Keystone logo
Tarumanagara University

Tarumanagara University

Tarumanagara University

Įvadas

Norint kurti savo ekonomiką, Indonezijai reikia aktyvaus verslininkų dalyvavimo. Jie sukuria galimybes absorbuoti turimą darbo jėgą. Tai gali prasidėti universitete, kuris vaidina gyvybiškai svarbų vaidmenį rengiant dirbančius profesionalus, turinčius puikių kompetencijų ir aukštą konkurencingumą.

Kai ASEAN ekonominė bendrija yra prieinama, o tai atveria naujus kanalus ne tik prekėms ir paslaugoms, bet ir profesionaliai darbo jėgai, verslumas gali būti strateginis atsakymas. Dėl šios priežasties Tarumanagara University verslumą priima kaip vieną iš pagrindinių vertybių. Ši savybė buvo įgyvendinta privalomame kurse, pavadintame „Verslumas“ visiems studentams.

Nors verslumas gali padidinti ekonomikos sektorius, sąžiningumas taip pat labai prisideda prie visuomenės pasitikėjimo. Nuo pat jos įkūrimo iki šios dienos mes nuosekliai taikome sąžiningumą kaip savo svarbiausią prioritetą, skatindami sėkmingus asmenis. Šis įsipareigojimas yra patvirtintas dvasia plėtoti profesionalumo etosą ir verslumo mąstyseną, kuri atitinka mūsų viziją tapti lyderiaujančiu verslumo universitetu, turinčiu vientisumą ir profesionalumą Pietryčių Azijoje.

Vietos

  • West Jakarta

    West Jakarta, Indonezija

    Klausimai