Keystone logo
Susquehanna University BA in Sociology
Susquehanna University

BA in Sociology

Selinsgrove, Jungtinės Amerikos Valstijos

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 54 440 / per year *

Stovykloje

* tuition 2022-23

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Pasinerkite į žmonių bendravimo pasaulį

Tyrinėkite visuomenę visais lygmenimis – mažas grupes, subkultūras, kultūras, organizacijas ir institucijas – ir tyrinėkite, kaip žmonės bendrauja.

Studijuodami sociologiją čia išmoksite kritiškai mąstyti apie tai, kaip rasė, klasė, lytis, seksualumas, teisė, kultūra, socialinė žiniasklaida, socialiniai judėjimai ir valstybė veikia individo išgyventą patirtį.

Klasėje ir iš jos

Tokiose pamokose kaip Nusikaltimas ir teisingumas nagrinėsite nusikalstamumo JAV mastą, priežastis ir išlaidas bei apsvarstysite mūsų teisingumo sistemos naudojimo būdus ir apribojimus sprendžiant juos.

Jūsų mokymasis neapsiriboja klasėje. Tyrinėkite socialinį teisingumą mūsų Arlin M. Adamso teisės ir visuomenės centre arba pritaikykite savo žinias stažuotėse su vietos valdžia, baudžiamosios justicijos ir socialinės gerovės agentūromis.

Užbaikite savo studijas semestro ar metų trukmės mokslinių tyrimų projektu, kurį pasirenkate vadovaujant specialaus fakulteto patarėjui.

Ugdykite naudingus ir konkurencingus įgūdžius

Sociologijos studijos ugdo kritinio mąstymo įgūdžius ir gebėjimą nagrinėti sudėtingus klausimus – įgūdžius, kuriuos vertina darbdaviai visose srityse. Sužinosite, kad yra keletas būdų, kaip išspręsti bet kurią problemą.

Kursite tyrimų projektus, analizuosite duomenis ir nustatysite naudingus būdus, kaip tirti viešosios politikos, visuomenės sveikatos, bendruomenės plėtros, globalizacijos, švietimo ir teisės klausimus.

Pridėję vieną iš mūsų tarpdisciplininių dalykų, pvz., tarptautinių studijų ir viešosios politikos, galėsite geriau suprasti svarbias šiuolaikiniame pasaulyje temas.

Mūsų absolventai klesti vyriausybės ir socialinės politikos, verslo, socialinės gerovės ir švietimo karjeros srityse. Jie taip pat siekia aukštesnio lygio magistrantūros ir teisės mokyklos.

Studijų programa

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

  • BSE socialinių mokslų srityje
    • Aberdeen, Jungtinės Amerikos Valstijos
  • Sociologijos bakalauro laipsnis
    • Belfast, Jungtinė Karalystė
  • Humanitarinių mokslų, visuomenės ir kultūros bakalauras: sociologija, psichologija ir lyderystė
    • Prague, Čekija