Keystone logo
NHL Stenden University of Applied Sciences

NHL Stenden University of Applied Sciences

NHL Stenden University of Applied Sciences

Įvadas

Tai, ko mes tikime, yra jūsų sienų išplėtimas. Pasaulis yra tavo kojose ir jūs galite padaryti ką nors. Mes nuolat iššūkį savo studentams, personalui ir partneriams atrasti ir išplėtoti savo talentus. Tai kelias, vedantis į inovacijas, bendradarbiaujant su profesine sritimi ir tiesiogine aplinka.

NHL Stenden taikomųjų mokslų universiteto studijų programos yra akredituotos Nyderlandų-flamandų akreditacijos organizacijos (NVAO). Tokiu būdu užtikrinsite aukštos kokybės išsilavinimą, atitinkantį tarptautinius švietimo standartus.

Mes esame daugiakampių taikomųjų mokslų universitetas, turintis olandų šaknis, bet turintis stiprią tarptautinę reikšmę. Štai kodėl turime tarptautinių filialų miestų Bali, Kataras, Pietų Afrika ir Tailandas, kaip "Grand Tour" dalį. Mes stengiamės ieškoti naujų būdų integruoti švietimą, mokslinius tyrimus ir naujausius pokyčius profesionalų pasaulyje. Mūsų studentai, dėstytojai ir mokslininkai dirba mažose komandose realiose situacijose. Jie išbando savo novatoriškas idėjas praktikoje. Mūsų kursai apima tendencijas ir pokyčius visose pramonės šakose, tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu lygiu.

Ateityje reikalaujama iniciatyvių ir išradingų specialistų. Profesionalai, kurie žino, kaip išversti savo žinias į naujoviškus sprendimus. Jie turės viziją ir drąsą, kurią jiems reikia pažvelgti už savo profesinę sritį.

79685_NHLStendenGebouwLeeuwarden-1044-copy.jpg

# 6 priežastys

Gyvenimas susijęs su ribų peržengimu. Mūsų tarptautiniame taikomųjų mokslų universitete norime kiekvieną dieną paskatinti jus atrasti ir plėtoti savo talentus. Vadovaudamas kelionėje, kuri nuves jus už išsilavinimo ribų, padėsite pažvelgti už savo srities ribų ir vystytis bendradarbiaujant su kitais.

Kodėl „ NHL Stenden : 6 priežastys rinktis „ NHL Stenden

 1. Aukščiausios kokybės išsilavinimas: suteikiate jums tikrai tinkantį laipsnį!
 2. Dinaminis pasaulinis tinklas: siūlantis dinamišką visuotinį tinklą, kuris jus užims.
 3. Inovatyvi švietimo koncepcija: išmokyti idėjas paversti praktiniais sprendimais.
 4. Puikios karjeros perspektyvos: suteikite jums įgūdžių, kad galėtumėte pradėti.
 5. Puikus studentiškas gyvenimas: būti įvairiapusiu, atviru ir bendraujančiu. Taigi tu gali būti tu.
 6. Įperkamas išsilavinimas: padedate gauti maksimalią naudą iš studijų.

Švietimo koncepcija: dizainas pagrįstas išsilavinimas

Su „Design-Based Education“ (DBE) idėjos paverčiamos praktiniais sprendimais. Mažose tarpdisciplininėse komandose studentai dirba iš tikrųjų klientų užduočių. Tai geriausias būdas pasiruošti savo būsimai sričiai. Šis darbo būdas daug dėmesio skiria asmeniniam mūsų studentų tobulėjimui; jie yra atsakingi už savo mokymosi kelią. Nuo 2018 m. Rugsėjo mėn. Naujoji mūsų švietimo koncepcija bus naudojama 32 mūsų kursuose. Jis taip pat bus įgyvendinamas kitose studijų programose ateinančiais metais.

Kodėl Olandija?

Turi būti priežastis, kodėl Nyderlanduose studijuoja 90 000 tarptautinių studentų iš 160 skirtingų šalių. Toliau galite perskaityti, kodėl Nyderlandai yra ideali vieta pradėti savo tarptautinę karjerą.

Puikus išsilavinimas

Aukštasis mokslas Nyderlanduose yra žinomas visame pasaulyje dėl aukštos kokybės ir tarptautinės studijų aplinkos. Olandijos švietimo institutai gerai vertina tarptautinius rezultatus, o NHL Stenden taikomųjų mokslų universitetas yra labai vertinamas dėl savo švietimo kokybės. Pagal Nyderlandų aukštojo mokslo vadovą 2021 m. Mes jau trečius metus iš eilės esame įtraukti į 3 geriausių didžiųjų taikomųjų mokslų universitetų Nyderlanduose sąrašus.

„Man patinka mokymo principas ir tai, kaip jis pabrėžia asmeninius santykius. Didžiausias dėmesys skiriamas mokinių mokymui ir palaikymui, ir kadangi dėstytojai mane stebi, aš galiu sutelkti dėmesį į mokymąsi “. - Kyra Baras kalba apie NHL Stenden švietimo koncepciją.

Inovatyvi švietimo sistema

Olandijos švietimo sistema yra interaktyvi ir orientuota į komandinį darbą, o tai reiškia, kad ji padeda užsienio studentams susitikti. Studijų metu jūs įgyjate ir plėtojate tokius įgūdžius kaip problemų analizė ir sprendimas bei kūrybinis mąstymas. Jūs išmoksite susidaryti savo nuomonę, išlaikyti atvirą nuomonę ir sustiprinti savo tarptautinę orientaciją. NHL Stenden “ ugdymo koncepcija yra viena iš 6 priežasčių, kodėl tarptautiniai studentai renkasi „ NHL Stenden . Tai vadinama „Design-Based Education“ ir tai reiškia, kad studentai dirba su užduotimis iš realaus pasaulio ir paverčia savo idėjas praktiniais sprendimais. Apie tai, ką mūsų studentai mano apie mūsų švietimo koncepciją ir kodėl tai yra priežastis studijuoti „ NHL Stenden galite sužinoti čia ir kaip tai veikia čia.

Geriausi ne gimtosios anglų kalbos įgūdžiai

Nyderlanduose yra daugiausia angliškai kalbančių gyventojų iš visų žemyninės Europos šalių. Tiesą sakant, olandai yra geriausi angliškai kalbantys ne gimtoji! Didžiuosiuose miestuose užsienio piliečiai netgi gali susirasti darbą, net nereikalaudami mokėti olandų kalbos, ypač jei tai yra vienas iš daugelio didesnių tarptautinių bendrovių. Mūsų šalis taip pat yra didžiausia anglų kalbos kurso programų tiekėja Europoje. NHL Stenden siūlo tiek anglų kalbos dėstomas bakalauro, tiek magistro programas.

Atviras, saugus ir svetingas

Jei nuspręsite studijuoti Nyderlanduose, būsite tarptautinės bendruomenės, turinčios daugiau nei 200 tautybių, dalis. Olandai laikomi atvirais ir tiesioginiais, o tai reiškia, kad gana lengva su jais susitikti ir keistis idėjomis. Pagal „Global Peace“ indeksą Nyderlandai taip pat yra viena saugiausių šalių pasaulyje ir patenka į laimingiausių pasaulio šalių dešimtuką. Apskritai Nyderlandai yra tiesiog puiki vieta studijuoti.

Įperkamas išsilavinimas

Gyvenimas Nyderlanduose nėra brangus, palyginti su angliškai kalbančiomis šalimis. Olandijos aukštąjį mokslą subsidijuoja vyriausybė, o tai reiškia, kad studijų kaina yra palyginti maža. Jūs taip pat galite gauti paskolą studijų mokesčiui padengti arba Nyderlandų vyriausybės stipendiją. Įperkamas išsilavinimas iš tikrųjų yra viena iš 6 priežasčių, kodėl studentai atvyksta mokytis į „ NHL Stenden . Daugiau apie tai, ką mūsų studentai mano apie dalyką, galite sužinoti čia.

Maža, bet gyva šalis

Nyderlandai yra maža, bet gyvybinga šalis. Viešasis transportas nuveš beveik visur, kur norite, tačiau dviratis yra pigiausias ir lengviausias būdas apvažiuoti - ypač jei gyvenate mieste. Olandijoje yra daug ką nuveikti ir viskas įmanoma studento biudžete. Leiskitės į vienos dienos kelionę į Amsterdamą, išsinuomokite valtį vaizdingame kanalų mieste Giethoorn, eikite į vieną iš didžiųjų festivalių arba važiuokite dviračiu ir plaukiokite vienoje iš Wadden salų. Olandija turi tiek daug ką pasiūlyti.

Centrinė vieta žemėlapyje

Olandija turi daug ką pasiūlyti, tačiau galbūt norėsite dar labiau išskleisti sparnus ir savaitgaliais ar atostogų metu vykti į tarptautines keliones. Tiesiog patikrinkite Europos žemėlapį ir pamatysite, kaip Nyderlandai yra centre. Tai leidžia lengvai apžiūrėti lankytinas vietas tokiose šalyse kaip Vokietija, Belgija, Prancūzija ir JK, o skristi iš Amsterdamo į Paryžių, Berlyną, Briuselį ar Londoną užtrunka tik 45 minutes. Olandija taip pat turi puikų susisiekimą traukiniais su praktiškai visais didžiaisiais Europos miestais.

NHL Stenden yra įsikūrusi Nyderlandų šiaurėje, taip pat arti Vokietijos, kaip ir tarptautinis Amsterdamo oro uostas, todėl išvažiuoti į užsienį tikrai lengva. Kad ir kokia viliojanti tai būtų, likti arčiau miestelio taip pat puiku. Miestelio miestai gali būti palyginti nedideli, tačiau yra daugybė dalykų, susijusių su puikiais studentų įrengimais, sporto klubais, studentų asociacijų organizuojamais užsiėmimais ir ežerais, miškeliais bei salomis, skirtomis tyrinėti. Spustelėkite čia, kad sužinotumėte, kodėl studentai mano, kad 5-asis protingas studentų gyvenimas yra viena iš 6-ų priežasčių, kodėl verta studijuoti „ NHL Stenden .

Orientacijos metai

Vykdydami Nyderlandų vyriausybės iniciatyvą pritraukti tarptautinius talentus, ne ES absolventai iš Nyderlandų aukštųjų mokyklų gali baigę studijas kreiptis dėl „Orientacijos metų“ leidimo. Šis leidimas leidžia absolventams vienerių metų laikotarpyje ieškoti darbo arba pradėti savo verslą nereikalaujant gauti leidimo dirbti. Daugelis absolventų laikosi dar ilgiau; naujausi tyrimai atskleidė, kad ketvirtadalis visų užsienio studentų, baigę mokslus, lieka Olandijoje visą gyvenimą (Nuffic, 2016).

Būstas

Nakvynės paieška Olandijoje

Surasti gyvenamąją vietą Nyderlandų šiaurėje, kur yra „ NHL Stenden “ padaliniai, yra gana lengva.

Priėmę ir užsiregistravę studijų programoje „ NHL Stenden turėtumėte pradėti ieškoti nakvynės. Rekomenduojame anksti pradėti ieškoti tinkamos nakvynės. Tokiu būdu galite užtikrinti, kad studijų metu rasite tinkamą vietą gyventi.

Apgyvendinimo tipai

Nyderlanduose įprasta, kad studentai nuomojasi kambarį bendrame name ar bute su kitais studentais. Taip pat yra galimybių išsinuomoti vieno miegamojo arba studijos tipo apartamentus. Studentų apgyvendinimą dažniausiai teikia nekilnojamojo turto agentai arba privatūs nuomotojai, kurie savo kambarius reklamuoja skirtingose platformose.

Nuomos sutartys ir išlaidos

Nyderlanduose paprastai jūsų bus paprašyta pasirašyti mažiausiai 12 mėnesių nuomos sutartį ir sumokėti mažiausiai vieno mėnesio nuomos mokestį kaip užstatą. Dauguma šeimininkų siūlo neįrengtus kambarius su visa reikalinga virtuve ir vonios kambariu, kuriuo dalijatės su savo namiškiais. „StudentStay“ yra išimtis; jie siūlo visiškai įrengtus kambarius. Nuoma paprastai mokama per mėnesį.

Bendra informacija

Priėmimai

Reitingai

Puikus išsilavinimas

Aukštasis mokslas Nyderlanduose yra žinomas visame pasaulyje dėl savo aukštos kokybės ir tarptautinės studijų aplinkos. Olandijos švietimo institutai turi gerus tarptautinius balus, o NHL Stenden University of Applied Sciences yra labai vertinamas dėl savo išsilavinimo kokybės. Pagal 2021 m. Nyderlandų aukštojo mokslo vadovą mes jau trečius metus iš eilės patenkame į 3 geriausių didelių taikomųjų mokslų universitetų Nyderlanduose sąrašą.

Studentų atsiliepimai

Vietos

 • Leeuwarden

  NHL Stenden Leeuwarden Rengerslaan 8, 8917 DD, Leeuwarden

  • Groningen

   NHL Stenden Groningen (Dutch programs) Phebensstraat 1, 9711 BL, Groningen

   • Emmen

    NHL Stenden Emmen Van Schaikweg 94, 7811 KL , Emmen

    • Meppel

     NHL Stenden Meppel (PABO-course, in English) Van der Duyn van Maasdamstraat 1, 7942 AT , Meppel

     • Assen

      NHL Stenden Assen (Dutch programs) Zeemanstraat 1, 9406 BZ , Assen

      Chat with students

      Klausimai