Keystone logo
State University of New York at Delhi

State University of New York at Delhi

State University of New York at Delhi

Įvadas

Studentai, norintys rasti koledžą, kuris juos palaikytų, iššūkį ir paruoštų ateičiai, gali rasti savo namus SUNY Delyje. „SUNY Delhi“ siūlo asocijuotus laipsnius, bakalauro, magistro laipsnius, sertifikatus ir ne kreditinius ar neimatrikulinius kursus ir programas įvairiose disciplinose. Delis, būdamas viena iš Niujorko valstybinio valstybinio universiteto sistemos techninių kolegijų, daugiausia dėmesio skiria technologijų ir praktinės, į karjerą orientuotos praktikos integravimui į kiekvieną daugiau nei 60 specialybių ir programų.

Turėdami turtingą 100 metų istoriją, teikiančią kokybišką, praktinį mokymą ir mokymąsi, dėstytojai ir darbuotojai yra sutelkti į pagalbą studentų individualiems mokymosi stiliams ir padėti jiems pasiekti savo tikslus. Studentai yra pasirengę tęsti mokslą ir gauti aukštesnius laipsnius arba tiesiogiai įsitraukti į darbo jėgą. Galimybės ir paslaugos teikiamos gyvenantiems, važinėjantiems ar internetu studijuojantiems studentams, kurie stoja tiesiai iš vidurinės mokyklos, persikelia iš kitų institucijų arba pradeda/grįžta į kolegiją kaip besimokantys suaugusieji. „SUNY Delhi“ didžiuojasi, kad yra prieinama kolegija, turinti lanksčias galimybes studentams, turintiems ryžto ir ryžto sėkmei.

Visi „SUNY Delhi“ gyvenimo aspektai ruošia studentus tolesnei jų karjerai, pradedant mokymusi ir mokymu, baigiant akademiniais kursiniais darbais, baigiant minkštųjų įgūdžių įgijimu per bendro mokymo programą. Įvairios „SUNY Delhi“ studentų grupės dalyvauja daugiau nei 50 klubų, 20 NCAA III diviziono sporto komandų ir kasmet dovanoja apie 20 000 viešųjų darbų.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Delhi

    Delhi Drive,454, 13753, Delhi

    Klausimai