Keystone logo
© The University of Fredericton
St. Francis Xavier University Gerald Schwartz School of Business

St. Francis Xavier University Gerald Schwartz School of Business

St. Francis Xavier University Gerald Schwartz School of Business

Įvadas

„StFX“ „Gerald Schwartz“ verslo mokykla kuria keletą įtakingiausių pasaulio verslo ir pramonės lyderių. Mes didžiuojamės, kad turime puikią reputaciją mokant ir vadovaujant verslo srityse, pvz., Mokslinių tyrimų, rinkodaros, apskaitos ir verslumo srityse - tik kai kurie.

Medžiotojų varžybos / Unsplash

This is a shot of the owner of New Zealand watch company - Hunters Race.

Nepriklausomai nuo svajonių ir planų, kuriuos turite ateityje, „Gerald Schwartz“ verslo mokykla gali suteikti jums žinių ir įgūdžių, kurių reikia norint ten patekti.

Pasiruošimas realiam pasauliui

Gerald Schwartz verslo mokykla didžiuojasi galėdama pasiūlyti verslo administravimo bakalauro laipsnį, turintį septynis pagrindinius, pažangius pagrindinius ir pagyrimo srautus:

  • Apskaita
  • Enterprise Systems
  • Verslumas
  • Finansai
  • Tarptautinis verslas
  • Vadyba ir vadovavimas
  • Rinkodara

Nesvarbu, kokį srautą pasirinksite, sužinosite, kokių įgūdžių, perspektyvų ir požiūrių turite tapti veiksmingu lyderiu šiandien - ir rytojaus pasaulinėje verslo aplinkoje.

Praktinis mokymasis. Modernūs įrenginiai

Tuo StFX, jūs padaryti daugiau nei tiesiog eiti į klasę - jūs tapsite panardintas į rankas-apie mokymosi galimybes. Mokymasis iš aukščiausio lygio dėstytojų , jūs prijungsite savo darbą prie realaus gyvenimo iššūkių, naudodami interaktyvius atvejų tyrimus, verslo modelius, svečių pranešėjus ir seminarus. Taip pat galite rinktis iš įvairių praktinių mokymosi praktikų ir mūsų „ op-op“ , kur galėsite sujungti darbo su mokomąja patirtimi patirtį.MBM / Unsplash

“Saints don’t live on Park Avenue.”

Ir jūs tai darysite 23 milijonų JAV dolerių „Gerald Schwartz“ verslo mokykloje , neįtikėtinai akademinėje erdvėje su šiuolaikinėmis klasėmis, išskirtinėmis erdvėmis bendradarbiauti ir funkcijomis, pavyzdžiui, Jonathan Deitcher finansinės prekybos kambariu . Prekybos patalpos, atidarytos 2015 m., Imituoja realios finansinės prekybos aplinką, prieinamą su rinkos duomenimis, įmonių finansinėmis ataskaitomis ir prekybos technologijomis, kurias naudoja realaus pasaulio finansinės organizacijos. Praktinis, patirtinis mokymasis geriausiu!

Vietos

  • Antigonish

    3090 Martha Drive, B2G 2W5, Antigonish

Klausimai