Keystone logo
Sullivan University

Sullivan University

Sullivan University

Įvadas

Sullivano studentų būrys yra įvairus. Mūsų studentai ateina iš skirtingų gyvenimo krypčių ir etapų, ir tai turi savo grožio. Tokia įvairovė leidžia mokiniams ne tik mokytis ir tobulėti vieniems su kitais, bet ir iš vieniems kitų patirties. Negalime vienu žodžiu apibūdinti savo studentų, bet galime pasakyti, kad mūsų studentai kartu su mūsų dėstytojais ir darbuotojais yra dalis to, kas daro Sullivaną tokiu, koks jis yra. Mūsų įkūrėjas AR Sullivanas pasakė taip: „Mokyklos reputacija matuojama pagal jos absolventų meistriškumą. Todėl atsiduodame savo mokinių sėkmei“.

Nuo 1962 m. sukūrėme aplinką, kurioje studentai iš skirtingų vietų ir skirtingų gyvenimo etapų gali susiburti, keistis idėjomis ir mokytis, todėl Sullivan yra unikalus. Jei norite lankyti mokyklą, kurioje mokysitės pagal į karjerą orientuotą mokymo programą, dirbsite su instruktoriais, kurie aistringai domisi savo sritimis ir padės jums sėkmingai, kartu žengdami kitą žingsnį jūsų ateities link, tada „Sullivan“ yra tinkama vieta tu.

Sullivano istorija ir misija

Sullivan University siūlo į karjerą orientuotą aukštąjį išsilavinimą žmonėms, turintiems aukštesnių tikslų. Padėsime išsirinkti studijų programą universiteto miestelyje arba internetu. Kai baigsi mokslus, padėsime susirasti karjeros galimybes.

Mūsų misija

Sullivan University yra privati aukštojo mokslo įstaiga, skirta suteikti išsilavinimo praturtinimo galimybes savo studentų intelektualiniam, socialiniam ir profesiniam tobulėjimui. Įstaiga siūlo į karjerą orientuotas mokymo programas su vis griežtesniu nuo sertifikato iki diplomo, asocijuotojo, bakalauro, magistro ir doktorantūros lygio. Vykdydamas šias studijų programas, Universitetas siekia skatinti kritinio mąstymo, veiksmingo žodinio ir rašytinio bendravimo, kompiuterinio raštingumo, komandinio darbo ugdymą, mokymąsi visą gyvenimą, kultūrų įvairovę ir profesionalumo raišką visose veiklose. Absolventų lygmeniu Universitetas taip pat siekia skatinti mokslinių tyrimų kultūrą.

Sullivan University dėstytojai, darbuotojai ir administracija mano, kad kvalifikuoti asmenys turėtų turėti galimybę tęsti formalų akademinį mokymą pasirinktoje institucijoje. Laukiame tų mokinių, kurie siekia tokių edukacinių iššūkių. Universitetas suteikia į studentą orientuotą mokymosi aplinką, kuri padeda studentams nustatyti savo gyvenimo tikslus ir priemones tiems tikslams pasiekti. Universitetas visoje institucijoje skatina dėstymo meistriškumo kultūrą, kurią papildo absolventų lygmens mokslinių tyrimų kultūra, taip pat skatina dėstytojus, studentus, administraciją ir darbuotojus dalyvauti paslaugų veikloje ir projektuose, kurie gerina gyvenimo kokybę. vietos ir aplinkinių bendruomenių. Baigus programą Universitetas teikia pagalbą absolventams įsidarbinant.

Visa pažanga prasideda nuo drąsaus sprendimo.

Pasirinkite Sullivaną.

 • Mokymosi universitete, hibridinio ir internetinio mokymosi patirtis
 • Mažos klasės dydžiai
 • Lankstus kursų planavimas
 • Karjeros paslaugų skyrius, kurio tikslas padėti pasiruošti kitam žingsniui po koledžo

Į Sullivan University daugelis mūsų studentų ateina pas mus praleidę laiką kitose mokyklose. Turėdami tai omenyje, darome tai paprasta! Žinome, kad esate čia, nes esate pasirengęs baigti studijas ir rimtai žiūrėti į savo ateitį. Sullivanas tiki laiptų metodu, kai studentai gali pradėti nuo diplomo arba sertifikato, tada pereiti į asocijuotojo, bakalauro, magistro ir galiausiai daktaro laipsnį! Mūsų programos yra pagrįstos į karjerą orientuota mokymo programa, kuri moko jus įgūdžių ir žinių, kurių jums reikia norint sėkmingai dirbti, be to, kad galėtumėte pasinaudoti karjera, kurios šiandien yra paklausios ir samdomos. Visi instruktoriai yra kvalifikuoti tose srityse, kuriose moko, o mūsų patalpos suteikia jums galimybę mokytis ir augti. Karjeros paslaugų skyrius taip pat padės jums ieškant darbo.

Sullivan University turi ypatingą pojūtį, palyginti su kitais universitetais. Sullivane kiekvienas turi vardą ir kiekvienas yra svarbus. Linkime, kad visi mūsų mokiniai klestėtų! Per savo laiką Sullivane tapsite istorijos, kupinos tradicijų ir meistriškumo, dalimi. Pradėkite savo kelionę šiandien!

Campus Life & Facilities

Sullivan University dėstytojai, darbuotojai ir administracija mano, kad kvalifikuoti asmenys turėtų turėti galimybę tęsti formalų akademinį mokymą pasirinktoje institucijoje. Laukiame tų mokinių, kurie siekia tokių edukacinių iššūkių. Universitetas suteikia į studentą orientuotą mokymosi aplinką, kuri padeda studentams nustatyti savo gyvenimo tikslus ir priemones tiems tikslams pasiekti.

Universitetas visoje institucijoje propaguoja dėstymo meistriškumo kultūrą, kurią papildo absolventų lygmens mokslinių tyrimų kultūra, taip pat skatina dėstytojus, studentus, administraciją ir darbuotojus dalyvauti paslaugų veikloje ir projektuose, kurie gerina gyvenimo kokybę. vietos ir aplinkinių bendruomenių. Baigus programą Universitetas teikia pagalbą absolventams įsidarbinant.

Priėmimo į programą reikalavimai

Parodykite savo įsipareigojimą ir pasirengimą sėkmingai mokytis verslo mokykloje laikydami GMAT egzaminą – plačiausiai naudojamą stojamąjį egzaminą, kuris įvertina jūsų kritinio mąstymo ir samprotavimo įgūdžius.

Atsisiųskite GMAT mini viktoriną ir sužinokite apie klausimus, kuriuos rasite egzamine.

Vietos

 • Louisville

  Bardstown Road,3101, 40205, Louisville

  • Louisville

   3101 Bardstown Road, 40205, Louisville

  • Louisville

   Bardstown Road, 3101, 40205, Louisville

   Klausimai