųjų galite atlikti mokslinius tyrimus pirmaisiais metais ir kur jūsų tikėjimas ir atsidavimas tarnauti kitiems suteikia jums ir jūsų draugams didesnį gyvenimo tikslą. Jei esate tokio tipo studentas, mes norime susitikti su jumis!

Valstybinės mokyklos akademiniai ištekliai, mažosios kolegijos draugiškumas

Gaukite geriausius abu pasaulius

"St. Ambrose" siūlo daugybę didžiųjų ir tų pačių aukščiausio lygio akademikų, kuriuos galima rasti didesniuose Ajovos universitetuose ir kolegijose. Iš tikrųjų "Ambrose" akademinės galimybės - stažuotės, moksliniai tyrimai, praktinis mokymasis - viršija daugelį mūsų valstybinių ir privačių mokyklų konkurentų.

Bet tai, kas mus išskiria, yra mūsų mažų klasių dydžiai ir artėjantys dėstytojai, kurie susipažįsta su tau ir yra skirti tavo instrukcijoms, suteikdami jums galimybių, kurių negalėtum gauti kitose Quad Cities ar kitose kolegijose.

"Ambrosian Values" yra sėkmingo pastato fondas

SAU yra tinka Jums

Mūsų "Ambrosian" akademinės kompetencijos vertybės ir įsipareigojimai laisviems menams, socialiniam teisingumui ir bendruomenei padeda padėti sukurti sėkmingą studento, jūsų karjeros ir padaryti pasaulį geresnę vietą.

KAIP PAPILDOMA MOKYKLĄ?

SAU Verslo koledžas turi išsamią stažuočių programą, kad įgytumėte kokybiškos praktinės patirties, kurią galėtumėte realizuoti rinkoje. Vadybos studentai stažavosi daugelyje regioninių ir nacionalinių korporacijų, įskaitant Rock Island Arsenal, MidAmerican Energy ir Deere & Company.

Mūsų studentai taip pat gali naudotis savo mokymosi realiais projektais, kurie leidžia jums mokytis iš Quad City bendruomenės ir prisidėti prie jo.

KAS YRA POTENCIALIOS KARJEROS PATHS?

Valdymo specialistai gali patekti į daugelį karjeros sričių, įskaitant rinkodarą, finansinę veiklą, keliones, bankininkystę, pramogas ir dar daugiau. Keletas mūsų absolventų prisijungė prie savo šeimos verslo.

Jūsų įgūdžius taip pat labai vertina įmonės, orientuotos į mažmeninę prekybą, svetingumą, bankininkystę, gamybą, transportavimą ir pramogas.

Mūsų absolventai dažnai kalba apie "St. Ambrose" švietimo kokybę ir vertę.

Neseniai SAU koledžo absolventų apklausoje buvo nustatyta, kad 97% absolventų mokykloje dirbo visą arba neakivaizdinę mokyklą, toliau mokosi arba tuo metu ieškojo darbo.

KURIEMS BŪTINA BŪTINA BŪTINA ŠI PROGRAMA?

  • Wes Erickson '12, '14 MOL manė, kad jis eis į ginkluotąsias pajėgas, bet užuot įsitikinęs savo aistra valdymo ir rinkodaros srityje. Nors jis pasiekė nepilnamečių šiose srityse, jo žinios ir interesai - taip pat Weso mėgstamiausių dėstytojų patarimai - paskatino jį magistro laipsniu organizacinėje lyderystėje SAU. Kaip "UnityPoint Health" įmonių valdymo programų biuro projektų vadovas, "Wes" sėkmingai dirba su gerai suplanuotu ir daugiadisciplininiu išsilavinimu, kurį jis uždirbo "Ambrose".
  • "Elijah Grant IV" 15-osios specializavosi vadyboje ir rinkodaroje, o dabar dirba savo žiniasklaidos firmoje "Grant Media" Davenporte. Žinant, kaip įtakoti pokyčius ir įkvėpti žmones, tai, ką Elijas paėmė iš Šv. Ambrozės. "Vadovavimo galimybės universitetuose manė, kad verta laiko šv. Ambrose. Būdamas tuose vadovų vaidmeniuose, studentai paruošė mane vadovauti ne klasėje ir padėjo man augti kaip žmogus".

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Davenport

    518 W. Locust Street Davenport, IA 52803, , Davenport

Klausimai