Keystone logo
Susquehanna University BA in Graphic Design
Susquehanna University

BA in Graphic Design

Selinsgrove, Jungtinės Amerikos Valstijos

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 54 440 / per year *

Stovykloje

* tuition 2022-23

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Realaus pasaulio kūryba

Susquehanna grafinio dizaino programa yra sutelkta, glaudžiai susijusi, sudėtinga, intensyvi ir galiausiai labai naudinga. Mūsų darbai dalyvauja regioniniuose ir respublikiniuose studentų dizaino konkursuose, o geriausi absolventai stulbinančiai reguliariai kyla į meno vadovo ir kūrybos vadovo pareigas. Mūsų absolventai kuria ne tik gražias nuotraukas, bet ir yra įmantrūs kritiškai mąstytojai ir problemų sprendėjai, turi įgūdžių, reikalingų norint laimėti darbą geriausiose šalies dizaino ir reklamos agentūrose. Tai yra „tikrasis grafinio dizaino pasaulis“: mūsų studentai sprendžia tas pačias problemas ir projektus, su kuriais kasdien susiduria aukščiausio lygio verslo dizaino profesionalai.

Mūsų pagrindiniai specialistai turi daugybę galimybių susisiekti su pramonės profesionalais ir aukšto lygio absolventais; Yra daug galimybių kviestiniams pranešėjams, išvykoms, aplankų peržiūroms, seminarams, žiuri konkursams ir stažuotėms.

Draugiškumo ir bendruomeniškumo jausmas, kurį jaučia Susquehanna grafinio dizaino specialistai, yra retas ir ypatingas. Mūsų mokiniai daug laiko praleidžia kartu. Jie yra draugai, kurie stumia, kritikuoja, skatina, remiasi ir konkuruoja vienas su kitu. Labai skatiname būsimus studentus dalyvauti priėmimo renginyje ir susitikti su fakulteto nariu bei esamais studentais. Individualūs apsilankymai taip pat puikūs. Norėdami suplanuoti vieną ar daugiau sužinoti apie SU, susisiekite su priėmimo tarnyba.

Studijų programa

Programos rezultatas

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai