Keystone logo
Swiss eLearning Institute

Swiss eLearning Institute

Swiss eLearning Institute

Įvadas

Tie, kurie gyvenime pasiekia daugiausiai, visada mokosi. Jie yra gyvenimo, savo mentorių, bendraamžių ir savo patirties studentai. Jų „puodeliai tušti“, visada pasirengę mokytis. Jie siekia tobulėti kiekviename žingsnyje. Laikydamiesi RYTHM koncepcijos, jie stengiasi visaip pakelti save savo ir aplinkinių labui.

Swiss eLearning Institute kursai skirti šiems žmonėms; tiek siekiančių pasiekti, tiek jau pasiekiančių. Mokymosi ir asmeninio tobulėjimo troškulys gyvena kiekviename, bet tai ypač akivaizdu tinklo kūrėjams. Investavimas į jūsų ateitį viršija finansinę naudą. Investavimas į savo ateitį yra investavimas į save; tobulinti savo asmenines žinias ir tęsti mokymąsi

Swiss eLearning Institute grindžiama „tęstinio mokymo; vidurinio ugdymo programa, sukurta siekiant toliau praturtėti tiek profesiniu, tiek asmeniniu požiūriu.

Tęstinis mokymas gali būti naudingas visiems, tačiau neformalus ir lankstus tęstinio mokymo kursų pobūdis suteikia ypatingą pranašumą tiems, kurių profesijos nuolat keičiasi, ypač tinklų kūrėjams. Kai mes pirmą kartą tobuliname save, gerėja ir kiti mūsų gyvenimą supantys aspektai. Sveikas protas veda į sveiką kūną, kuris veda į sveiką, turtingą gyvenimą.

Vietos

  • Zürich

    Zürich, Šveicarija

    Klausimai