Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Tennessee Technological University

Tennessee Technological University

Tennessee Technological University

Įvadas

Tenesio technikos studentai gauna daugiau nei aukštą išsilavinimą. Jie mokosi būti savo pasirinktos karjeros ir mokymosi visą gyvenimą lyderiais.

Studentų ir fakulteto partnerystė derina disciplinas ir idėjas daugiadalykiuose projektuose ir moksliniuose tyrimuose. Už klasės ribų jie mokosi apie kultūrą visame pasaulyje, atranda, kaip būti gerais piliečiais per paslaugų organizacijas ir dešimtys studentų klubus, įgyti patirties menai ir kurti draugystes visais amžiaus, pagrindais ir interesais.

Kaip ir mūsų talismanai, "Awesome" auksinis erelis, "Tennessee Tech" studentai sutelkė dėmesį į savo studijas, bebaimis siekdami savo tikslų ir savo ateities, prisiimdami įsipareigojimą universitetui ir pasaulinėms bendruomenėms.

TTU siūlo daugiau nei 40 studentų ir 20 absolventų visose aštuoniose akademinėse kolegijose ir mokyklose: žemės ūkio ir žmogaus ekologijos, meno ir mokslo, verslo, švietimo, inžinerijos, dailės, tarpdisciplininių studijų ir slaugos.

Gyvenimas už klases

"Tennessee Tech" mokymasis nelaikomas keturių sienų klasėje. Yra stipri intelektualinė bendruomenė, kurioje dėstytojai ir studentai kasdien sujungia mokslinius tyrimus, diskusijas ir paslaugas.

„Tennessee Tech“ yra vieta, kur studentai išrado klasę, kad pagerintų žmonių su negalia gyvenimą. Kur mes ralis padedame atkurti ir remontuoti bendruomenes, kai streikoja nelaimės. Kai įvairūs koncertai, spektakliai ir meno festivaliai yra gyvenimo būdas. Kai mokiniai gali tapti būtent tuo, ką nori.

"Launch Pad" visam gyvenimui

Skambinant į "Tennessee Tech" namus, absolventai palieka mūsų mažąjį miestą, kad pakeistų pasaulį. Astronautai ir verslininkai, menininkai ir mokytojai sustiprino pasitikėjimą savo sugebėjimais ir išsilavinimu, siekdami spręsti pasaulines problemas ir tapti lyderiais savo sritimis "Cookeville".

Graži vieta skambinti į namus

Maždaug 30 000 žmonių, "Cookeville" siūlo geriausius kaimo ir miesto gyvenimo būdus. Centras yra įsikūręs tarp trijų iš didžiausių Tenesio miestų. Universitetą supa ežerai, valstybiniai parkai, kalnai ir upės vienoje ekologiškai įvairesnių tautų klimato.

Beveik du trečdaliai visų studentų gauna tam tikrą finansinę paramą iš valstybės ar federalinės vyriausybės, universiteto ar privačių lėšų.

Universiteto akreditavimas

Tennessee Technological University yra akredituotas Pietų kolegijų ir mokyklų komisijos kolegijų komisijoje (SACSCOC), suteikiantį bakalaureato, magistro, specialybės ir doktorantūros laipsnius. Kreipkitės į Komisiją dėl koledžų 1866 m. Pietų Lane, Decatur, GA 30033-4097 arba skambinkite 404-679-4500, jei norite sužinoti apie Tennessee Technological University akreditaciją.

Programos akreditavimas

Be institucinės akreditacijos, daugelis Tenesio technologijų programų yra akredituotos specializuotų profesionalių akreditavimo agentūrų. Šios nacionaliniu mastu pripažintos programinės akreditavimo agentūros apima:

 • Asociacija „Advance Collegiate Schools of Business“ („AACSB International“)

 • Amerikos šeimos asociacija

 • ABET - anksčiau Inžinerijos ir technologijų akreditavimo valdyba.

 • Amerikos chemijos draugija (ACS)

 • Slaugos švietimo akreditavimo komisija (ACEN) - buvusi Nacionalinė slaugos akreditavimo komisija (NLNAC)

 • Mitybos ir dietologijos švietimo akreditavimo taryba (ACEND)

 • Koledžinės slaugos švietimo komisija (CCNE)

 • Konsultavimo ir susijusių švietimo programų akreditavimo taryba (CACREP)

 • Pedagogų rengimo akreditavimo taryba (CAEP) - buvusi Nacionalinė mokytojų rengimo akreditavimo taryba (NCATE)

 • Nacionalinė menų ir dizaino mokyklų asociacija (NASAD)

 • Nacionalinė muzikos mokyklų asociacija (NASM)

Vietos

 • Cookeville

  William L Jones Drive,1, 38505, Cookeville

Klausimai