Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Susquehanna University

Susquehanna University

Susquehanna University

Įvadas

Mūsų studentai klesti, ir jūs taip pat, nes jus globoja profesoriai, kurie yra ir savo srities ekspertai, ir išskirtiniai mokytojai. Kursiniai darbai Susquehanna yra intensyvūs – mėgausitės asmeniniu dėstytojų dėmesiu, nes jie padės išmokti ir ugdyti įgūdžius, kurių reikia norint būti darbui ir (arba) baigti mokyklą.

Daugelis mokyklų kalba apie studijas užsienyje, bet Susquehanna visi tai daro. Esame pripažinti nacionaliniu mastu už įsipareigojimą siekti pasaulinės patirties ir kultūrinės kompetencijos per novatorišką pasaulinių galimybių (GO) programą.

Misija

Mokome studentus siekti produktyvaus, kūrybingo ir atspindinčio gyvenimo pasiekimų, lyderystės ir paslaugų įvairiame, dinamiškame ir tarpusavyje priklausomame pasaulyje.

Akademikai

Galite pasirinkti iš daugiau nei 100 pagrindinių ir nepilnamečių, taip pat ikiprofesinių programų ir tarpdisciplininės pagyrimų programos.

Menų mokykla, Humanitarinių mokslų mokykla, Gamtos ir socialinių mokslų mokykla ir AACSB akredituota Sigmundo Weiso verslo mokykla siūlo menų bakalauro, gamtos mokslų bakalauro ir muzikos bakalauro laipsnius.

Jūs gausite naudos iš mūsų išskirtinių fakultetų ir mažų klasių, kurios palengvina dalyvavimą. Mūsų novatoriška mokymo programa skatina studijuoti plačiau ir giliau, kai ugdote savo įgūdžius, o dalyvavimas mūsų programoje „Pasaulinės galimybės“ ugdo jūsų kultūrinę kompetenciją.

Iš esmės pasaulis jums atviras, kai pasirenkate Susquehanna University .

Susquehanna yra akredituota ne pelno įstaiga, o tai reiškia, kad mūsų programos yra sertifikuotos ir pripažintos dėl savo meistriškumo. Mūsų akreditacijos apima Koleginių verslo mokyklų pažangos asociaciją (AACSB International), Nacionalinę muzikos mokyklų asociaciją (NASM), Amerikos chemijos draugiją ir Vidurio valstybių aukštojo mokslo komisiją. Taip pat esame Anapolio grupės, geriausių šalies laisvųjų menų kolegijų organizacijos, nariai.

Statistika

Mes esame...

 • 2300 dalyvaujančių studentų, kurie bus jūsų kambario draugai, klasės draugai, komandos draugai ir draugai.
 • Beveik 19 620 patyrusių absolventų tinklas, kurie siūlo patarimus ir atveria duris į jūsų stažuotes ir ateities karjeros galimybes
 • Šimtai atsidavusių dėstytojų ir darbuotojų, kurie mes iššūkį ir palaikys jus visose Susquehanna kelionės dalyse.

  Universiteto ypatybės

  • 325 akrų plotas Selinsgrove, Pa., kuriame yra aukščiausios klasės įrenginiai, įskaitant moderniausią mokslo centrą, aplinkosaugos švietimo centrą, kuriame daugiausia dėmesio skiriama tvarumui, upių ir žemės tyrinėjimams, ir geriausia koncertų vieta Stretansky koncertų salėje.
  • Garantuojamas būstas universiteto miestelyje ir apima tipiškas koridoriaus stiliaus gyvenamąsias sales iki miesto namų ir butų savarankiškesniam gyvenimui
  • Išskirtinės sporto patalpos, įskaitant sporto kompleksą, treniruoklių centrą, baseiną ir 26 akrų žolės bei velėnos žaidimo aikšteles
  • Patogus pėsčiomis iki parduotuvių ir paslaugų Selinsgrove centre ir Susquehanna upėje
  • Viena valanda kelio nuo valstijos sostinės Harisburgo ir trys valandos nuo Niujorko, Filadelfijos, Baltimorės ir Vašingtono.

   Vietos

   • Selinsgrove

    University Avenue,514, 17870, Selinsgrove

   Klausimai