Keystone logo
Stellenbosch University BEng in Chemical Engineering
Stellenbosch University

BEng in Chemical Engineering

Stellenbosch, Pietų Afrikos Respublika

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Feb 2025

ZAR 73 980 / per year

Stovykloje

Įvadas

Stellenbosch University Chemijos inžinerijos katedra didžiuojasi mokydama ir teikdama visapusiškus, aukštos kvalifikacijos chemijos inžinierius. Siūlome Pietų Afrikos inžinerijos tarybos (ECSA) akredituotą chemijos inžinerijos profesinį laipsnį, o tai reiškia, kad jį įgyti reikia mažiausiai ketverių metų, o ECSA galite pateikti prašymą registruotis kaip profesionalus inžinierius, kai tik įgysite atitinkamą patirtį pramonėje.

Mūsų 20 nuolatinių dėstytojų komanda yra pasišventusi tam, kad suteiktų patrauklią ir praturtinančią mokymosi patirtį, kartu ugdydami smalsius inžinierius, turinčius tvirtą mokslinį pagrindą, galinčius išspręsti problemas kūrybiškumu ir naujovėmis. Siekiame įkvėpti meilę mokymuisi ir aistrą mokslui bei inžinerijai. Peržiūrėkite šį vaizdo įrašą, kad sužinotumėte daugiau apie skyrių ir pamatytumėte, kaip atrodo mūsų patalpos.

Kas yra chemijos inžinerija?

Cheminės inžinerijos BEng yra susijęs su procesų, naudojamų gaminant vertingus produktus iš žaliavų dideliu mastu, projektavimu, veikimu ir optimizavimu. Šie vertingi produktai yra labai svarbūs beveik visoms šiuolaikinės visuomenės sferoms, nesvarbu, ar tai būtų pagrindiniai vartojimo reikmenys, ar prekės.

Chemijos inžinierių sukurti ir eksploatuojami procesai taip pat svarbūs teikiant tokias paslaugas kaip geriamojo vandens tiekimas, taršos prevencija ir aplinkos valdymas. Todėl chemijos inžinierius vaidina pagrindinį vaidmenį visuomenėje ir turi galimybę pagerinti kasdienį žmonių gyvenimą!

KARJEROS GALIMYBĖS

Studijų programa

Priėmimai

Apie Mokyklą

Klausimai