Keystone logo
Stellenbosch University

Stellenbosch University

Stellenbosch University

Įvadas

Atraskite Stellenbosch University

Stellenbosch University (SU) penkiuose miesteliuose gyvena 29 000 studentų (įskaitant 4 000 užsienio studentų iš 100 šalių) akademinė bendruomenė ir 3 000 nuolatinių darbuotojų (įskaitant 1 000 akademikų). Istorinis ąžuolu apsodintas universitetinis miestas tarp Bolando kalnų Vakarų Kapo vyno žemėje sukuria unikalią universiteto atmosferą, kuri pritraukia tiek vietinius, tiek užsienio studentus. Pagrindiniame miestelyje tarp miestelio pastatų vingiuoja asfaltuoti takai – kai kurie iš ankstesnių amžių; kitiems vos keleri metai. Įvairių epochų architektūra liudija tvirtą akademinį pagrindą ir kompetencijos institucijos įkūrimą. Tai kartu su vaizdingu vietovės grožiu; modernūs, aplinkai nekenksmingi įrenginiai ir technologijos, taip pat vizionieriškas mąstymas apie tvarios XXI amžiaus institucijos sukūrimą sukuria unikalų Stellenbosch University charakterį.

Akademinė kompetencija ir naujovės

Universitetas yra viena iš pirmaujančių Pietų Afrikos aukštųjų mokyklų, pagrįstų mokslinių tyrimų rezultatais, studentų išlaikymo rodikliais ir įvertintais mokslininkais, ir yra tarptautiniu mastu pripažintas kaip aukščiausios kokybės akademinė institucija. Ji gali pasigirti didžiausia svertine mokslinių tyrimų produkcija, tenkančia visu etatu dirbančiam akademiniam personalui iš visų Pietų Afrikos universitetų, ir antras pagal dydį mokslininkų Pietų Afrikoje, kuriuos įvertino Nacionalinis tyrimų fondas (NRF). Tai taip pat didžiausias studentų sėkmės rodiklis šalyje.

Universitetas, turintis 18 mokslinių katedrų pagal NRF Pietų Afrikos tyrimų katedrų iniciatyvą (SARChi), yra laikomas lyderiu biomedicininės tuberkuliozės tyrimų ir valdymo, vyno biotechnologijų, gyvūnų mokslų ir matematinių biomokslų srityse. Kita SARChi katedra invazijos biologijos srityje dalijama tarp SU ir Vendos universiteto. Tai tik viena iš daugelio vietinių ir tarptautinių SU partnerysčių. Kaip pageidaujamas mokslinių tyrimų partneris, SU taip pat dalyvauja įvairiuose tarptautiniuose akademiniuose tinkluose.

Energingos studentų bendruomenės

SU yra žinomas kaip gyvenamasis miestelis, kuriame vyksta aktyvus gyvenamasis gyvenimas, todėl studentų pageidaujama vieta gyventi. Kadangi gyvenamosios vietos paklausa gerokai viršija pasiūlą ir atitinka naujus mokymosi poreikius, SU šiuo metu savo Stellenbosch miestelį paverčia integruota mokymosi ir gyvenimo erdve. Rezidencijos ir privačios palatos yra sugrupuotos į grupes, kurių kiekviena turi savo grupių centrą, kur rezidencijos ir dienos studentai gali mokytis, susitikti ir bendrauti. Statant naujus pastatus ir pertvarkant esamus pastatus, sukuriamos į studentą orientuotos patalpos, leidžiančios studentams atlikti grupinį darbą, studijuoti ir naudotis Universiteto elektroniniais tinklais.

SU absolventai yra geidžiami darbo vietoje. Tačiau universitetas taip pat siekia sukurti aktyvius piliečius ir atsakingus lyderius, kurie nori panaudoti savo žinias ir įgūdžius tarnauti visuomenei. Todėl studentai yra skatinami bendrauti su bendruomene per MAD² (Making A Decision 2 Make A Difference) ir Matie Community Service, taip pat mokymąsi tarnyboje ir bendruomenės sąveiką atitinkamose jų disciplinose. Tolesnes savęs tobulinimo galimybes siūlo Universiteto bendruomenės radijo stotis MFM 92.6; daug įvairių studentų asociacijų ir sporto kodeksų, Studentų atstovybės taryba, House komitetai ir Frederiko Van Zyl Slabberto studentų lyderystės ugdymo institutas.

Mūsų vizija

Stellenbosch University bus pirmaujantis Afrikos moksliniams tyrimams intensyvus universitetas, pasauliniu mastu pripažintas puikiu, įtraukiu ir novatorišku, kuriame tobuliname žinias visuomenės labui.

Mūsų misija

Stellenbosch University yra intensyvus moksliniams tyrimams skirtas universitetas, kuriame pritraukiame puikius studentus, įdarbiname talentingus darbuotojus ir kuriame pasaulinio lygio aplinką; vieta, susijusi su pasauliu, praturtindama ir transformuodama vietines, žemynines ir pasaulines bendruomenes.

Vietos

  • Stellenbosch

    Private Bag X1, Matieland, 7602, Stellenbosch

Klausimai