Keystone logo
Technion International Mechanikos inžinerijos bakalauro laipsnis
Technion International

Mechanikos inžinerijos bakalauro laipsnis

Haifa, Izraelis

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

01 Jun 2024

19 Aug 2024

USD 15 000 / per year *

Stovykloje

* mokslas per metus

Įvadas

Mechanikos inžinerija suteikia pagrindinę visos šiuolaikinės pramonės inžinerijos infrastruktūrą.

Mechanikos inžinierius yra atsakingas už kūrybingų sprendimų konstravimą, pasitelkiant mokslo ir technologines naujoves. Nuo dizaino kūrimo iki mašinų kūrimo mechanikos inžinieriai yra labai svarbūs prisidedant prie žmonijos ir jos gerovės tobulėjimo. Norėdami būti mechanikos inžinierius, turite turėti patirties įvairiose technologijos ir inžinerijos srityse, be to, kad sugebėtumėte atsižvelgti į ekologinę ir finansinę įtaką rinkoje. Šiandien beveik visose technologinėse sistemose naudojama mechaninių inžinierių strateginė kompetencija.

Prestižinė „ Technion International mechanikos inžinerijos bakalauro programa parengs jus užimti vadovaujančias pozicijas įvairiose srityse, įskaitant: robotiką, medicinos prietaisus, elektro-optiką, atsinaujinančius ir neatsinaujinančius energijos šaltinius, automobilius, laivus ir orlaivius. dizainas.

Kreipkitės dabar: href = "https://regint.technion.ac.il/

Technion International","author_url":"","source":""}" />

137855_137726_screen.jpg

Dėl COVID-19 pandemijos ir Izraelio vyriausybės reglamentų, parengiamasis laikotarpis 2020/21 mokslo metams bus vykdomas internetine forma, o visi kursai vyks internetu iš jūsų gimtosios šalies.

Sėkmingai pasibaigus pasirengimo laikotarpiui (atsižvelgiant į „ Technion International “ akademinius reikalavimus) ir vadovaujantis Izraelio įvažiavimo leidimo, susijusio su COVID-19, nuostatomis, žiemos semestras vyks Izraelyje.

Mechanikos inžinerija: begalinių galimybių laukas

Kodėl verta rinktis tik vieną karjerą?

Tikimasi, kad elektros inžinierius išmanys elektroniką, o kompiuterio inžinierius - suprantančią programinę įrangą. Tikimasi, kad mechanikas sugebės viską suderinti; turėti gilių pagrindinių dalykų žinių, be to, pakankamai žinių apie visas inžinerijos sritis ir sugebėti jas integruoti. “

-Profesorius Olegas Gendelmanas, mechanikos inžinerijos dekanas

Mechanikos inžinerijos sritis suteikia pagrindinę inžinerinę infrastruktūrą visoms šiuolaikinėms pramonės šakoms. Mechanikos inžinierius yra atsakingas už kūrybiškų sprendimų konstravimą pasitelkiant mokslo ir technologines naujoves. Nuo kūrimo iki statybos mašinų, mechanikos inžinieriai yra labai svarbūs žmonijos ir jos gerovės vystymuisi.

Norėdami būti mechanikos inžinierius, turite turėti patirties įvairiose technologijos ir inžinerijos srityse. Be to, jums reikia sugebėjimo atsižvelgti į ekologinę ir finansinę įtaką atitinkamoje rinkoje.

Šiandien beveik visose technologinėse sistemose naudojama strateginė mechanikų kompetencija.

Prestižinė „ Technion International mechanikos inžinerijos bakalauro programa paruoš jus pirmaujančioms pozicijoms įvairiose srityse, įskaitant:

 • Pažangios gamybos mašinos
 • Robotų technika
 • Kompiuterizuotos mechaninės sistemos, bendrosios ir medicinos reikmėms
 • Elektrooptinė įranga
 • Kompiuterinis planavimas
 • Elektros energijos gamyba iš atsinaujinančių ir neatsinaujinančių energijos šaltinių
 • Sausumos, oro ir jūrų transporto priemonės
 • Šildymo ir aušinimo sistemos klimato kontrolei

Mechanikos inžinerijos fakulteto bakalauro studijų programa yra skirta pasiruošti dinamiškiems sparčiai besivystančios pramonės poreikiams ir karjerai mokslinių tyrimų ir plėtros centruose visame pasaulyje.

Mechanikos inžinieriai turi plačias darbo perspektyvas daugelyje karjeros sričių.

Mechanikos inžinieriai gali dirbti tokiose srityse:

 • Biomechanika
 • Mechaninis dizainas
 • Aerokosmosas
 • Taikomosios medžiagos
 • Ir daug, daug daugiau

Programos detalės

Mechanikos inžinerija yra susijusi su mechaninių sistemų ir procesų projektavimu, plėtojimu ir gamyba, siekiant pažangių šiuolaikinių pramonės šakų ir atsirandančių technologijų, atsižvelgiant į socialinius, aplinkos ir ekonominius veiksnius. Beveik kiekvieną mūsų gyvenimo objektą palietė mechanikos inžinieriai, pradedant automobilių, lėktuvų, sporto įrangos, modernių robotų, medicinos prietaisų, mobiliųjų telefonų, žmogaus ir mašinos sąsajų, autonominių transporto priemonių ir sistemų bei 3D spausdinimo technologijų projektavimu.

Kadangi mechanikų inžinieriai dalyvauja judesio mechanikoje ir energijos perdavimo iš vienos formos į kitą ar vienos vietos į kitą, jie turi įgyti žinių ir patirties kietos ir skysčių mechanikos, dinamikos, termodinamikos, šilumos perdavimo, energijos kūrimas, kontrolė, projektavimas ir gamyba, ir dar daugiau, taip pat pagrindinių mokslų derinys su inžinerinėmis programomis.

Galimybė perkelti į įprastas technologines programas (hebrajų kalba)

Studentai, sėkmingai baigę pirmuosius programos metus, turi galimybę pereiti į bakalauro studijų programą hebrajų kalba, kurią siūlo kiti universiteto inžinerijos ir gamtos mokslų fakultetai, su sąlyga, kad jų hebrajų kalbos žinios yra pakankamos ir kad jie įgyja reikiamą akademinį vidurkį. pagal „Technion“ politiką. Vidaus fakulteto perkėlimo studentai, įstoję į „ Technion International programą, Technion International perkelti į kitą „Technion“ fakultetą, yra atsakingi už pasiteiravimą su atitinkamu fakultetu dėl jo perkėlimo reikalavimų.

* Studentai taip pat gali kreiptis dėl savo Technion kreditų pervedimo į savo pasirinktą universitetą.

Akademinė programa

Mechanikos inžinerijos bakalauro laipsnis susideda iš ne mažiau kaip 158,5 akademinių kreditų ir gali būti baigtas per 4 metus.

Orientacinė savaitė

Pradėjimo data: 2020 m. Rugpjūčio 9–13 d

Orientacinė savaitė yra privaloma

Technion International taip pat teikia išsamią Orientacijos savaitę, skirtą supažindinti studentus su miesteliu ir aplinkinėmis apylinkėmis bei pateikti bendrą studentų gyvenimo Izraelyje vadovą. Orientacijos programa apima tokius dalykus kaip Izraelio banko sąskaitos atidarymas, mobiliojo telefono plano gavimas, naršymas po Haifą ir kita.

Programų struktūra

Pradėjimo data: 2020 m. Rugpjūčio 16 d

Semestras Tema dėstoma
0 Pasirengimo laikotarpis - pagrindiniai matematikos, fizikos ir hebrajų kalbos kursai
1 Matematikos, fizikos, chemijos, hebrajų kalbos ir pagrindiniai gamtos mokslų kursai
2–5 Inžinerijos ir mokslo pagrindai
6–8 Mechanikos inžinerijos specializacijos kursai

Pasirengimo laikotarpis

Po orientavimo savaitės studentai turės parengiamąją programą, kuri yra būsimų studijų pagrindas.

Atsižvelgiant į platų ir skirtingą mūsų tarptautinių studentų išsilavinimą, būtina, kad visi studentai pradėtų akademinę ir griežtą bakalauro programą vienodomis sąlygomis. Siekdama užtikrinti, kad studentai būtų visiškai pasirengę reikalaujančiam kursų krūviui, „Technion“ įpareigoja visus BSc studentus sėkmingai atlikti 16 savaičių pasirengimo programą. Šiuo laikotarpiu studentai intensyviai mokosi matematikos ir fizikos, mokosi hebrajų kalbos ir renkasi naudingus studijų įgūdžius. Patirtis rodo, kad pasirengimo programa suteikia studentams didesnę galimybę tobulėti ir baigti inžinerijos studijas čia. Šis parengiamasis laikotarpis suteikia studentams galimybę susipažinti su universiteto akademine struktūra ir susipažinti su savo bendraamžiais per informatyvią ir linksmą socialinę veiklą. Programa taip pat suteikia studentams individualius dėstytojus, papildomus užsiėmimus ir prireikus konsultuoja. Studentai turi būti pasirengę sudėtingam ir intensyviam studijų laikotarpiui.

Būstas

Studentai apgyvendinami privačiuose kambariuose naujajame „Technion“ bendrabučio komplekse, kurį sudaro penkių kambarių butai, įrengti kartu su tarptautiniais bendraamžiais. Gyvendami miesteliu, studentai galės mėgautis gyvybinga ir svetinga studentų bendruomene, kuri padės jiems lengvai integruotis į „Technion“ gyvenimą.

* Programos atidarymas priklauso nuo registruotų studentų skaičiaus.

** Programa gali būti keičiama TI nuožiūra.

Priėmimas

Ko mes ieškome

„Technion“ investuoja į rytojaus inžinerijos lyderius ir taip siekia pritraukti bei priimti geriausius ir šviesiausius. Priimant sprendimus atsižvelgiama į pareiškėjo akademinius rezultatus matematikos ir gamtos mokslų srityse, taip pat į jų užmojus, entuziazmą ir užklasinį talentą bei pasiekimus.

Mūsų tarptautinės programos yra atviros tik tiems pareiškėjams, kurie įgijo (arba ketina gauti) vidurinės mokyklos diplomą ar lygiavertį išsilavinimą iš mokyklos, esančios ne Izraelyje. Kandidatai, gavę Izraelio vidurinės mokyklos baigimo pažymėjimą („Bagrut“), negali pretenduoti į mūsų programas.

Į jūsų paraišką turi būti įtraukti šie dokumentai:

 • Užpildyta paraiškos forma su paso dydžio nuotrauka
 • Vidurinės mokyklos diplomas ir nuorašai per 3 metus (studentai turėtų turėti tvirtą matematikos ir gamtos mokslų pagrindą). Fizinis išsilavinimas yra privalomas.
  • Studentai privalo turėti 3,0 / 4,0 GPA arba 80% vidurkį
 • Du mokytojų rekomendaciniai laiškai *
 • Standartizuoti testų balai, atsižvelgiant į jūsų kilmės šalį SAT, AST ar ACT, arba GAO-KAO (gamtos mokslai)
 • Fizikos vidurinėje mokykloje baigimo įrašas
 • Tęsti / CV
 • Asmeninė esė
 • Paso kopija
 • Studentai, kurie nėra angliškai kalbantys angliškai, taip pat privalo pateikti anglų kalbos žinių patikrinimo testų balus - arba TOEFL, arba IELTS (būtiną minimalų ir rekomenduojamą balą rasite žemiau)
 • 100 USD (USD) negrąžinamas paraiškos mokestis

* Originalus egzempliorius turi būti išsiųstas tiesiai iš rekomendacijos teikėjo. Bent vienas laiškas turėtų būti iš matematikos ar gamtos mokslų mokytojo.

Anglų kalbos testai

Kadangi „ Technion International akademinė programa yra dėstoma tik anglų kalba, pareiškėjai privalo įrodyti savo anglų kalbos žinias prieš stodami. Kandidatai iš aukštųjų mokyklų, kuriose anglų kalba nėra pagrindinė mokymo kalba, privalo pateikti oficialias savo balų kopijas TOEFL (anglų kalbos kaip užsienio kalbos testas) arba lygiavertį testą, pavyzdžiui, IELTS (tarptautinė anglų kalbos testų sistema). ), SAT pagrindimo arba „ACT Plus“ rašymo testas.

Privalomi anglų kalbos testų balai

Rekomenduojamas Minimumas
TOEFL - popierinis testas (PBI) 600 550
TOEFL - kompiuterinis testas (CBT) 230 188
TOEFL - internetinis testas (IBT) 85 80
IELTS 6.5 6,0

Kandidatai, teikiantys paraiškas iš JAV arba aukštųjų mokyklų, mokomų pagal Amerikos sistemą, prieš pateikdami paraiškas, privalo išlaikyti standartizuotą testą (SAT arba ACT). Technion International “ matematikos skyriui kelia mažiausius testų reikalavimus, kaip nurodyta toliau. Dalyko testai taip pat priimami.

Privalomi standartinių testų balai

Rekomenduojama matematika Minimali matematika
SAT - matematikos skyrius 680 660
ACT - matematikos skyrius 31 29

Tarptautinis bakalaureato diplomas: mažiausiai 5 balai iš šių dalykų: matematikos, anglų kalbos, fizikos ar chemijos. Visi aukšto lygio egzaminai.

Karjeros galimybės

Mechanikos inžinieriaus vaidmuo yra nešti produktą iš idėjos į rinką. Tiesą sakant, sunku įsivaizduoti bet kokią technologinę sistemą, kuri neapimtų intensyvaus mechanikos inžinierių dalyvavimo. Jie taiko judesio, energijos, jėgos ir medžiagų principus projektuodami saugius, efektyvius, patikimus ir ekonomiškus produktus.

Šiandien mechanikos inžinerija yra įdomi tarpdisciplininė profesija, greitai keičiasi ir apima įvairias pramonės šakas, įskaitant automobilių, kosmoso, biomedicinos ir biotechnologijų, kompiuterius ir elektroniką, robotiką, mikromechanines sistemas (MEMS), energijos konversiją, aplinkos kontrolę, kasybą, automatika, transportavimas, gamyba, naftos pramonė ir daugelis kitų. Mechanikos inžinieriai vaidina lemiamą vaidmenį kuriant, planuojant, įgyvendinant (tikrinant ir gaminant) ir prižiūrint mašinas, pradedant nuo mažų atskirų dalių ir prietaisų (tokių kaip mikroskalės jutikliai) ir baigiant didelėmis sistemomis (tokiomis kaip erdvėlaiviai ir elektrinės).

Mechanikos inžinerijos laipsnis gali atverti duris daugelyje sektorių. Absolventai, pradedantys pramonę, paprastai užima pradinio lygio inžinerines pozicijas tokiose srityse kaip konceptualus gaminio / sistemų projektavimas, gaminio tyrimas ir plėtra (R&D) ar techninis pardavimas / klientų aptarnavimas. Kiti gali pasirinkti tęsti studijas ar karjerą mokslinių tyrimų, švietimo, mokymo ar konsultavimo srityse.

„Technion“ yra skirta kurti savo ateitį

Technion International teikia ikimokyklinio laikotarpio karjeros planavimo pagalbą vykdant intensyvius karjeros plėtros seminarus ir susitikimus su pramonės lyderiais bei ekspertais, kurių tikslas - padėti studentams nušlifuoti jų gyvenimo aprašymus ir paruošti juos pokalbiams dėl darbo. Taip pat siūlomos karjeros galimybės ir konsultacijos, kaip susirasti darbą tarptautinėje rinkoje, ar akademinės galimybės pirmaujančiame universitete. Mes padėjome baigti absolventus aukščiausiuose inžinerijos universitetuose, įskaitant MIT, Stanforde, Londono „Imperial“ koledže ir kitose prestižinėse mokyklose.

„Technion“ studijoje 4-ojo kurso studentai gauna galimybę būti integruoti į mokslinių tyrimų projektą, kuriam vadovauja mūsų pasaulyje garsūs profesoriai. Šis projektas yra du kursai, vienas per semestrą, ir suteikia studentui 6 kreditų.

Šio tyrimo projekto kulminacija yra kasmetinė plakatų ekspozicija, kurioje keli studentai netgi paskelbė akademinius straipsnius, apibūdinančius jų projektų rezultatus. Studentai gauna asmenines profesoriaus rekomendacijas.

Be baigiamojo tyrimo projekto, mūsų studentai rengia praktinius kursus, kuriuose įgyja praktinės patirties, susijusios su sistemų, produktų ir eksperimentų planavimu.

Technion International","author_url":"","source":""}" />

137856_137725_summerschool.jpg

Priėmimai

Studijų programa

KARJEROS GALIMYBĖS

Apie Mokyklą

Klausimai