Keystone logo
© Universiti Tun Abdul Razak (UNIRAZAK)
Sunway University

Sunway University

Sunway University

Įvadas

144415_Sun-U_morningNew.jpg

Sveiki atvykę į Sunway University, vieną iš pirmaujančių Malaizijos privačių universitetų, kuris yra griežtai ne pelno siekianti institucija ir skirta kokybiškam švietimui, remti įmones ir atlikti mokslinius tyrimus, orientuotus į pagrindines pasaulines problemas. Universitetas yra įsikūręs Sunway City, klestinčiame žaliame kurortiniame mieste, pastatytame ant regeneruotos buvusios alavo gavybos žemės, vakarinėje Kvala Lumpūro pusėje, Klango slėnio širdyje. Universitetas yra palyginti jaunas pagal pasaulinius standartus, tačiau jau patenka į 2% geriausių pasaulio universitetų (QS World University Rankings) ir į 1,5% geriausių Azijos universitetų, taip pat patenka į 150 geriausių. pasaulio universitetų iki 50 metų amžiaus.

Mūsų modernus ir modernus miestelis yra sujungtas su daugybe socialinių ir bendruomenės patogumų saugiais takais medžių viršūnių lygyje („pasivaikščiojimas su baldakiu“), sudarantis unikalią tvarią studijų, darbo ir socialinę aplinką mūsų studentams ir darbuotojams. miestelyje ir aplink Sunway City. „Sunway City“ yra puikus naujo pasaulinio tvarių „penkiolikos minučių miestų“ judėjimo pavyzdys, pasižymintis itin dideliu ryšiu ir visais patogumais, pasiekiamais per 15 minučių pėsčiomis. Netoli universiteto miestelio, sujungtų per baldakimo taką, yra Sunway Lagoon pramogų parkas, Sunway piramidės prekybos centras (vienas didžiausių šalyje ir regione) ir Sunway medicinos centras, viena didžiausių ir geriausiai aprūpintų privačių ligoninių. Pietryčių Azijoje teikiant pasaulinės klasės medicininę priežiūrą, taip pat daug daugiau.

Universitetą Malaizijos vyriausybė įvertino 5 žvaigždutėmis „puikus“ (paskutinėje „Setara“ vertinimo pratyboje) ir yra vienas iš vienuolikos universitetų Malaizijoje, kuriam suteiktas specialus „Premier Digital Technology University“ statusas. Mes plėtojome glaudų bendradarbiavimą su daugeliu pirmaujančių tarptautinių universitetų, įskaitant Harvardo universitetą ir Oksfordo bei Kembridžo universitetus. Kai kurie profesoriai iš pastarųjų rengia išskirtinius apsilankymus, retkarčiais skaitydami paskaitas mūsų universitetui ir platesnei Sunway City bendruomenei per Jeffrey Cheah išskirtinių pranešėjų viešų paskaitų ciklą. Jie pavadinti Sunway City ir universiteto įkūrėjo Tan Sri Jeffrey Cheah vardu, kuris taip pat yra Sunway Group, vieno iš pirmaujančių Malaizijos pramonės konglomeratų ir Sunway City vystytojo, pirmininkas. Mes palaikome labai glaudžius ryšius su Lankasterio universitetu JK, todėl daugelio programų studentai taip pat gali gauti Lankasterio laipsnius.

Taigi sveiki atvykę į pasauliniu mastu susietą, į ateitį žvelgiantį universitetą, skirtą tvarumui ir esantį neabejotinai vienoje įdomiausių universiteto miestelio vietų planetoje šiltoje tropinės saulėtos Malaizijos širdyje.

144417_resize-1605583208404307319SunUeveningNew1.jpg

Vizija ir misija

Mūsų vizija
Būti pasaulinio lygio universitetu

Mūsų misija
Ugdyti visapusiškus individus ir atsiduoti žinių, atitinkančių mūsų visuomenės ir pasaulinės bendruomenės poreikius, atradimui, tobulėjimui, perdavimui ir pritaikymui.

Mūsų tikėjimas
Sunway University vykdys savo misiją sąžiningai ir nepajudinamai atsiduodamas meistriškumui, verslui, profesionalumui, finansiniam pasitikėjimui savimi, naujovėmis, abipuse pagarba ir komandos dvasia

Mūsų švietimo tikslai
Sunway University mokiniai:

  • tapti nepriklausomais, visą gyvenimą besimokančiais asmenimis, kurie aktyviai siekia žinių ir vertina jų pasaulinį taikymą ekonominiam, politiniam, socialiniam ir kultūriniam vystymuisi.
  • turėti kompetencijų ir gebėjimų prisidėti prie greitai kintančio ekonominio, socialinio ir technologinio pasaulio
  • ugdyti stiprias lyderio savybes ir bendravimo įgūdžius
  • būti pasirengę karjerai, kuri leidžia jiems gyventi produktyvų, turiningą ir prasmingą gyvenimą
  • vertinti sąžiningumą ir tapti etiškais, atsakingais, rūpestingais ir atsakingais visuomenės nariais
69328_Untitled.jpg

Vietos

  • Shah Alam

    5, Jalan Universiti, Bandar Sunway, 47500 Subang Jaya, Selangor, Malaysia, 47500, Shah Alam

Klausimai