Keystone logo
© Universiti Tun Abdul Razak (UNIRAZAK)
Tati University College

Tati University College

Tati University College

Įvadas

TATIUC buvo Formely žinomas kaip Terengganu Išplėstinė Technica instituto (Tati) ir buvo atidarytas 1993 metų lapkričio.

Jis pradėjo vykdyti laikino Campus Sultan Zainal Abidin universiteto (Formely žinomas kaip Kusza), Kuala Terengganu 1994 liepos mėnesį.

TATIUC buvo perkelta į nuolatinę Campus Teluk Kalong, Kemamanas 1996 liepos mėnesį.

Iš TATIUC steigimas buvo ne tik valstybės valdžios iniciatyva, tačiau taip pat buvo kaip bendradarbiavimo federalinės vyriausybės ir privačių įmonių rezultato. Ji yra nuolatinių pastangų siekiant užpildyti geriausią kokybės darbo jėgos rinkoje.

Šis bendradarbiavimas buvo patvirtinta daugiametė židinio valdymo komandą, kuri yra ne tik atsakingas valdyti, bet ir finansuoti TATIUC kūrimą.

Pasiekimai

1999 TATIUC buvo viena iš pirmųjų privačių aukštojo mokslo institucijų, kurios buvo oficialiai suteiktas su LAN akreditavimo.

Tai Malaizijos kvalifikacijų agentūros (MQA) reikalavimas švietimo įstaigų, teikiančių pašto vidurinį arba aukštąjį išsilavinimą.

TATIUC buvo pagerbtas su ISO 9001: 2000 2004 ir ISO 9001: 2008 2010 m.

Tai prestižinis apdovanojimas pripažinimo savo kokybės valdymo sistemos. Šis apdovanojimas yra tikrai proveržis TATIUC ir sustiprino savo jau įsitvirtino švietimo sektoriuose.

Svarbiausias etapas tati istorijos šiol atvyko 2007 gegužės 27, kai ji buvo oficialiai atnaujinau į University College statusą, ant kurio parašyta kaip tati University College (TATIUC).

Šis pripažinimas yra postūmis TATIUC toliau puoselėjant savo mokymo kokybę ir mokymosi aplinką įvykdyti holistinį poreikius savo studentams ir susitikti Malaizijoje darbotvarkę pasaulinės klasės, didelio pajamų ekonomiką.

Vietos

  • Chukai

    TATI University College Telok Kalong, Kemaman Terengganu, Malaysia, , Chukai

Klausimai