Keystone logo
Team Academy - Entrepreneurial University of Applied Sciences

Team Academy - Entrepreneurial University of Applied Sciences

Team Academy - Entrepreneurial University of Applied Sciences

Įvadas

"Team Academy" inicijuoja revoliuciją švietimo srityje. Tikime, kad tikrasis mokymasis tęsiasi toli už klasės sienų ir komforto zonos ribų. Jis klesti neištirtose teritorijose, kur iššūkiai virsta galimybėmis ir kur augimas neturi ribų.

Komandos akademija – Verslumo taikomųjų mokslų universitetas suteikia idealią aplinką visiems alternatyvių mąstytojams, kad jie galėtų tyrinėti savo aistrą ir klestėti dinamiškoje aplinkoje, kur kiekviena diena yra naujas nuotykis. Nuo 1 dienos pasinersite į verslumo siekius, uždirbsite pajamų ir iš karto pritaikysite įgytas žinias savo projektuose, versle ar gyvenime.

Dėl to įgyjamas verslumo bakalauro laipsnis, kurį lydi ketverių metų neįkainojama darbo ir gyvenimo patirtis.

Kaip?

Iš karto paverskite žinias veiksmais! Mokytis darant! Komandos akademijoje jūs patirsite visiškai kitokį verslumo tyrimą, kurio metu atrasite tai, kas jus tikrai domina. Praktiniuose seminaruose ugdote asmeninius, profesinius, socialinius ir lyderystės įgūdžius.

Įvertinimai ne (tik) atspindi teorines žinias, bet parodo jūsų praktinius įgūdžius atliekant užduotis ir pristatymus.

Glaudžiame kolektyve (12-18 žmonių) skatinate vienas kito augimą ir kartu mokotės. Mes priimame „nesėkmės į priekį“: laisvę eksperimentuoti, daryti klaidas ir mokytis iš jų. Ugdykite savo verslumo mąstymą palaikančioje bendruomenėje.

Ką?

„Team Academy“ siūlo dvi programas: mūsų 4 metų tarptautinę verslumo bakalauro studijas ir 12 savaičių pertraukos metų programą „TA Quest“.

BBA: BBA metu jūs lankysite įvairius kursus, tokius kaip inovacijų lyderystė ir vertės pasiūlymo kūrimas, taip pat teisės ar rinkodaros, kurdami savo įmonę studijų metu ir pritaikydami teoriją praktikoje. Kasmet keliausite atrasti kultūrų ir pagerinti asmeninį tobulėjimą.

O dividendai? Ne tik diplomas, bet ir ketveri metai neįkainojamos patirties, kuri formuoja jūsų profesinę trajektoriją ir asmeninį augimą.

TA Quest: 12 savaičių pertraukos programa orientuota į savęs atradimą. Vadovaujant treneriui ir komandai, jūs tyrinėjate savo aistras, išsikeliate tikslus ir nustatote savo ateities kryptį!

Akreditacija

Institute Schoolvision Nyderlandų švietimo, kultūros ir mokslo ministerija pripažino taikomųjų mokslų universitetu. Glaudžiai bendradarbiaudama su Team Academy, ji siūlo akredituotą verslo administravimo bakalauro laipsnį verslumo srityje, įregistruotą pagal Isat 30117 Centriniame aukštojo mokslo programų registre (CROHO). Verslo administravimo bakalauras verslumo srityje buvo akredituotas Nyderlandų ir Flandrijos akreditavimo organizacijos (NVAO) nuo 2015 m. gegužės mėn.

Unikali švietimo įstaiga būsimiems įkvėpėjams

Team Academy Amsterdam yra unikali mokymo įstaiga, siūlanti studentams unikalią mokymosi patirtį. Ši naujoviška įstaiga, įsikūrusi gyvybingame Amsterdamo mieste, siūlo praktinį požiūrį į švietimą, kuris paruošia studentus sėkmei šiandieniniame greitai besikeičiančiame pasaulyje. Kuo Amsterdamo „Team Academy“ išsiskiria? Ir kodėl kiekvienas studentas turėtų galvoti apie studijas čia?

Visų pirma, „Team Academy Amsterdam“ skiriasi nuo tradicinių universitetų ir kolegijų keliais pagrindiniais atžvilgiais. Užuot pasikliavę paskaitomis ir vadovėliais, Amsterdamo Team Academy studentai dirba mažose komandose, spręsdami realaus pasaulio problemas ir plėtodami savo verslą. Toks požiūris į švietimą skatina bendradarbiavimą, kritinį mąstymą ir verslumo įgūdžius, kurie šiandieninėje darbo rinkoje yra labai vertinami.

Be to, Team Academy Amsterdam siūlo tikrai tarptautinę patirtį, čia studijuoti atvyksta studentai iš viso pasaulio. Tai sukuria įvairią ir įtraukią mokymosi aplinką, kurioje mokiniai susipažįsta su skirtingais požiūriais ir mąstymo būdais. Tai taip pat suteikia puikią galimybę studentams tobulinti savo kalbos įgūdžius ir sukurti pasaulinį kontaktų tinklą.

Kitas svarbus studijų Amsterdamo Team Academy privalumas yra galimybė mokytis iš patyrusių mentorių, kurie sėkmingai daro karjerą verslo ir verslumo srityse. Šie mentoriai teikia patarimus ir paramą studentams, kai jie dirba su savo projektais ir tobulina savo įgūdžius. Šis individualizuotas požiūris į švietimą užtikrina, kad kiekvienas studentas gautų paramą, kurios reikia, kad pasisektų.

Be to, Team Academy Amsterdam daug dėmesio skiria tvarumui ir socialinei atsakomybei. Tai reiškia, kad studentai skatinami plėtoti verslus ir projektus, darančius teigiamą poveikį visuomenei ir aplinkai. Tai svarbu daugeliui studentų, kurie nori pakeisti pasaulį ir nori suderinti savo karjeros tikslus su savo vertybėmis.

Galiausiai, Amsterdamas yra fantastiškas miestas studijuoti. Žinomas dėl savo gyvybingos kultūros, gražių kanalų ir pasaulinio lygio muziejų, Amsterdamas yra miestas, siūlantis kažką kiekvienam. Puikus viešasis transportas ir svetinga bei draugiška atmosfera, todėl nenuostabu, kad tiek daug studentų pasirenka čia studijuoti.

Apibendrinant galima pasakyti, kad Team Academy Amsterdam yra novatoriška ir įdomi mokymo įstaiga, siūlanti studentams unikalią mokymosi patirtį. Pagrindinis dėmesys skiriamas verslumui, tvarumui ir socialinei atsakomybei, taip pat tarptautinei ir įvairiai studentų grupei bei patyrusiems mentoriams, „Team Academy Amsterdam“ yra puiki vieta studentams, norintiems pakeisti pasaulį ir kurti sėkmingą karjerą. Tad kodėl gi neapsvarsčius studijuoti Amsterdamo Team Academy ir žengti pirmąjį žingsnį šviesesnės ateities link?

Statistika

 • Tarptautiniai studentai:

  42%

 • 0
 • Studentų ir dėstytojų santykis:

  3 iki 1

Priėmimai

Smagu, kad domitės kandidatavimu į Team Academy!

Tai yra mūsų paraiškų teikimo proceso žingsniai:

1 veiksmas: užpildykite paraiškos formą.
2 veiksmas: užsiregistruokite „Open Doors“ ir dalyvaukite pristatyme.
3 žingsnis: motyvuokite – gaukite grįžtamąjį ryšį – užbaikite motyvaciją.
4 veiksmas: internetinis seansas su mūsų vyriausiuoju treneriu.
5 veiksmas: dalyvaukite paskutiniame klausimų ir atsakymų pokalbyje.
6 veiksmas: gaukite studento sutartį.

Stipendijos ir finansavimas

Kaip kreiptis dėl Duo finansinės paramos?

Norėdami kreiptis dėl finansinės paramos studentams (stipendijos ir (arba) paskolos), jums reikia

 • Piliečių aptarnavimo numeris, olandiškai „burgerservicenummer“ arba „BSN“. Užsiregistravę Nyderlandų savivaldybėje jį gausite automatiškai.
 • Norėdami kreiptis dėl DigiD ir užsiregistruoti DUO.nl. Mūsų mokyklą rasite Stichting Schoolvision skiltyje. Kadangi esame privati įstaiga, yra „mokesčio už mokslą išrašo“ forma, kurią mūsų administracija turi pasirašyti ir antspauduoti, kai bus užpildyta jūsų paraiška. Turite užpildyti savo duomenis ir po to įkelti šį failą į DUO.
 • Norėdami užpildyti paraišką: pasirašoma sutartis, mūsų biure pagaminama oficiali diplomo originalo kopija ir sumokamas jūsų pradinis įnašas. Jums nereikia registruotis Studielink, mes registruojame jus DUO kaip mūsų studentą, kai bus užpildyta paraiška.
 • Pats kreiptis dėl dotacijos ir paskolos.

Vienu metu galite prašyti stipendijos ir studijų paskolos.

Alumnų statistika

Vietos

 • Amsterdam

  Vlaardingenlaan, 15, 1062 HM, Amsterdam

  Klausimai