Keystone logo
Tainan National University Of The Arts

Tainan National University Of The Arts

Tainan National University Of The Arts

Įvadas

Mokyklos steigimą „Executive Yuan“ patvirtino 1989 m. Sausio mėn. Parengiamasis biuras buvo įkurtas 1993 m. Tainano nacionalinio meno koledžo pavadinimas buvo oficialiai patvirtintas 1996 m. Liepos mėn. Rugpjūčio mėn. Pavadinimas buvo pakeistas į Tainan National University Of The Arts , 2004 m., Svarbus įvykis mokyklos laiko juostoje. Mokykla yra šalia gražaus Wushantou rezervuaro Gvantiano rajone, Tainane.

TNNUA misija yra ugdyti talentus labai profesionaliose meno srityse. Mokykla gali pasigirti įvairiomis akademinėmis sritimis susijusiose srityse, įskaitant muzikos kolegiją, vizualiųjų menų kolegiją, garso ir vaizdo meno kolegiją, laiškų ir kultūros paveldo kolegiją bei bendrojo ugdymo komisiją. Nuo pat įkūrimo ji davė puikių rezultatų švietimo srityje. Veikiama profesionalių dėstytojų ir meninės aplinkos, mokykla sėkmingai parengė išskirtinius profesionalius meno talentus meno kūrimo ir tyrimų srityje, įsteigdama TNNUA kaip vieną žymiausių akademinių institutų, besispecializuojančių profesionaliame mene.

Pastaraisiais metais TNNUA įdėjo daug pastangų, siekdama ištirti galimybes derinti humanitarinius mokslus ir menus su technologijomis. Ji sudarė įvairių sektorių sąjungas su vietinėmis pramonės šakomis iš skaitmeninių technologijų srities ir aktyviai demonstruoja mokyklos kūrybinius gebėjimus įvairiose meno srityse. Tai padeda kultūros reabilitacijai ir vietos humanitarinės sąmonės ugdymui, nuolat stengiantis kurti ir tirti darbus. Per meno mainus mokykla jungiasi su pasauline bendruomene, pritraukdama Taivano meno ekspertus į tarptautines scenas ir pademonstruodama Taivano potencialą meno srityje.

Vietos

  • 66號

    大崎,66號, 72045, 66號

    Klausimai