Keystone logo
© TH OWL Marketing
OWL University of Applied Sciences and Arts

OWL University of Applied Sciences and Arts

OWL University of Applied Sciences and Arts

Įvadas

Technische Hochschule Ostwestfalen-Lippe (TH OWL), taip pat OWL Taikomųjų mokslų ir menų universitetas, yra garsi aukštojo mokslo įstaiga Ostvestfalijos-Lipės regione Vokietijoje. Ji siūlo daugiau kaip 50 bakalauro ir magistro studijų programų, taip pat doktorantūros studijų programas, įsteigtas prie NRW aukštosios mokyklos (GS NRW). TH OWL yra kūrybinga, novatoriška ir tvari. Trijuose savo padaliniuose - Lemgo, Detmoldo ir Hoksterio - ji klesti dėl savo techniškai, ekonomiškai, kūrybiškai ir meniškai orientuotų katedrų įvairovės.

Šis skyrius buvo įkurtas 2019 m. sausio 1 d. Lemgo inovacijų miestelyje ir savo verslo administravimo, logistikos ir verslo psichologijos kursais bei mokslinių tyrimų veikla orientuojasi į naujų "išmaniųjų", verslių vidutinių įmonių poreikius. Mums svarbu, kad mūsų studentai būtų praktiški ir, Ypač praktiškai, mes mokome mažose grupėse. Siūlome akademinį standartą, kuris gali būti nuo bakalauro laipsnio per magistro laipsnį iki daktaro laipsnio.

Mums svarbu būti nuolat atnaujinamiems ir suteikti mokiniams geriausią įmanomą mokymą, kad jie galėtų pasiruošti karjerai. Daugiausia dėmesio skiriame tarptautinių įmonių vertės kūrimo procesų skaitmeninimui ir tvarumui. Ypatingą dėmesį skiriame vidutinio dydžio įmonėms ne tik todėl, kad turime puikius ryšius su daugeliu Lipės regiono vidutinio dydžio įmonių.

Universiteto ypatybės

Inovacijų miestelyje Lemgo mokysitės vienoje įdomiausių technologijų vietų NRW. Čia rasite pažangiausias laboratorijas ir mokymo patalpas, taip pat mokslo į verslą gamyklas. Pavyzdžiui, „Centrum Industrial IT“, kuriame savo filialus turi įmonės iš visos Rytų Vestfalijos-Lipės (OWL). Arba „Smart Factory OWL“, kurioje demonstruojami duomenys ir dirbtinio intelekto valdymas. Unikalioje Europoje Ateities maisto fabrike OWL kažkas panašaus vyksta ir maisto gamybos srityje. Nauji darbai ir perkėlimas susitinka InnovationSPIN.

Čia TH OWL , rajono administracija ir kvalifikuoti amatai demonstruoja skaidrų bendradarbiavimą ir dvasią, leidžiančią atsirasti naujiems dalykams. Be Fraunhofer IOSB-INA, miestelyje taip pat yra dvi profesinės mokyklos ir nacionalinė rankinio lygos komanda TBV Lemgo-Lippe. O geriausia, kad miestelyje taip pat yra studentų rezidencijos, iš kurių nedideli atstumai iki universiteto ir miesto.

  Priėmimai

  Jūs turėsite vieną iš šių išsilavinimo šaltinių

  • Bendroji stojimo į universitetą kvalifikacija (Abitur)
  • Specializuota stojimo į universitetą kvalifikacija
  • Išplėstinė technikos kolegijos sertifikatas (Fachhochschulreife)

  Papildomai

  • Geros anglų kalbos žinios (B2 lygis)
  • Vokiečių kalbos žinios (A1 lygis)
  • Vokiečių kalbos lygiui A0: motyvacinis laiškas vokiečių kalbai (1 puslapis)

  Campus Life & Facilities

  Kur atstumai nedideli, o tinklai platūs. Ar norėtumėte pasikalbėti su profesoriumi apie savo studentų mokslinių tyrimų projektą? Jokių problemų, mes čia vienas kitą pažįstame asmeniškai. Atlikti praktiką vietoje? Mūsų ekonomiškai stiprus regionas siūlo daugybę galimybių. OWL University of Applied Sciences and Arts ( TH OWL ) turi puikius tinklus su ekonomikos ir mokslinių tyrimų institucijomis bei bendradarbiauja su įvairiais universitetais visame pasaulyje.

  Creative Campus Detmold, Inovation Campus Lemgo ir Sustainable Campus Höxter – trijose savo vietose TH OWL yra ne tik vieta, kur žmonės dirba, mokosi, moko ir tyrinėja. Universiteto gyvenimas apima laisvalaikį, mainus, sportą, savanorišką darbą ir kūrybinio tobulėjimo galimybes.

  Vietos

  • Lemgo

   Campusallee, 12, 32657, Lemgo

  Klausimai