Keystone logo
Stellenbosch University BEng in Electrical and Electronic Engineering
Stellenbosch University

BEng in Electrical and Electronic Engineering

Stellenbosch, Pietų Afrikos Respublika

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Feb 2025

ZAR 73 980 / per year

Stovykloje

Įvadas

Mūsų skyrius yra pelnęs daugybę tarptautinių apdovanojimų ir išugdė pasaulinio garso inžinierius. Mūsų išskirtinės kokybės įrodymas yra greitis, kuriuo mūsų inžinierius uzurpuoja darbo rinka. BEng programa elektros ir elektronikos inžinerijoje suteiks jums plačią žinių bazę įvairioms karjeros galimybėms.

Elektros ir elektronikos inžinerijos BEng yra specializuota inžinerijos sritis, kuri sukasi apie elektros sistemų ir elektroninių prietaisų tyrimą, projektavimą ir taikymą. Ji apima platų spektrą – nuo elektros generatorių, perdavimo ir paskirstymo iki elektroninių grandinių, mikroprocesorių ir valdymo sistemų, skirtų tokioms pramonės šakoms kaip telekomunikacijos, atsinaujinanti energija, robotika ir sveikatos priežiūra, kūrimo.

E&E reikalauja tvirto matematikos, fizikos ir informatikos supratimo, kad būtų galima kurti naujoves, kurti ir įgyvendinti sprendimus, kurie veikia mūsų šiuolaikinį pasaulį ir daro įtaką viskam – nuo kasdienių įtaisų iki didelio masto infrastruktūros.

Kuo skiriasi elektros inžinerija ir elektronikos inžinerija?

Nors dvi sritys sutampa, elektros inžinerija yra linkusi į energijos gamybą (atsinaujinančius energijos šaltinius), transmisijos ir variklių projektavimą (elektros transporto priemonės), o elektroninė inžinerija labiau susijusi su pačių elektroninių komponentų ir sistemų projektavimu, taip pat su programine įranga. Stellenbosch galite specializuotis kai kuriose konkretesnėse mūsų disciplinose 4-aisiais metais.

Jūsų pasirinkimai bus:

  • Energija: sužinosite apie elektros variklius, energijos gamybą, galios elektroniką, atsinaujinančią energiją, energijos valdymą ir kompiuteriu valdomą energijos valdymą
  • Telekomunikacijos ir elektromagnetika: sutelkite dėmesį į aukšto dažnio technologijas ir duomenų perdavimą arba priėmimą.
  • Informatika: sutelkite dėmesį į aukšto lygio kompiuterių mokslą, programinės įrangos sistemas, tokias kaip interneto ryšys, virtualią saugyklą, techninės ir programinės įrangos dizainą.
  • Robotika: robotų transporto priemonių, nepilotuojamų lėktuvų ir palydovų projektavimas. Moduliai apima valdymo sistemas, kompiuterius, sistemas ir kompiuterių mokslą.
  • Duomenų inžinerija: tendencijų ir modelių radimas duomenų rinkiniuose. Algoritmų kūrimas, kad neapdoroti duomenys būtų naudingesni.

Professional accreditation and international recognition

All our BEng programmes are accredited by the Engineering Council of South Africa (ECSA), giving our graduates access to registration as Professional Engineers after acquiring the relevant experience in practice. In line with the Washington Accord, our BEng degrees are recognised worldwide in such countries as Australia, Canada, New Zealand, the United Kingdom, and the United States of America, to name a few.

KARJEROS GALIMYBĖS

Studijų programa

Priėmimai

Apie Mokyklą

Klausimai