Keystone logo
Susquehanna University BA in Religious Studies
Susquehanna University

BA in Religious Studies

Selinsgrove, Jungtinės Amerikos Valstijos

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 54 440 / per year *

Stovykloje

* tuition 2022-23

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Religijos studijos pagrindinės ir mažosios

Įgysite religinio raštingumo, būtino norint suprasti ir dirbti vis labiau globalėjančioje visuomenėje. Pamatysite, kaip žmonės galvoja apie galutinius klausimus, nesvarbu, ar esate religingi, ar ne.

Geriau suprask žmoniją ir save

Religija liečia beveik visus mūsų pasaulio ir visuomenės aspektus – literatūrą, politiką, dabartinius įvykius, istoriją, asmeninius santykius ir kt.

Apmąstykite galutinius klausimus, kritiškai ir kūrybiškai mąstykite apie pasaulio religijas, analizuokite religinius tekstus iš įvairių perspektyvų. Turėsite iššūkį tapti gailestingesniu, empatiškesniu ir save žinančiu pasaulio piliečiu.

Tarpdisciplininis požiūris

Viena iš populiariausių mūsų pamokų „Being Awesome at Life“ nagrinėja gero gyvenimo apibrėžimą įvairiose kultūrose ir istorijoje. Mokslas ir religija rimtai žiūri į mokslinius ir religinius teiginius, kad surastų sutapimų sutapimą.

Kitos klasės apima pagrindines pasaulio religijas ir jų ryšį su tokiomis sritimis kaip etika, archeologija, filosofija ir aplinkos tyrimai. Pridėję vieną iš mūsų tarpdalykinių nepilnamečių dalykų, pvz., lyderystės ir įvairovės studijas, galėsite geriau suprasti svarbias šiuolaikiniame pasaulyje temas.

Jūsų mokymasis nesibaigs klasėje. Prisijunkite prie vienos iš mūsų labai aktyvių studentų vadovaujamų religinio gyvenimo grupių. Studijuokite užsienyje per mūsų pasaulinių galimybių programą, kad iš pirmų lūpų pamatytumėte pasaulio religijas Europoje, Azijoje, Afrikoje ar Pietų Amerikoje.

Platūs įgūdžiai

Maždaug trečdalis mūsų mokinių eina į seminariją tokiose mokyklose kaip Jungtinė liuteronų seminarija, Prinstono teologinė seminarija ir Jeilio dieviškumo mokykla.

Likusieji įgyja esminių įgūdžių, kurie virsta sėkme įvairiose profesijose, įskaitant socialinį darbą, nevyriausybines organizacijas ir rašymą. Mūsų absolventai žino, kaip kritiškai mąstyti įvairiose disciplinose; rašyti aiškiai ir glaustai; maloniai tvarkyti konfliktus ir nesutarimus; ir skatinti produktyvų dialogą.

Studijų programa

Programos rezultatas

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai