Keystone logo
Stellenbosch University Duomenų mokslų bakalauras (BDatSci)
Stellenbosch University

Duomenų mokslų bakalauras (BDatSci)

Stellenbosch, Pietų Afrikos Respublika

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Feb 2025

ZAR 60 000 / per year

Stovykloje

Įvadas

Ketvirtoji pramonės revoliucija daro didžiulį poveikį mokslui ir technologijoms, darydama jiems nepaprastą įtaką. Dirbtinis intelektas, mašininis mokymasis, statistinis mokymasis, gilus mokymasis ir dideli duomenys – tai visos sąvokos, kurios yra disciplinos, vadinamos duomenų mokslu, pagrindas. Darbas beveik visose srityse tampa labiau pagrįstas duomenimis, o šiai nuolatinei darbo transformacijai reikalingas didelis būrys talentingų absolventų, turinčių labai išvystytus duomenų mokslo įgūdžius ir žinias. Todėl duomenų mokslo kvalifikacija yra labai pageidautina ir suteiks daug darbo galimybių.

Nors per pastaruosius kelerius metus įvairūs fakultetai pristatė kai kurias bakalauro studijų programas su duomenų mokslu kaip pagrindine sritimi, Stellenbosch University (SU) pradėjo naują duomenų mokslo bakalauro studijų programą, kuri yra tikrai daugiadalykė. „BDatSci“ programa siūloma Stellenbosch University nuo 2021 m. Jis siūlomas universiteto miestelyje su kontaktinėmis sesijomis. Tai nėra siūloma internetu ar nuotoliniu būdu.

Tarpžinybinis ir tarpfakultetinis bendradarbiavimas

Ši programa teikiama keturiuose fakultetuose, būtent Ekonomikos ir vadybos mokslų, Mokslo, Žemės ūkio mokslų ir Menų bei socialinių mokslų. Fakultetas, kuriame studentas registruotas ketvirtame kurse, jam suteiks laipsnį.

KARJEROS GALIMYBĖS

Studijų programa

Priėmimai

Programos mokestis už mokslą

Apie Mokyklą

Klausimai