Keystone logo
Susquehanna University BA in Spanish Studies
Susquehanna University

BA in Spanish Studies

Selinsgrove, Jungtinės Amerikos Valstijos

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 54 440 / per year *

Stovykloje

* tuition 2022-23

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Transporto priemonė į pasaulį

Įvaldykite ispanų kalbą ir pasinerkite į ispaniškai kalbančio pasaulio kultūras.

Esame vienas iš vienintelių universitetų, kuriam reikalingos semestro trukmės studijos užsienyje, norint gauti kalbų specialybių. Susisiekite su gimtąja ispanų kalba Valensijoje, Ispanijoje; Heredia, Kosta Rika; Mérida, Meksika; arba Havana, Kuba – kad būtų keletas.

Būdami užsienyje gyvensite su priimančiomis šeimomis, atliksite stažuotes tokiose srityse kaip sveikata ir dotacijų rašymas bei lankysite įvairių disciplinų kursus. Taip pat keliausite ir užmegsite naujų, ilgalaikių draugysčių.

Kai grįšite į Susquehanna, sugrąžinsite pirmų lūpų žinias apie patirtas kultūras ir ispanų kalbos supratimą, kurį pasieksite tik panardindami!

 • Susisiekite su ispanakalbiais universiteto miestelyje! Dalyvaukite ispanakalbių bendruomenių visame pasaulyje literatūros, kultūros ir istorijos kursuose. Studijuokite ispanų kalbos vertimą ir įsitraukite į veiklą ne klasėje.
 • Ateikite į mūsų Lotynų Amerikos iniciatyvą, kuri per eksponatus, filmus, pristatymus, seminarus ir pranešėjus skatina suprasti Latino kultūras.
 • Prisijunkite prie pokalbių lentelių su Fulbright Fellows iš Ispanijos ir Lotynų Amerikos.
 • Pasidalykite savo pomėgiais su vis didesniu skaičiumi Susquehanna studentų, besidominčių lotynų šalių kultūromis ir paveldu, prisijungdami prie ALAS (Lotynų ir Amerikos studentų asociacijos).

Galybė galimybių

Šios nuolat populiarėjančios kalbos – vienos plačiausiai vartojamų pasaulyje – sklandumas suteiks pranašumo bet kurioje srityje. Beveik visi mūsų studentai yra dviejų specialybių, todėl mėgaukitės kalba ir derinkite ją su kita specialybe, pvz., tarptautinėmis studijomis, verslu, biologija, psichologija, arba pridėkite vieną iš mūsų tarpdalykinių nepilnamečių, kad galėtumėte geriau suprasti svarbias temas. šiandieniniame pasaulyje.

Mūsų absolventai tampa mokytojais, redaktoriais, vertėjais, verslo verslininkais, vertėjais žodžiu ir medicinos specialistais. Jie uždirba Fulbright stipendijas, dirba aukštojo mokslo ir viešųjų ryšių srityse, toliau studijuoja ispanų kalbą, socialinį darbą, teatrą ir išsilavinimą aukštojoje mokykloje.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

 • Bachelor of Arts in Foreign Languages with a Concentration in Spanish
  • Fairfax, Jungtinės Amerikos Valstijos
 • Ispanijos ispanų menų bakalauro laipsnis
  • Erie, Jungtinės Amerikos Valstijos
 • B.A. in Spanish
  • Plymouth, Jungtinės Amerikos Valstijos