Keystone logo
Swiss School of Business Research

Swiss School of Business Research

Swiss School of Business Research

Įvadas

Swiss School of Business Research siūlo Šveicarijos kokybės akademinę kompetenciją mūsų studentams, besikreipiantiems iš viso pasaulio siekti naujoviškų bakalauro, magistro ir doktorantūros laipsnių. Dinamiškoje tarptautinėje aplinkoje, kurioje studentai gali švęsti tarpkultūrinę įvairovę ir naujoviškus mokymo stilius, teikiame daug naudos ir galimybių augti ir tobulėti.

Kokybiškas švietimas visiems

SSBR buvo suformuota iš verslo mokyklų grupės, kad būtų sukurta speciali internetinė aukštojo mokslo institucija, siūlanti visų lygių laipsnius.

Mūsų įkūrėjai ir vyresniųjų vadovų komanda dirbo aukščiausiu lygiu dešimtyse universitetų ir verslo mokyklų visame pasaulyje. Pamačius tiek daug neteisybių, prasto elgesio su studentais, žemos kokybės išsilavinimą, aukštas kainas ir t.t., SSBR buvo suformuota tam, kad būtų sukurta geresnė studijų aplinka be daugybės universitetų smulkių kontrolės apribojimų už labai ekonomišką kainą.

Didžiulė mūsų darbuotojų ir dėstytojų patirtis, įgyta bėgant metams, parodė SSBR, ko reikia, kad mūsų studentai galėtų tobulėti. SSBR yra skirta suteikti šį puikų išsilavinimą visiems mūsų studentams.

Siekiame sukurti ir išlaikyti didelius lūkesčius savo studentams ir dėstytojams. Mūsų studentai yra ne tik mūsų klientai, bet ir mūsų partneriai bei mokslininkai. Būdami sąžiningi ir lankstūs savo klientų poreikiams, sukūrėme programas, kurios yra išsamios, aktualios ir prideda vertės mūsų studentų karjerai.

SSBR vizija

Jie sako, kad švietimas yra puikus lygintuvas. Tačiau tai netiesa, kai kalbama apie aukštojo mokslo kokybę. Didžioji dauguma pasaulio gyventojų neturi galimybės gauti geros kokybės išsilavinimo.

Idėjos pareiškimas

Švietimas yra raktas į mūsų studentų ateitį. SSBR siekia, kad studentai galėtų įgyti šį raktą, suteikdami alternatyvų kelią įgyti bakalauro, magistro ar daktaro laipsnį ir nukreipdami juos į visą gyvenimą trunkančią savarankiško mokymosi praktiką aplinkoje, kuri paruošia juos sėkmingam gyvenimui. pasauliniame XXI amžiuje. Technologijų pagalba siekiame pakeisti status quo siūlydami kokybišką mokymąsi internetu visiems prieinamomis kainomis.

SSBR misija

SSBR yra skirta teikti kokybišką aukštąjį išsilavinimą nuo bakalauro iki doktorantūros lygio, nes manome, kad aukštos kokybės išsilavinimas yra žmogaus teisė.

Misija

 1. Mes teikiame kokybišką, griežtą išsilavinimą, atsižvelgdami į kiekvieno studento gyvenimo būdą ir mokymosi galimybes.
 2. Kuriame aplinką, kuri leidžia studentams be laiko ir vietos apribojimų prisiimti atsakomybę už savo išsilavinimą, lanksčiai pasirenkant kursus ir kursų tempą, kad padėtų jiems pasiekti norimus tikslus.
 3. Suteikiame prieigą prie pažangiausių 21-ojo amžiaus technologijų; kurkite įvairovę per mokymo programas ir studentų grupę, kad suteiktumėte jiems konkurencinį pranašumą šiame pasauliniame XXI amžiuje.
 4. Mes puoselėjame mokyklos kultūrą, pagrįstą tvirta ir veiksminga mūsų administracijos, dėstytojų, mokyklų partnerių ir studentų partneryste.

SSBR vertės

 1. Mes vertiname švietimo kokybę. Mes norime, kad mūsų studentai būtų tinkamai paruošti kitam gyvenimo žingsniui, nesvarbu, ar tai būtų koledžas, ar karjera. Vertiname kokybiškus mokytojus, kurie nekantrauja, kad jų mokiniai pasisektų, ir tikimės, kad mokiniai atliks darbą pagal savo galimybes, o ne atliks užduotis, siekdami padaryti tiek, kiek jiems sekasi.
 2. Vertiname sąžiningumą ir sąžiningumą. Mes nedarome klaidinančių teiginių, siekdami „išparduoti“ būsimiems tėvams ar mokiniams, Stengiamės kuo tiksliau pristatyti mūsų mokyklos aspektus. Kasdienę veiklą atliekame sąžiningai ir sąžiningai ir tikimės, kad mūsų mokiniai darys tą patį.

Kodėl verta studijuoti Swiss School of Business Research

Lanksčios studijų programos

Mūsų lanksčios studijų programos paremtos europiniu aukštojo mokslo modeliu, leidžiančios studentams pasirinkti studijų kryptis pagal programos reikalavimus, ankstesnes studijas, esamus interesus ir ateities ambicijas.

Visos mūsų programos yra visiškai internete arba vykdomos mūsų partnerių mokyklose.

Kelios pradžios datos

Kiekvienais mokslo metais studentai gali pasirinkti vieną iš kelių pradžios datų. Mūsų modulinis kursų dizainas ir programos struktūra leidžia optimaliai planuoti aukštąjį mokslą.

Pervesti kreditus iš ankstesnių institucijų

Studentai gali pereiti iš esamos kolegijos, mokyklos ar universiteto. Siekiant palengvinti kreditų perkėlimą, studijų programos yra suderinamos su Europos kreditų perkėlimo sistema (ECTS). Mūsų lankstus akademinis kalendorius leidžia tęsti studijų patirtį, leidžiančią studentams mokytis beveik neribotame skaičiuje mokyklų visame pasaulyje ir įstoti į SSBR kursus.

Tikrai pasaulinė bendruomenė

Mūsų tikrai pasaulinė studentų, dėstytojų ir darbuotojų bendruomenė susideda iš daugiau nei 50 skirtingų tautybių iš viso pasaulio, o studentai labai vertina kultūrinę įvairovę ir verslumo iniciatyvą.

Profesionaliai patyrę profesoriai

Akademiškai kvalifikuoti ir profesionaliai patyrę profesoriai susieja teoriją ir praktiką, į klasę įtraukdami šiuolaikinius atvejų tyrimus, paruošdami studentus tapti pasauliniais ateities lyderiais.

Interaktyvūs mokymo metodai

Mažos klasės, kuriose mokosi iki 30 studentų, leidžia dėstytojams naudoti interaktyvius mokymo metodus, taip didinant grupės sąveiką, gerinant grupės dinamiką ir užmezgant ilgalaikius studentų ryšius.

Akreditacijos ir sertifikatai

Swiss School of Business Research yra privati verslo mokykla, kuri apima aukštos kokybės ir individualaus dėmesio vertybes pagal aukščiausius standartus atitinkančias programas. Privačios ir valstybinės Šveicarijos aukštosios mokyklos sėdi greta ir siūlo studentams patirties ir galimybių pasirinkimą. Vienas maršrutas nėra geresnis už kitą, tačiau svarbu pripažinti, kad kiekvieno tipo institucija studentui siūlo skirtingą patirtį ir rezultatą.

Valstybinės institucijos, kaip ir universitetai, siūlo tradicinius mokymosi Pathways , kurie yra žinomi, tačiau dažnai riboja požiūrį ir yra organizuojami taip, kad studentai galėtų pasiklysti minioje be individualaus dėmesio, kurio studentams reikia. Universitetai taip pat gali lėtai atpažinti ir reaguoti į pokyčius verslo pasaulyje ir teikti naujausias švietimo programas.

Privačios institucijos, pvz., SSBR, gali būti organizuojamos taip, kad būtų lengviau reaguojama ir suteiktų studentams tokią paramą, kurios jiems reikia klestėti. SSBR programos skirtos padėti jums įgyti įžvalgų, įgūdžių ir patirties, kad galėtumėte pasiruošti kitam karjeros žingsniui. Jūsų visiškai akredituotas SSBR laipsnis reiškia, kad jūs pasiekėte tokį patį žinių lygį kaip ir tradiciniame universitete, tačiau tokiu būdu, kuris padės išsiskirti darbe ar kandidatuojant į darbą. Studijos SSBR suteiks jums galimybę ieškoti naujų idėjų ir sustiprinti pasitikėjimą ateitimi.

 • SSBR yra visiškai akredituota ASIC – tarptautinių mokyklų, kolegijų ir universitetų akreditavimo tarnybos. ASIC yra svarbiausia nepriklausoma JK kokybės užtikrinimo įstaiga, kurios specializacija yra švietimo paslaugų teikėjų institucinė akreditacija visame pasaulyje. ASIC yra pripažinta UKVI Jungtinėje Karalystėje ir yra visateisis Tarptautinio aukštojo mokslo kokybės užtikrinimo agentūrų tinklo (INQAAHE) narys, BQF (British Quality Foundation) narys ir institucinis EDEN (Europos nuotolinis ir el. Mokymosi tinklas).
 • SSBR yra sertifikuotas eduQua , Šveicarijos kokybės ženklo, skirto tolesnio mokymo įstaigoms. EduQua yra Šveicarijos nacionalinė kokybės užtikrinimo įstaiga ir pirmasis Šveicarijos kokybės ženklas, skirtas suaugusiųjų tęstiniam mokymuisi. Jis yra pripažintas ir remiamas Šveicarijos Konfederacijos vyriausybės ir yra pirmasis Šveicarijos valstybinių ir privačių švietimo įstaigų kokybės sertifikatas. EduQua yra pirmaujanti kokybės užtikrinimo įstaigos tęstinio mokymosi akreditavimo sistema.
 • SSBR yra patvirtintas OTHM mokymosi centras. OTHM kursai yra patvirtinti ir reglamentuojami JK vyriausybės Ofqual (Office of the Qualifications and Examinations Regulation)

Universiteto ypatybės

  Vietos

  • Barcelona

   Barcelona Campus Carrer de Llull,321, 08019, Barcelona

   • Zürich

    Nüschelerstrasse,31, 8001, Zürich

    Klausimai