Keystone logo
STI ISW Business School Freiburg

STI ISW Business School Freiburg

STI ISW Business School Freiburg

Įvadas

Praktika - teorija - Kompetencija

Sportas vadyba, kultūros vadybos, svetingumo ir turizmo vadybos ir Tarptautinės vadybos studijų metu VMI ISW verslo mokykla Freiburge

VMI ISW verslo mokykla Freiburg siūlo studijas su tarptautine dėmesio. Čia galite studijuoti profesinio mokymosi aplinkos kultūros vadybos, sporto vadyba, svetingumo ir turizmo vadybos ir Tarptautinės vadybos Freiburg. ISW verslo mokykla Freiburg Perdavimo institutas oficialiai pripažintos Steinbeis universiteto Berlyne.

Universiteto Steinbeis perdavimo institutų ISW verslo mokykla Freiburg SHB Mokymo apima "laisvalaikio Management", daugiausia dėmesio skiriant:

  • Tarptautinis kultūros vadyba
  • Tarptautinių sporto vadyba
  • Viešbutis ir turizmo vadyba

ir Studiengang verslo administravimo:

  • Tarptautinės vadybos ir tarpkultūrinės kompetencijos (darbo laiku)
  • Tarptautinės vadybos ir tarpkultūrinės kompetencijos (dieninės)

Tarptautinių kultūros valdymas: Klasikinis ir avangardo tuo pačiu metu

studijuoti tarptautinį kultūros vadybos reiškia išmokti kultūros, ekonomikos ir visuomenės sudėtingumo ir vadovauti operacijai prasme kultūra orientuota vertybių ir tikslų. Čia kultūrinio tarpininkavimo idėja yra visada pirmas. Jei studijuoti kultūros vadybos su mumis, mes ruošiame jums optimaliai jūsų būsimai profesijai.

ISW 1998 buvo pirmasis institutas Europoje su pasiūlymu "Tarptautinių kultūros Management" kaip pradinis. Palaiko savo patirtimi ir savo pasaulinį tinklą absolventų todėl ISW yra ne iš tokio studijų programos teikėjo viršuje.

Laipsnis kursai viešbučių ir turizmo: vis dar didelė paklausa

Visi, kas domisi laipsnio programa Hotel & Tourism Management, vyks VMI ISW verslo mokykla Freiburg tobulų sąlygų. Be ekonominių kontekstuose turizmo vadybos studijos yra mokomi temą konkretaus turinio Freiburgo prie viešbučio, tokių kaip Restoranas valdymas, Maistas ir gėrimai valdymo, turizmo rinkodaros ir tvarumą. Turizmas programos taip pat reikalauja patirties tarpkultūrinio bendravimo ir užsienio kalbų įgūdžių srityje. Todėl dalis seminarų yra - taip pat, kaip ir visų kitų prioritetinių programų tuo ISW - dėstoma anglų kalba ir bent viena kita užsienio kalba yra privaloma.

Tarptautinė sporto vadybos studijų: daug daugiau nei tik sporto

Sporto ir laisvalaikio sektorius yra pramonės su puikios karjeros perspektyvas ir saugių augimo prognozes. Kaip sporto vadybos absolventas su bakalauro, turite daug duris, pavyzdžiui, sporto federacijų, sporto įstaigų, privačių ir viešųjų sporto asociacijų ar parodų ir konferencijų valdymą. Sėkmė kalba pats už save: Beveik visi absolventai, studijuojantys Tarptautinė sporto vadybos pas mus, rasite perspektyvus darbo visame pasaulyje.

Nesvarbu, ar pasirinksite Hotel & Tourism Management studijų, sporto vadybos ar nori dalyvauti kultūros valdymą, tyrimą ar sudomino mūsų verslo administravimo studijas: unikalus, novatoriškas statyba kaip projektas Kompetencijų tyrimo leidžia į optimalų teorijos aukščiausiu lygiu su nuolat mokytis lygiagrečiai praktinio taikymo įmonėse ir organizacijose.

Vietos

  • Freiburg

    Steinbeis-Transfer-Institut ISW Business School Freiburg Salzstr. 15, 79098 Freiburg, , Freiburg

Klausimai