Keystone logo
Tel-Hai College

Tel-Hai College

Tel-Hai College

Įvadas

Tel-Hai College siūlo akademines bakalauro ir magistro programas, kurios yra lygiavertės pirmaujantiems šalies universitetams ir pritraukia talentingus studentus ir tyrėjus į šiaurinę periferiją.

Įvadas

Tel-Hai College , įkvėptas savo įkūrėjų novatoriškos kompetencijos ir verslumo dvasios, yra vis didėjantis aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų lyderis Izraelio šiaurės Galilėjoje.

„ Tel-Hai , pasižymintis įspūdingu kraštovaizdžiu, yra unikali Galileo charakteris, tapo centru, pritraukiančiu puikius mokslininkus ir talentingus jaunus suaugusius žmones iš viso Izraelio ir viso pasaulio. Tel-Hai vieta, esanti šalia įvairiausių Hula slėnio ekosistemų, žemės ūkio laukų ir paukščių migracijos keliai palei Didžiojo Rifto slėnį, priekinės bendruomenės, išsklaidytos palei Izraelio nepastovias šiaurines sienas, nurodo savo misiją ištirti ir sukurti regiono išteklius, kad būtų sukurta pasaulinės reikšmės akademinė bendruomenė ir mokslas. 1996 m. Pripažinta kaip nepriklausoma akademinė institucija, pagrindinės „ Tel-Hai “ disciplinos sritys yra sveikata, aplinka ir biotechnologijos. Didžioji Kolegijos akademinio pločio ir mokslinio ištvermės dalis kyla iš jos strateginės priklausomybės su MIGAL - Galilee tyrimų institutu, esančiu Kiryat Shemona. Tel-Hai yra vienintelė Izraelio kolegija, turinti partnerių tyrimų institutą.

Misija

Kolegija naudoja įvairius gamtos išteklius, kad sukurtų puikią akademinę bendruomenę ir novatorišką mokslinį tyrimą, kuris skatintų Galilėjos bendruomenių augimą. Tel-Hai atkreipia talentingų studentų ir išskirtinių fakultetų iš Izraelio ir pasaulio, pasinaudodamas savo akademine veikla strateginiam ir ekonominiam Galilėjos vystymuisi.

Vizija

Kolegija bus akademinė ir mokslinė Galilėjos lyderė, įsipareigojusi siekti akademinės kompetencijos, naujovių ir novatoriškos jos steigėjų dvasios.

Vertybės

Tel-Hai kuria ir palaiko bendradarbiavimo kultūrą, kritinį diskursą, smalsumą, nuolat ieško naujų žinių ir įžvalgų. Kolegijos vadovybė palaiko visų asmenų akademinę laisvę ir žodžio laisvę.

Virtuali kelionė - Tel-Hai College

Vietos

  • Kfar Giladi

    road 9977, Upper Galilee, Israel, 1220800, Kfar Giladi

Klausimai