Keystone logo
Sup'De Com : Ecole Superieure de Communication

Sup'De Com : Ecole Superieure de Communication

Sup'De Com : Ecole Superieure de Communication

Įvadas

„ SUP'DE COM “ komunikacijos mokykla siūlo naujoviško švietimo projekto struktūrizavimo sistemą. Visos mokymo programos yra patvirtinamos valstybiniu diplomu (BTS komunikacija) arba Nacionaliniame profesinių pažymėjimų kataloge užregistruotu pavadinimu.

Besivystantis mokymo kursas atvers duris į atsakingas pareigas agentūroje ar ryšių tarnybose.

SUP'DE COM yra tinklo komunikacijos mokykla. Su 9 miesteliais tai yra 1-oji komunikacijos mokykla Prancūzijoje. Jums tai yra artumo užtikrinimas.

SUP'DE COM “ misija yra mokyti būsimus komunikacijos strategus, žiniasklaidos ir ne žiniasklaidos tinklus ir už jos ribų, kad jie galėtų profesionaliai integruotis nuolat besikeičiančiame sektoriuje.

Kai aukštasis mokslas kelia abejonių dėl būtino pritaikymo visuomenės evoliucijai, technologijoms ir kartoms, tai SUP'DE komunikacijos mokykla atliko savo darbą. KOM. Svarbiausias klausimas: kokias vertybes ji ketina perduoti būsimiems komunikacijos žaidėjams?

Keturios SUP'DE COM vertybės (inovacijos, įvairovė, įsipareigojimas, drąsumas), susijusios su C&D tinklo HEP vertybėmis (humanizmas, verslumas, profesionalumas), buvo pasirinktos kaip bendradarbiavimo būdas SUP'DE COM tinklas. Mokykla rūpinasi, kad šias vertybes gyventų kasdien tiek darbuotojai, tiek besimokantieji, tiek treneriai.

Vietos

 • Montpellier

  Rue de la Croix Verte,499, 34196, Montpellier

  • Nantes

   Boulevard Général de Gaulle,16, 44200, Nantes

   • Bordeaux

    Rue Lucien Faure,114, 33300, Bordeaux

    • Lyon

     Rue Jean-Marie Leclair,7, 69009, Lyon

     • Île-de-France

      Avenue des Chasseurs,7-11, 75017, Île-de-France

      Klausimai