Keystone logo
Susquehanna University BA in Broadcasting
Susquehanna University

BA in Broadcasting

Selinsgrove, Jungtinės Amerikos Valstijos

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 54 440 / per year *

Stovykloje

* tuition 2022-23

Įvadas

Mokykitės, treniruokitės ir tobulėkite

Susquehannoje išmokite pagrindinius skaitmeninės ir naujosios medijos dalykus ir įgykite realios transliuotojo patirties – prieš kamerą arba už jo. Su mūsų tarpdisciplininiais nepilnamečiais, pvz., kino studijomis, įgysite holistinį vaizdą apie vaizdinį pasakojimą, kad geriau suprastumėte svarbias šiandienos pasaulio temas.

Sužinokite rašymo principus, komunikacijos etiką, tradicinės ir skaitmeninės žiniasklaidos teorijas ir ką reiškia būti komunikacijos profesionalu. Tada dirbkite kartu su kitais ir išmokite transliuojamos žiniasklaidos ir profesionalaus bendravimo principų. Susquehannoje naudosite naujausią vaizdo ir garso gamybos įrangą, kad galėtumėte praktikuoti vaizdo įrašą, skaitmeninį redagavimą, rašymą naujoms žiniasklaidos priemonėms, komercinę gamybą ir eterio procedūras.

Veiksmas!

Tapkite iš pradedančio vaizdo pasakotojo iki visapusiško transliavimo profesionalo. Kurdami savo meninę viziją, įgysite patirties šioje srityje – transliuodami sporto šakas, kurdami reklamas ar fotografuodami interviu. Jums yra daug galimybių dalyvauti, ypač LensFlare, studentų grupė, kurianti reklaminius ir mokomuosius vaizdo įrašus kitiems studentams arba dėstytojams ir darbuotojams.

Daugelis transliuotojų studentų naudojasi stažuotėmis ir studijų užsienyje galimybėmis, kad įgytų savitą transliuojamų žiniasklaidos pasaulėžiūrą. Prieš išvykdami iš Susquehanna sukursite profesionalų portfelį, kuris iškels jus aukščiau už konkurentus savo karjeros srityje.

Studijų programa

Programos rezultatas

KARJEROS GALIMYBĖS

Apie Mokyklą

Klausimai