Keystone logo
St. Theresa International College

St. Theresa International College

St. Theresa International College

Įvadas

Apie kolegija Šv Teresės International College buvo įkurta 2001 metais kaip tarptautinė kolegijos aukštojo mokslo, akredituota aukštojo mokslo Komisija, Švietimo ministerijos, Tailandas. Kolegija turi ilgalaikį tikslą ir įsipareigojimą nuolat plėtoti savo studijų programų kokybę per tarptautines bendradarbiavimą gamindami vertingų absolventus kelių nacionalinių profesijų.

Svarbus akcentas mūsų programų yra, kad studentai turi teisę perkelti ir studijuoti bet mūsų bendradarbiauja universitetuose, kur jie bus reikalingi tik užbaigti savo galutinį metus ir automatiškai gauna atitinkamą bakalauro laipsnį iš savo pasirinktą universitetą. Be to, Šv Teresė International College yra vienas iš nedaugelio tarptautinių institutų Tailandas kur Slaugos mokslų fakulteto mokymai pristatytų anglų kalba, kuri yra didelis privalumas, nes mūsų studentai gauti karjeros galimybių užsienyje. Kolegija naujai pristatė bakalauro Švietimo programa, kuri rengia, studentus susitikti su didelės paklausos angliškai kalbančių mokytojams specializacijų mokslo ir matematikos.

Be dinaminės globalizacijos amžiuje, Kolegija yra įsipareigojusi skatinti internacionalizaciją, išsaugant nacionalinį išdidumą ir kultūrinį dalyvavimą tarp studentų, nepriklausomai nuo rasės, religijos ir tautybės. Multi-kultūrinės bendruomenės Studentų ir dėstytojų sukuria išties tarptautinę aplinką.

Žvilgsnis

2001 Atidarytas 5 fakultetai 18 studijų programų 5 Tarptautiniai Partneriai

Vietos

  • Nakhon Nayok

    St. Theresa International College 1 Moo 6 Rangsit-Nakhon Nayok Road (Klong 14), Bungsan, Ongkarak, Nakhon Nayok 26120, , Nakhon Nayok

Klausimai