Keystone logo
Stellenbosch Academy of Design and Photography

Stellenbosch Academy of Design and Photography

Stellenbosch Academy of Design and Photography

Įvadas

Stellenbosch Academy of Design and Photography

Kaip privati aukštoji mokykla, akademija yra įsipareigojusi suteikti studentams išskirtinę mokymosi aplinką, pasaulinio lygio mokymo programą ir tvirtą pagrindą, kuriuo remiantis galima kurti sėkmingą profesinę ateitį vizualinės komunikacijos pramonėje.

Mokyklos profilis

Stellenbosch Academy of Design and Photography mes siekiame puoselėti ir auginti geriausius pasaulio kūrybinius kūrinius; žmonių, kurie gali mąstyti naujais būdais ir rasti problemų sprendimus, nesvarbu, ar jie būtų komunikacijos, ar kitokie. Mes tikime, kad tinkamai panaudotas kūrybiškumas gali ir pakeis pasaulį į gerąją pusę. Mes kiekvieną dieną siekiame sukurti tinkamą aplinką, kad šis kūrybiškumas klestėtų.

Puoselėjant kūrybines ateitis visa tai sujungia. Ne tik mūsų studentų ateitis dėl jų pasirinkimo ir sunkaus darbo Akademijoje, bet ir teigiamas kūrybiškumo poveikis mūsų visuomenei ir platesnei aplinkai.

Mūsų vizija yra kurti savarankišką, svarbią aukštojo mokslo įstaigą, kuri nuolat tobulina absolventus, kurie yra labai motyvuoti kritiškai mąstantys ir novatoriai, kurie naudojasi visomis vizualinės komunikacijos formomis, kad teigiamai paveiktų mūsų ekonominę, socialinę ir aplinkos sferą vietos, šalies, nacionaliniu, ir pasaulinę aplinką.

Kuo mes skiriamės?

 • Mes savo studentus dedame į mokymo ir mokymosi filosofijos centrą.
 • Mūsų unikalios programos siūlomos išskirtinėje mokymosi aplinkoje.
 • Mūsų akademinis personalas yra aukštos kvalifikacijos, patyręs ir įkvepiantis.
 • Studentai turi galimybę užsiimti įvairiomis disciplinomis.
 • Mes vertiname daugiakultūres ir įtraukias perspektyvas.
 • Mes stengiamės ugdyti individualų potencialą, kad mūsų absolventai taptų kritiškais ir novatoriškais mąstytojais.
 • Mūsų studentai yra pasirengę pramonei baigus studijas.

143026_photo-1498075702571-ecb018f3752d.jpg
Kelly Sikkema / unsplash

Dalykai, kurie mus išskiria

Turint šiuos tris dalykus, mūsų absolventas pasitraukia su galingu tarpdisciplininių teorinių ir praktinių įgūdžių deriniu, kurie nėra lyginami Afrikos rinkoje.

 1. Mes primygtinai prašome išlikti aktualiais ir nuosekliai peržiūrėti savo mokymo programas, kad įsitikintume, jog ji neatsilieka nuo žaibiško ryšio pramonės greičio.
 2. Mūsų nepajudinamas atsidavimas geriausio kūrybinio darbo Afrikoje kūrimui.
 3. Mūsų akademinis personalas, pasirinktas dėl entuziazmo, patirties ir talento, užtikrinantį patrauklų, iššaukiantį patarimą ir orientavimą, kuris mūsų studentams suteikia geriausių rezultatų.

Vietos

 • Stellenbosch

  41 Techno Road, Techno Park, 7599, Stellenbosch

Klausimai