Keystone logo
Stott's College

Stott's College

Stott's College

Įvadas

Nepaisant to, kad Stotto koledžas buvo įkurta 1883 m (Prieš mūsų garsiuosius "Melbourne" tramvajus ir prieš "The Big Australian", BHP), jis išlaikė laiko testą ir per pastaruosius 134 metus išsivystė kaip Kokybiškas privatus švietimo teikėjas, Stengdamasi susidoroti su besikeičiančiais pramonės ir studentų poreikiais.

Stotas Pristatė VCE programa Nuo 2001 m., O 2006 m. Buvo įregistruotas ir akredituotas kaip Aukštojo mokslo paslaugų teikėjas pristatyti Bakalauro studijų programos, Verslo apskaitos bakalauras ir Verslo bendruomenės paslaugų vadybos bakalauro laipsnis.

Stotto antrinis Yra įsteigta įspūdinga 203-oji iš visų vidurinių mokyklų valstybės Viktorija. Mes didžiuojamės savo studentų laimėjimais.

Geros kokybės pedagogai Yra akademinės sėkmės kriterijaus, o geras mokymas yra tiek apie rūpinimąsi, tiek parama. Mūsų akademinis personalas teikia puikių rezultatų mokyme, o mes rimtai žiūrime į mūsų studentų paslaugas ir konsultacijas, tiek akademines, tiek pirmosios kalbos konsultacijas.

Stotas Išlieka tikra savo tradicija pasirengusiems darbui absolventams, ir Acknowledge Education įdarbino mūsų absolventus į apskaitos, studentų paslaugas ir valdymą. Mes didžiuojamės, kad sėkmingai vykdome verslo programas ir pritraukėme pramonės partnerystes.

Stotto koledžas Turi abu MOKESTIS-help Statusas ir Profesinio rengimo MOKESTIS-help Statusas, siekiant padėti savo studentams paskoloms jų akademiniam tyrimui.

Stotas Taip pat atitinka reikalavimus Viktorijos laikų įgūdžių finansavimas pažymėjimų ir diplomų kursams Už reikalavimus atitinkančius kursus ir studentus, kurie atitinka reikalavimus.

Stotto koledžas Atitinka griežtus kokybės užtikrinimo standartus savo administravimo, pristatymo, personalo, įrenginių, rinkodaros ir finansų valdymo. Stotto koledžas'S operacijas reglamentuoja Aukštojo mokslo kokybės ir standartų agentūra, Australijos įgūdžių ir kokybės agentūra, Ir Viktorijos laikų registracijos ir kvalifikacijos tarnyba.

Vietos

 • Melbourne

  Melbourne Campus: 168 Exhibition Street, VIC 3000, Melbourne

  • Sydney

   Sydney Campus: 60 Hickson Road, NSW 2000, Sydney

   Klausimai