Keystone logo
TED University

TED University

TED University

Įvadas

Turkijos įkūrėjas Mustafa Kemalas Atatürkas, kuris tikėjo gyvybiškai svarbiu švietimo vaidmeniu modernizuojant šalį, savo kalboje per inauguraciją Turkijos Didžiojoje Nacionalinėje Asamblėjoje 1925 m. Lapkričio mėn. Pareiškė, kad norint pasiekti tikslą kuriant modernią švietimo sistemą Turkijoje, reikėjo įtraukti privačią įmonę. Turkijos švietimo asociacija buvo įkurta 1928 m. Spalio 31 d. Remiantis šia vizija ir atsižvelgiant į atatiurko ir jo draugų novatoriškas pastangas. 1939 m. Gruodžio 12 d. Kabineto sprendimu jai buvo suteiktas teisinis statusas „Asociacija visuomenės labui“.

Kaip nurodyta jos chartijos antrajame punkte, Turkijos Respublikos prezidentas yra Turkijos švietimo asociacijos globėjas. TED yra seniai įsitvirtinusi pilietinės visuomenės organizacija, teikianti stipendijas sėkmingiems studentams, turintiems ribotas pajamas, atidaranti mokyklas ir bendrabučius, kuriuose užsienio kalba mokoma tiek Turkijoje, tiek užsienyje, kuriamos mokslinės platformos, padedančios siekti švietimo lygio. Turkijoje, prilygstant šiuolaikiniams pasaulio standartams, sukuria supratimą apie Turkijos švietimo sistemos problemas ir galimus jos sprendimo būdus bei prisideda prie Turkijos švietimo politikos formavimo. Šiuo metu TED turi 38 mokyklas, 2 atstovybes, studentų bendrabutį, absolventų biurą ir daug sporto klubų, susijusių su jos mokyklomis.

65334_TedUniversitesi37.JPG

TEDU

TED University ( TEDU ) 2012 m. Įsteigė Turkijos švietimo asociacija (TED), kuri nuo 1928 m. TEDU Turkijos švietimo plėtros pradininkė. TEDU yra pažangi akademinė įstaiga, siūlanti integruotą požiūrį į aukštąjį mokslą ir aukštos kokybės studentą. - sutelkta edukacinė patirtis. Vykdydami akademiškai griežtus kursinius darbus, dinamišką mokymą, prasmingus tyrimus ir begalę galimybių studentams įsitraukti į šalies ir užsienio šalis, mes siekiame sukurti įvairią socialiai atsakingų, globaliai mąstančių, visą gyvenimą besimokančių bendruomenę.

Kviečiame studentus aktyviai dalyvauti nuolatinio mokymosi ir gamybos TEDU ir mėgautis privilegija būti TEDU studentu, turinčiu daugybę stipendijų galimybių.

60779_0Tedu138.jpg

TED University misija

TED University vykdo misiją skatinti absolventus, kurie yra kūrybingi, daugialypiai, kritiškai mąstantys, pasitikintys savimi, gerai besimokantys visą gyvenimą, naudodami naujoviškus mokymo metodus ir mokymo programas, kurios turi tinkamą pasaulinės žinių ekonomikos reikalaujamą pusiausvyrą; indėlis į mokslo pasaulį kuriant naujas žinias, atliekant įvairius mokslinius tyrimus ir kūrybines pastangas institucinėse prioritetinėse srityse; ir būti skaidri, atskaitinga, patikima ir atvira mokymuisi institucija, siekianti tęstinumo ir tvaraus vystymosi. Turėdamas skaidrią ir organizacinę struktūrą, TED University siekia tapti atskaitinga ir patikima institucija visoms suinteresuotosioms šalims, daugiausia dėmesio skiriant stabilumui ir tvariam vystymuisi, ir universitetas, atviras mokymuisi.

TED University vizija

TED University vizija yra suteikti geriausios edukacinės patirties savo studentams ir tapti vienu iš pirmaujančių fondų universitetų Turkijoje.

Pagrindinės vertybės

 • Pagarba etinėms vertybėms
 • Sąžiningumas, solidarumas ir abipusė pagarba
 • Progresyvi ir pasaulietinė institucinė padėtis
 • Mokymo ir tyrimų kompetencija
 • Tvirta ir integruota kokybės kultūra
 • Partnerystė ir bendradarbiavimo dvasia
 • Suinteresuotųjų šalių dalyvavimas
 • TED tradicija

Transportas

TED University miestelis yra miesto centre ir vienodai nutolęs nuo visur. Įsikūręs transporto tinklo sankirtoje, jis leidžia lengvai pasiekti savo studentus.

TEDU architektūra siūlo mūsų studentams patogią ir patogią edukacinę erdvę, skatinančią dirbti. Mūsų universitetas, aprūpinantis savo infrastruktūrą pažangiomis technologijomis, suteikia studentams pasitikėjimo pačiomis efektyviausiomis, naudingiausiomis ir greitesnėmis techninėmis priemonėmis.

Maitinimo paslauga

Mūsų miestelyje yra kavinės („Chill-in“ ir „Coffee Break“) ir valgomasis („Diner by Coffee Break“), aptarnaujančios TED University studentus. Mūsų studentai gali naudoti šias kavines ir kavines maisto ir gėrimų poreikiams tenkinti. Be to, mūsų kavinės leidžia studentams leisti laiką socialiai. Be to, mūsų studentai taip pat gali naudotis maisto ir gėrimų pardavimo automatais, esančiais įvairiuose mūsų miestelio taškuose.

Aplinkos

TED University miestelyje yra visų rūšių aukštos kokybės aplinka, kurios mūsų studentams gali prireikti socialiniame, kultūriniame, meniniame ir sporto kontekste. Mūsų nariai, naudodamiesi TEDU reikalingais dokumentais, mūsų sporto centre gali nemokamai naudotis TEDU sporto centru. Be to, grupėse ir privačiose pamokose mūsų ekspertai gali dalyvauti mūsų patalpose.

Vidinis baseinas
Vidinis baseinas turi pusiau olimpines savybes ir yra 25 m ilgio, 12 m pločio ir 2 m gylio. Jis turi 5 juostas. Uždaras baseinas yra E bloko B1 aukšte.

Fitneso centras
Treniruoklių salėje yra įvairi kardio įranga, svorio treniruokliai ir nemokami svarmenys, tenkinantys kiekvieno norinčio sportuoti poreikius. Sporto centras yra E bloko 1 aukšte.

Prof. prof. Dr. Rüştü Yüce sporto salė
Mūsų gimnazija yra įprasto dydžio ir joje vyksta daugybė varžybų. Nustatytu laiku ja gali naudotis TED University nariai. Būtiną sporto įrangą (kamuoliuką, tinklą ir kt.) Teikia mūsų universitetas. Mūsų sporto salė yra pirmame bloko E aukšte.

Sporto studija
Mūsų sporto studijoje, esančioje E bloko B2 aukšte, vyksta grupinės ir privačios pamokos.

Akreditacijos

Akredituota „EFMD Equis“Akredituota AMBAAkredituota AACSB

Vietos

 • Ankara

  Ziya Gökalp Caddesi No:48 06420, Kolej Çankaya ANKARA, , Ankara

Klausimai