Keystone logo
Texas A&M University Central Texas

Texas A&M University Central Texas

Texas A&M University Central Texas

Įvadas

Sveiki atvykę į Teksaso menų ir mokslų koledžą. Esame pasiryžę siūlyti intelektualiai sudėtingas programas, žinomas dėl puikaus mokymo, stipendijų ir informavimo.

Mūsų dėstytojai yra pripažinti savo disciplinomis, o keli už mokslinį darbą įgijo nacionalinę reputaciją. Jie yra atsidavę mokytojai, kurie mano, kad tiek studentų, tiek magistrantų kuravimas yra svarbi jų pašaukimo dalis. Mūsų kolegijos studentams labai naudinga tiesioginė sąveika su dėstytojais.

Nors mes visada orientuojamės į jūsų akademinį augimą, mes taip pat nuolat pritaikome savo kursų pasiūlymus kintantiems darbo jėgos poreikiams ir daugybei mūsų studijų programų. Inovacijos skatina šiuolaikinę ekonomiką labiau nei bet kada anksčiau. Šiandienos darbams reikalingas kritinis mąstymas, efektyvus bendravimas ir kiekybinis argumentavimas, kurį plėtoja mūsų menų ir mokslų programos. Mūsų studijų programos suteikia turtingą teritoriją tyrinėti. Mes norime padaryti ne tik padėti rasti geriau apmokamą darbą; norime padėti surasti jūsų pašaukimą.

Vietos

  • Killeen

    Leadership Place,1001, 76549, Killeen

    Klausimai