Keystone logo
Texas State University

Texas State University

Texas State University

Įvadas

Kalta apie šviesesnę ateitį, drauge

Vienas iš jų yra svarbus Teksaso valstijos numeris. Mūsų yra tūkstančiai, tačiau mus vienija vienas bendras tikslas: padaryti teigiamą poveikį mūsų pasauliui. Daugiau nei 38 000 bakalaurų ir magistrantų pasirenka iš daugiau nei 200 bakalauro, magistro ir doktorantūros studijų programų - nuo biologijos iki muzikos, verslo, geografijos ir dar daugiau. Ir kiekvienas mokinys randa individualizuotą palaikymą ir galimybes, kurių jiems reikia, kad pasisektų ne tik klasėje. Teksaso valstijoje niekada nebūna vienišas numeris, nes kiekviename iš mūsų yra tūkstančiai „Bobcats“, kurie pakeliui mus veda ir įkvepia.

Misija, vertybės ir tikslai

Mūsų misija

Texas State University yra doktorantūros stipendiją teikianti ir į studentus orientuota institucija, skirta kompetencijai ir naujovėms mokymo, mokslinių tyrimų, įskaitant kūrybinę raišką, ir paslaugų srityje. Universitetas siekia kurti naujas žinias, aprėpti žmonių ir idėjų įvairovę, skatinti kultūrinę ir ekonominę plėtrą ir paruošti absolventus visapusiškai ir laisvai dalyvauti kaip Teksaso, tautos ir pasaulio piliečiams.

Mūsų bendros vertybės

Vykdydami savo misiją, mes, Texas State University fakultetas, personalas ir studentai, vadovaujamės bendra vertybių kolekcija:

 • Mokymą ir mokymąsi, pagrįstą tyrimais, studentų įsitraukimą ir nemokamą idėjų mainus palankiose aplinkose;
 • Mokslinių tyrimų ir kūrybinė veikla, apimanti visą akademinių disciplinų spektrą - svarbūs moksliniai tyrimai, pradedant mokslais ir baigiant menais, nuo teorinių iki taikomųjų;
 • Visų mūsų universiteto bendruomenės narių ugdytas charakteris, sąžiningumas, sąžiningumas, pilietiškumas, užuojauta, sąžiningumas, pagarba ir etiškas elgesys;
 • Žmonių ir idėjų įvairovė, įtraukimo dvasia, pasaulinė perspektyva ir bendruomenės jausmas kaip pagrindinės universiteto universiteto sąlygos;
 • Atsidavimas tarnauti ir vadovauti visuomenės labui;
 • Atsakingas mūsų išteklių ir aplinkos tvarkymas; ir
 • Nuolatinis svarstymas ir vertinimas siekiant užtikrinti, kad mūsų, kaip bendruomenės, stipriosios pusės visada būtų naudingos tiems, kuriems tarnaujame.

Patvirtinta Prezidento kabinete 2016 m. Spalio 3 d. Ir peržiūrėta 2016 m. Gruodžio 19 d. (Patvirtinta „Regents“ valdybos 2017 m. Vasario 16 d., O Teksaso aukštojo mokslo koordinavimo taryba - 2017 m. Vasario 24 d.)

Mūsų tikslai

 • Skatinti visų studentų sėkmę.
 • Siūlykite aukštos kokybės akademinį ir švietimo programavimą.
 • Pasiekti didelę pažangą mokslinių tyrimų ir kūrybinėje veikloje, vertinant pagal nacionalinius standartus.
 • Teikti reikalingas paslaugas, išteklius ir infrastruktūrą palaikyti universiteto strateginę kryptį.

Jopwellas / Pexelsas

131039_pexels-photo-2422294.jpeg

Akademikai

Teksaso valstijoje tikime, kad tai, ką čia išmokai, sujungs su pasauliu, esančiu ne tik kolegijoje. Studijų programos, paruošiančios jus šimtams įdomių karjeros būdų, rasite tą, kuris skatina jūsų užmojus. O mūsų skirtas fakultetas padės jums įgyti patirties, kurios jums prireiks pritaikant klasių atradimus, kai susidursite su realaus pasaulio iššūkiais.

Tyrimai

Jei kyla idėja, kuri sužadina jūsų vaizduotę, Teksaso valstija turi galimybių atlikti praktinius tyrimus kaip pagrindinę jūsų akademinės kelionės dalį. Susisiekite su fakulteto nariais, kurie atranda atradimų ir peržengia kiekvienos disciplinos inžinerijos, sveikatos priežiūros, meno ir kt. Ribas.

Istorija

Įkurta 1899 m. Siekiant paruošti geriausius „Lone Star“ valstijos dėstytojus, turime palikimą ruošti studentus daryti įtaką pasaulyje, įskaitant Lyndoną B. Johnsoną, vienintelį JAV prezidentą, baigiantį Teksaso koledžą. Mūsų vardas keletą kartų pasikeitė, tačiau mūsų įsipareigojimas mokytis visą gyvenimą niekada neapleido.

 • 1918 m .: Pietvakarių Teksaso valstijos normalus koledžas
 • 1923 m .: Pietvakarių Teksaso valstijos mokytojų kolegija
 • 1959 m .: Pietvakarių Teksaso valstijos koledžas
 • 1969 m.: Pietvakarių Texas State University
 • 2003 m .: Texas State University San Marcos
 • 2013 m .: Texas State University

Kiekvienas vardas atspindi mūsų augimą iš mažos mokymo įstaigos į didelį daugiafunkcį universitetą. Devyniose mūsų akademinėse kolegijose Teksaso valstija siūlo daugiau nei 200 bakalauro ir magistro laipsnių, kad patenkintų ateinančių teksaniečių kartų poreikius.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

 • San Marcos

  University Drive,601, 78666, San Marcos

 • Round Rock

  University Boulevard,1555, 78665, Round Rock

  Klausimai